Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 18:37   

Pati009 napisa³/a:

Wyszłam z forum i troszke mnie nie było. Tak powiem wam. Jakaś laska wmówiła mu,że jesteśmy beznadziejni(nasza klika) i że rozpuszczam jakieś fałszywe ploty na jego temat.


Dowiedz się co to za jedna i "pogadaj" razem z tą całą kliką szczerze. he he. Generalnie spuśccie jej manto, przydałoby się.\
Skoro ta dziewczyna, nawet was nie zna i gada takie głupoty...

A tak na serio to pójdź do Niego i powiedz, że to nie prawda...żeby jej nie wierzył. ¯e jeśli wam ufa, to niech będzie z wami, w końcu jesteście Jego przyjaciółmi. Najprostsze rozwiązania bywają najlepsze.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Idealista  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 25 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 18:48   

Justencja napisa³/a:

Dowiedz się co to za jedna i "pogadaj" razem z tą całą kliką szczerze. he he. Generalnie spuśccie jej manto,



Bzdura. Pokażesz klasę, gdy zignorujesz całą ta sytuacje, a swojemu chłopakowi narzucisz ultimatum. Wiara w Twoje słowo, albo Ahoi Tawarisz. Oczywisty jest fakt, że byle gówna sie nie tyka. Nie zawsze myśli się wedlug tego co powie serce, pomyśl racjonalnie Bejbe ;)
_________________
www.idealista.fbl.pl
Stoje.. to wy się kręcicie i życie.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:16   

Idealista, dokladnie w koncu to przerabialismy nie raz no nie ;D ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:16   

Missy napisa³/a:

Aha i On w to wszystko "od tak" uwierzył? Pff. Nie wart Waszego spojrzenia skoro Wam nie ufa.



jakbyś ją znała to byś wiedziała... małpa jedna...on chcaił pogadać o tym ze mną bo ma do mnie najwieksze zaufanie

[ Dodano: 2009-01-25, 19:18 ]

Idealista napisa³/a:

Justencja napisał/a:
Dowiedz się co to za jedna i "pogadaj" razem z tą całą kliką szczerze. he he. Generalnie spuśccie jej manto,


Bzdura. Pokażesz klasę, gdy zignorujesz całą ta sytuacje, a swojemu chłopakowi narzucisz ultimatum. Wiara w Twoje słowo, albo Ahoi Tawarisz. Oczywisty jest fakt, że byle gówna sie nie tyka. Nie zawsze myśli się wedlug tego co powie serce, pomyśl racjonalnie Bejbe ;)



Spoko. Krissoldier ją troszko postraszy...jakby sie reszta dowiedziała uff goraco by było.... :evil:
 

Idealista  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 25 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:22   

Abaddon napisa³/a:

Idealista, dokladnie w koncu to przerabialismy nie raz no nie ;D ?



Nie raz, nie dwa, multum ;-)

Pati009 napisa³/a:

Spoko. Krissoldier ją troszko postraszy...jakby sie reszta dowiedziała uff goraco by było....


Oj.. Widze, że Twój tok myślenia widnieje na innym posterunku, niż mój, no ale cóż, powodzenia ;]
_________________
www.idealista.fbl.pl
Stoje.. to wy się kręcicie i życie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:26   

Idealista napisa³/a:

Oj.. Widze, że Twój tok myślenia widnieje na innym posterunku, niż mój, no ale cóż, powodzenia ;]



dzieki poradzimy sobie
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:35   

Pati009 napisa³/a:

jakbyś ją znała to byś wiedziała... małpa jedna



No to tym bardziej. Sorry, ale gdyby mój przyjaciel uwierzył jakieś lasce bez podstaw i przez to nie odzywał by się do mnie to ja mam prawo, żeby się na Niego gniewać. Tak jakby przyjaźń można było tak łatwo rozwalić. Najwidoczniej nie był co do niej 100%przekonany i pewny.
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:36   

Missy napisa³/a:

No to tym bardziej. Sorry, ale gdyby mój przyjaciel uwierzył jakieś lasce bez podstaw i przez to nie odzywał by się do mnie to ja mam prawo, żeby się na Niego gniewać. Tak jakby przyjaźń można było tak łatwo rozwalić. Najwidoczniej nie był co do niej 100%przekonany i pewny.



Rozumiem.Ale...on się w niej kochał...do tego momentu :-|
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:40   

No to jak napisałam wcześniej (na samym początku) chodziło o lasce. Ale nawet jeśli się w niej kocha, czy tam kochał, to co za przyjaciel, który ucieka od przyjaciół? I nie, żeby to były 2 osoby tylko jedna zgrana paczka 5-osobowa. Widać, że nie umie podzielić miłości i przyjaźni.
_________________
ona umrze martwa.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:41   

Missy napisa³/a:

No to jak napisałam wcześniej (na samym początku) chodziło o lasce. Ale nawet jeśli się w niej kocha, czy tam kochał, to co za przyjaciel, który ucieka od przyjaciół? I nie, żeby to były 2 osoby tylko jedna zgrana paczka 5-osobowa. Widać, że nie umie podzielić miłości i przyjaźni.


]
On wie że popełnił wielki błąd...Kris z nim rozmawiał...
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-25, 19:44   

To, że teraz wie to trochę późno, gdyby nie Twoja interwencja w 4 oczy to nic by z tego pewnie nie było. Niech sobie pierw przypomni formułkę znaczenia słowa "przyjaźń" a dopiero potem niech Was przeprasza.
_________________
ona umrze martwa.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-25, 21:21   

Idealista napisa³/a:

Bzdura. Pokażesz klasę, gdy zignorujesz całą ta sytuacje, a swojemu chłopakowi narzucisz ultimatum. Wiara w Twoje słowo, albo Ahoi Tawarisz. Oczywisty jest fakt, że byle gówna sie nie tyka. Nie zawsze myśli się wedlug tego co powie serce, pomyśl racjonalnie Bejbe


Po pierwsze to nie jest jej chłopak tylko kumpel... Trzeba było się wczytać.
Poza tym czemu ona miałaby ignorować tą dziewczynę, niech nie da sobie w kaszę dmuchać, że wszystko jej ujdzie. To nie byłby żaden honor, gdyby przechodziła obok niej jakby nigdy nic. Niech wie, że nie może tak traktować "WOkera" i nastawiać go przeciwko przyjaciołom.
Stanie bierne nic nie da kolego. Pamiętajmy, że to dla jego dobra... typowa zazdrość, myśli, że skoro nie zna tej paczki to musi ona być głupia i okropna.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com