Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

czester  

User


Do³±czy³: 13 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-17, 14:44   

paintball, najlepiej laserowy jak Barney :cool: we wrocku grałem - meha rzecz
 

marekpatryk2

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-07-18, 17:09   

Nie grałem tak na poważnie, ani w to, ani w to, ale wydaję mi się, że większą frajdę sprawiało by mi ASG, gdyż repliki są bardzo odwzorowane i to by dawało duży realizm "wojny" :P
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-18, 17:30   

Nie bawiłem się w to, ale myślę, że bardziej do gustu by mi przypadło ASG, z tego względu, że to nie typowe nawalanie do siebie. A do tego można robić imponujące scenariusze, kiedyś widziałem na YT nagranie z jakiegoś zlotu, rzesza ludzi, poligon, używanie granatów dymnych i innych dodatków. Wrażenie wielkie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Neon  

User


Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 25 Lut 2014

Sk±d: Garwolin

   

Wys³any: 2014-02-26, 01:58   

Raczej ASG miałem raz okazję "poganiać" po okolicznych opuszczonych ośrodkach wypoczynkowych i musze przyznać że mi sie to spodobało :D
Wiec chyba raczej ASG :D
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-01-07, 22:03   

Wolę paintball, w ASG jeszcze nie grałam ale czuję, że kulki z farbą będą moim faworytem!
_________________
Nie powiem co myślę!
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-02-18, 13:51   

bardo napisa³/a:

Marker paintballowy Tippmann 98 PRO. W Hobby4men kosztuje 749 zeta. Znalazłem jeszcze fajniejszy model, ale na niego to już budżet mi nie pozwoli.


cały zwstaw tippoman to już wydatek około 1000 zł: https://www.militaria.pl/...29_s_p39988.xml

Pasi napisa³/a:

Wolę paintball, w ASG jeszcze nie grałam ale czuję, że kulki z farbą będą moim faworytem!


tak fantastyczna zabawa, że grając żałowałem wszytskich dni wolnych spędzonych przed komputerem na bezsensownych strzelankach...

bardo napisa³/a:

Chcę grać w przyszłości w lidze, a tutaj chłopaki wynajmują tylko hale, ewentualnie jakiś teren większy i się bawią swoim sprzętem. To się dosyć szybko zwraca zakładając, że w miarę często gracie, a ja mam taki właśnie plan. Liga gra 2 razy w tygodniu, na różnych polach. Generalnie zabawa pierwsza klasa.


faktycznie sprzęt nie należy do najtańśzych, trochę zainwestować trzeba, ale nie więcej niż w średniej klasy rower górski...
_________________
bla bla bla
 

arao99

User


Do³±czy³: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-20, 13:00   

Wybieram painball, w najbliższym czasie planuję spróbować gry w laserowy :D
_________________
"Myślę, więc jestem" Kartezjusz Firma budowlana - ¦ląsk
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-21, 14:54   

Obie formy są fajne, sa plusy i zalety każdej z nich.

ASG:
-Klimat, bronie są różnorodne, mundury, rekonstrukcje u mnie w mieście działa kilka grup i co roku jest potężny zlot ASG oraz ogólno militrany
Ale jednak jest minus, bo nie każdy jest uczciwy i mimo, że dostał to nie schodzi :-x

Paintball:
-Jedyny plus to że jak ktoś dostanie to nie ma "ej ja nie dostałem", tylko mamy dowody i delikwent schodzi.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-02-21, 20:38   

paintball bije asg na głowe w każdym aspekcie. ludzie którzy grają w asg nie mają żadnego skilla a jedynie świra na punkcie wyglądu, w paintballu spadali by po kilku sekundach

Podstawowa różnica: paintball to sport, do ktorego trzeba dobrego sprzetu, umiejetnosci taktyki asg to zajawka polegająca na tym że ubierasz sie jak żołnierz a strzelanie to tam jest dodatek. Pomijając te aspekty paintball to duzo większa grywalność, kule przez 20m lecą mniej więcej 1-2s więc możesz pobawić się w matrixa i pounikać ich :-D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

gobi

User


Do³±czy³: 03 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-03, 10:28   

Ja osobiście lepiej się bawię na paintballu ;)
 

albercik

User


Do³±czy³: 26 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-03, 21:23   

Zdecydowanie wolÄ™ Paintball xD
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-03-06, 00:55   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:


Podstawowa różnica: paintball to sport, do ktorego trzeba dobrego sprzetu, umiejetnosci taktyki asg to zajawka polegająca na tym że ubierasz sie jak żołnierz a strzelanie to tam jest dodatek. Pomijając te aspekty paintball to duzo większa grywalność, kule przez 20m lecą mniej więcej 1-2s więc możesz pobawić się w matrixa i pounikać ich :-D


w ogóle to trudno sobie wyobrazić ciekawszy sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu

arao99 napisa³/a:

Wybieram painball, w najbliższym czasie planuję spróbować gry w laserowy :D


e tam, średnia zabawa w porównaniu do "farby" ale spróbować można

Different napisa³/a:

Obie formy są fajne, sa plusy i zalety każdej z nich.

ASG:
-Klimat, bronie są różnorodne, mundury, rekonstrukcje u mnie w mieście działa kilka grup i co roku jest potężny zlot ASG oraz ogólno militrany
Ale jednak jest minus, bo nie każdy jest uczciwy i mimo, że dostał to nie schodzi :-x



a co to za zloty, jak siÄ™ nazywajÄ…?

Different napisa³/a:


Paintball:
-Jedyny plus to że jak ktoś dostanie to nie ma "ej ja nie dostałem", tylko mamy dowody i delikwent schodzi.


w dobrej ekipie nie ma ściemniania bo najbardziej wszystkich bawi właśnie realizm.
_________________
bla bla bla
 

Adrienka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Kwi 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-04-14, 18:24   

Paint bol jest bezpieczniejszy od softa. Jak ma się kogoś kto tylko po głowie celuje, to wtedy może się stać coś niedobrego.
_________________
Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą.
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-04-24, 18:38   

masz maskę przecież i okulary ochronne... tu i tu.
_________________
bla bla bla
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-11-05, 20:50   

I co z tego? Ryzyko zawsze jest. To się właśnie nazywa odpowiedzialność.

bimber napisa³/a:

a co to za zloty, jak siÄ™ nazywajÄ…?

W tym celu proponuję skorzystać z google :)
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com