Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ufo9613

User


Do³±czy³: 23 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 14:39   Co zrobić???

Idę od września do gim...Te gim zawsze miało dobre opinie ale od 1-2 lat jest coraz gorzej boję się że wpadnę w złe towarzystwo...Chodzi o palenie,ćpanie,cięcie się,kradzieże,wagary...Znam parę osób które przez złe towarzystwo były nie raz w sądzie...Ja raz byłam i wiem że nie fajnie tam jest ale na szczęście tylko jako świadek... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 14:43   

Po co się martwisz na zapas?? Jeżeli nie chcesz mieć złego towarzystwa to po prostu w nie nie wpadaj. Jeżeli nie chcesz palić, ćpać, pić to po prostu tego nie rób. Tak ciężko będzie Ci powiedzieć- nie? Miej swoje zdanie i rób to co powinieneś i to co chcesz.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-23, 15:18   

mloda2345 napisa³/a:

Tak ciężko będzie Ci powiedzieć- nie?


To gimnazjum, nie pijesz, nie ćpasz, nie palisz czyli jesteś inny, w odczuciach tej 'młodzieży' gorszy, śmieją się z Ciebie, a to nie musi być przyjemne.
Ale pokaż, że jestes fajny mimo tego, tylko bez przegięć. Nic na siłę. Nie zadawaj sie z dziwnymi typami to zaoszczędzisz sobie problemów i siwych włosów.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

JustyÅ›ka  

Hiper wymiatacz

kocianka:)



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 15:46   

Nikt nie zmusi Cię do picia czy ćpania, ale możesz to zrobić pod presją znajomych. Ja mimo wszystko nie dałabym się wciągnąć w kłopoty, a już sam wiesz, czym najprędzej to się kończy. Zrób tak jak napisał motyl, pokaż, że jesteś fajny, bez "dopalaczy".
 

Npc.  

User

Don't panic


Do³±czy³: 13 Lip 2009

Sk±d: Z tamt±d

   

Wys³any: 2009-07-23, 16:44   

Jeżeli szacunek zamierzasz zdobyć w nieodpowiednich kręgach to spadniesz w to... "ćpanie palenie itd.." ale jeśli jesteś mądra i masz swoje zdanie.. to nie.. to zależy od ciebie... bądź sobą.. i już... chyba ,że nie potrafisz... to nie ma tematu... i za 2 lata będziesz... lubiana w takich kręgach z fajką w zębach...
bądź sobą i już... tacy ludzie którzy mówią nie.. mają wiekszy szacunek...

poprawiłam 6 rażących błedów ortograficznych;x//motyl
_________________
¦wiatem żądzą chwile...
Sekundowe zdarzenia... Chwile kochamy, chwile tu jesteśmy, przez chwile blądzimy ,a przez całe życie chwil załujemy ...
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-23, 17:16   

Poprostu nie ulegaj presji otoczenia, chyba masz swój mózg, możesz podejmować świadome decyzje.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:31   

Cytat:

To gimnazjum, nie pijesz, nie ćpasz, nie palisz czyli jesteś inny, w odczuciach tej 'młodzieży' gorszy, śmieją się z Ciebie, a to nie musi być przyjemne.



Ja jakoś nie piłam ani nie nie paliłam czy nie ćpałam(no chyba z 2-3 razy mi się zdarzyło zapalić ale to tylko dlatego że byłam wkurzona) a zadawałam się z tymi co na codzień palili i lubili sobie wypić raz na jakiś czas . I jakoś mnie nie odrzucali z tego powodu. Potrafiłam z Nimi i się dogadać i gdzieś wyjść na codzień. No tyle, że to też może dlatego, że jakoś ich za to nie tępiłam. Na urodzinach kumpeli z Nimi po piwie tylko wypiłam i jakoś też z tego powodu mi nie dogryźli i uszanowali to, że nie chcę się upijać.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

LuÅ›ka  

Stały User



Do³±czy³a: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 22:00   

Wiesz miałam podobny problem. Tyle, że dałam się w to wkręcić..
Ale po pewnym czasie przestałam palić;) Moim zdaniem to do niczego nie prowadzi. Napewno będą padać do Ciebie takie txt jak 'boisz się? no spróbuj, jak nie spróbujesz się to nie odzywaj się do Nas ' itp :) Myślą, że tym sposobem są lepsi od tych którzy nie ćpają, pija i palą.
Masz swój rozum i nie daj się prowokować, bo zdrowie sobie tylko popsujesz :]
 

