Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

malinowa1  

Wymiatacz



Doczya: 15 Maj 2009

   

Wysany: 2017-01-10, 19:56   

Jeśli mam być szczera to wielką radość dzisiaj sprawiła i pomoc jaka udzieliłam tej dziewczynce - https://wspomagam.com/akcja/finansowanie-leczenia-malej-blanki Co prawda wirtualnie, ale myśle ze przelew nawet na niewielką kwotę pomoże troszkę jej i jej rodzicom w walce z tym co się jej przytrafiło :( Może zrobicie to samo co ja...
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Doczya: 07 Sie 2014

   

Wysany: 2017-01-12, 17:17   

Radość sprawił mi Snap od mojej siostry, która pokazała mi jak pięknie rozkwitły moje kwiatuszki! 💛🌼
Pięknie wyglądają tam na parapecie z kontrastującym pięknym białym, puchatym śniegiem ❄.
Ach... Cudownie!
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



Imię: Agnieszka

Wiek: 29

Doczya: 01 Lis 2014

   

Wysany: 2017-01-16, 17:06   

Pierwsze usg, zdjęcie i bijące serduszko małej perełki. Duża ulga że wszystko jest jak na razie dobrze. Oraz dodatkowy tydzień wolnego od pracy.
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Doczya: 07 Sie 2014

   

Wysany: 2017-01-21, 13:10   

Radość jednej i drugiej babci, kiedy zadzwoniłam z życzeniami oraz to, że upiekłam pyszne ciasto bananowe:) 😋
 

pyromaniac  

User

fire proof



Wiek: 27

Doczya: 12 Sty 2017

Skd: DW, OGL

   

Wysany: 2017-01-23, 21:39   

Spotkanie z chłopakiem i jego siostrą, która specjalnie przyjechała do nas z drugiego końca Polski, bo ma ferie. Miłe odstresowanie przed sesją ;)
_________________
run faster
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-01-25, 22:24   

Porządkowanie księgozbiorów wespół z koleżanką.
Fizyka teoretyczna. Całe pomieszczenie zapchane zakurzonymi książkami z pięknymi starymi oprawami.
Greka. Łacina. Pożółkle strony.
Zapach starej książki przyprawiał mnie o ciągły, niepohamowany zachwyt.
Klęczałam na nich. Układałam je, spisywałam.
Potem czytałam O dziwo! Znalezionego Ulissesa, spoczywając na tych ułożonych na kształt krzesła- tomach, czytałam, naśladując M (M to nasz kolega ze studiów - prorok).
Czytałam jak prorok Ulissesa.
Fragment, jak wyciągał mydło z tylnej kieszeni, tak, jak czytałabym o nadejściu Jezusa Chrystusa.
Śmiałam się, rzucałam pozycję, ze słowami - dwieście. Trzysta.
Przerzucałam strony, w drugiej ręce trzymając napoczętego batona.
Kolejne z kieszeni cukierki, rozsypywały się na podłogę.
Udawałam, że palę papierosa trzymając w ręku lizaka, i tłumacząc etymologię słowa -kosmos.
Koleżanka wyszła z inicjatywą- spalenia książek niepotrzebnych, coby takie, jak my nie musiały ich układać.
Przystałam zaraz.
Ale doszliśmy do wniosku- każda niesie ze sobą pewną dynamikę intelektualną.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


Imię: Magdalena

Wiek: 25

Doczya: 24 Kwi 2012

Skd: Mazury

   

Wysany: 2017-01-27, 13:02   

Wiadomość z rana od chłopaka.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-02-26, 02:59   

Zabawa.
Przetańczyłyśmy z koleżanką całą noc. Ile chłopaków nas prosiło do tańca, nie mieści mi się w głowie. Nie pamiętam imion, straciłam rachubę. Na końcu boso. Tak cholernie bolą mnie nogi, bo większość w szpilkach jednak.
Najlepsze jest to, że dwie koleżanki były z chłopakami i nie tańczyły niemal w ogóle! Ha. Siedziały smutne, kiedy my tam wygłupiałyśmy się wówczas.
Byłam cała mokra za każdym razem.
I nie chodzi tu o jakieś głupie schlanie się, bo mało piliśmy, lecz o taniec właśnie.
I co jeszcze- podrywałam dj. Zalotnie kręciłam biodrami zaraz przy nim. A,potem pytałam o kawałki z lat 60! Na moje życzenie były.
_________________
W miękkim futrze kota
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-03-02, 11:16   

powiesiłam kilka plakatów i zdjęć na ścianie w sypialni. Długo już sobie to planowałam.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-03-08, 21:40   

Wyjeżdżam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Adam.Krakus  

Nowy

KRAKUS


Imię: Adam

Doczy: 09 Mar 2017

Skd: Kraków

   

Wysany: 2017-03-09, 13:32   Zdecydowanie turbo chomik

>> Ten << "zepsuty chomik" ... zdecydowanie się uśmiałem ;)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Leżę i kwiczę :hyhy:
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-03-13, 15:34   

Sesja zdjęciowa.
Nie wiedziałam, do dziś nie wiedziałam, że mam taki ogromniasty tyłek. :-D
Pracowałam na niego pół roku, więc mnie to osobiście cieszy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

sunseadream  

Stały User



Imię: Weronika

Wiek: 23

Doczya: 09 Lut 2017

   

Wysany: 2017-04-16, 18:23   

Wyjście w plener z aparatem fotograficznym, śniadanie wielkanocne z rodziną, słońce, które raczyło na jakiś czas się ukazać
_________________
"Jeden dzień i nic ponad to. Nie oglądaj się za siebie i nie rozpaczaj nad przeszłością, bo już jej nie ma. I nie kłopocz się o jutro, bo jeszcze nie nadeszło. Żyj w teraźniejszości i uczyń ją tak piękną, żeby była warta zapamiętania." J. Scott Taylor
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-05-26, 20:06   

My z koleżanką kilka dni temu się upiłyśmy w celach intelektualnych, znaczy tak permanentnie musimy, bo na trzeźwo się tego nie da, i CV oraz listy motywacyjne pisałyśmy, następnie wysyłałyśmy gdzie popadnie: asystentka kierownika, zastępca kierownika, kierownik działu sprzedaży. Do różnych odległych miast.
I teraz mamy odzewy, ha ha.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2017-06-02, 22:22   

Dzisiaj okazało się, że należę do tych 10% szczęśliwców, którzy zaliczyli grafikę inżynierską. :-D Więc jestem mega szczęśliwa. Wygląda na to, że bez problemu zaliczę wszystkie przedmioty w tym semestrze. No, i mam już wystawioną piątkę z informatyki, to jakiś cud jest, zrobili ze mnie programistę. :mrgreen: A w liceum to ledwo dwóje się miało.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com