Szczery Do Bólu

User



Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 22:06   

Co by nie mowic tez kiedy "palilem" ale to sie nie liczy bo zaciagnolem sie raz czy dwa nie cpam i jak ktos mowi czy sie boje to go totalnie zlewam albo mowie ze tak boje sie :D Ale pije i nie chcialabyÅ› mnie znac :D
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-24, 15:39   

motyl napisa³/a:

jesteÅ› inny,


Inność jest najlepsza. :mrgreen: :hyhy:
Jak mawiał Jonathan Davis "¦miejecie się ze mnie bo jestem inny ja śmieje się z was bo wszyscy jesteście tacy sami."
Najlepiej mieć trochę "swój świat" jesli tamten jest zły w twoim odczuciu. Poza tym chyba w całym gimnazjum jest 1% normalnych ludzi? Nie wszyscy to ćpuny, palacze i alkoholicy. :)
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Ostatnio zmieniony przez Grejpfrut 2009-07-24, 16:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

White  

User


Do³±czy³a: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-24, 15:58   

Właściwie codziennie stykamy się z różnymi ludźmi i naprawdę łatwo jest wpaść w złe towarzystwo. Nawet w dobrych szkołach trafi się grono palaczy, alkoholików lub ćpunów. Moim zdaniem najważniejsze to ustalić sobie swój system wartości i nim się kierować. Każdy chciałby mieć grono przyjaciół, najlepiej bardzo liczne. A tak naprawdę liczy się jakość, a nie ilość.
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2009-07-24, 18:13   

ważne, że zdajesz sobie sprawę z tego, jak może być. to połowa sukcesu ;)
zapewniam Cię, że w gimnazjum nie wszyscy palą, piją czy ćpają. jest też procent ludzi, którzy są normalni, a ich inteligencja nie graniczy z liczbą zero. nie ma się czego obawiać, lepiej wejść do gimnazjum z pozytywnym nastawieniem.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Chaos  

Wymiatacz

Wcielenie chaosu



ImiÄ™: Brzydkie

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Lip 2009

Sk±d: Kwidzyn

   

Wys³any: 2009-07-24, 18:17   

Bycie samemu niż w kręgu osób z wszystkimi używkami świata w kieszeni jest o wiele lepsze. Poza tym nikt Cie nie będzie zmuszał żebyś się z nimi trzymał. W innym wypadku ignorancja na prawdę działa.
_________________
[..]
My blackened soul's lit by your fuel
Implode your moral
And drains your pride
Too late for debate or run and hide
Time to take your life tolls the bell
To your hell I'd like to welcome you

 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: z odch³ani wieków

   

Wys³any: 2009-07-25, 12:05   

Rozumiem Ciebie doskonale Ufo ale pamietaj badź sobą.Ja niestety byłem odrżucony przez klase nie rozumiałem ich zmieniłem szkołe i w niej już było ok.Pamiętaj trzeba być optymistą a chociaż dobrze udawać optymistą, będzie dobrze.
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-25, 16:33   

Nie rozumiem. Masz swój rozum i wolną wolę. Nie możesz więc podporządkowywac sie innym, choćby mieli cię wyśmiać. W takim wypadku to nie ty byś była przegraną, lecz oni. Ale wiem, że niełatwo sprzeciwić sie wszystkim. Jednak "opinia" tej szkoły mogła cię wprowadzić w błąd. Oczywiście w każdej szkole znajdą się tacy co piją, palą itd. ale przecież nie dotyczy to wszystkich. Większość uczniów to zwykle osoby, wśród których można znaleźć świetnych znajomych. Moje gimnazjum do tych o świetnej reputacji nie należało, każdy robił co chciał. I gadał z kim chciał i słuchał kogo chciał i zadawał sie z kim chciał. Prawda jest taka że to ty bedziesz dokonywać wyboru i przecież nikt nie wsadzi ci papierosa siłą do buzi. Jak już pójdziesz do gimnazjum to sie przekonasz jaka ta szkoła jest naprawdę. I mówię ci - nie taki diabeł straszny jak go malują.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com