Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-05-25, 08:58   

bez nerwów dzieciaki.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-25, 19:18   

Hm.
Kiedyś dużo czasu spędzałem rozmawiając z Nią. Ale się popsuło, poniekąd jestem świadom, że z mojej winy. Poznałem bliżej, tak mi się wydaje przynajmniej. Można z Nią porozmawiać na 'luzackie' tematy jak i bardziej poważne. Wie czego od życia chce, co chce robić w przyszłości, jak będzie wyglądała jej przyszłość.
Szanuję Ją i cóż, życzę jej jak najlepiej.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

gata  

User


ImiÄ™: Agata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Cze 2010

Sk±d: okolice Inowroc³awia

   

Wys³any: 2010-06-25, 22:39   

Coco Chanel, bądź dla mnie bardziej kulturalniejsza ok?, bo jak będziesz się tak do mnie zwracać to już miło nie będzie, więc czasem warto ugryźć się w język
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-25, 23:23   

gata napisa³/a:

Coco Chanel, bądź dla mnie bardziej kulturalniejsza ok?, bo jak będziesz się tak do mnie zwracać to już miło nie będzie, więc czasem warto ugryźć się w język


He, groźby podlegają karze. Brak umiejętności posługiwania się językiem ojczystym też powinien.
Coco to fajna kobieta. Szczera, inteligentna, zdecydowana. Czasem nieświadomie przypisuję jej cechy charakteru Leny, są w pewien sposób podobne.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-26, 09:15   

Zachowam się teraz jak hipokryta - czyli jak większość na tym forum. Od kilku dni lubię coco bo ona lubi owera, a ja owera też lubię.
A reszta niech się wypcha słomą co im z butów wyłazi.

[ Dodano: 2010-06-26, 09:20 ]

Placebowa napisa³/a:

He, groźby podlegają karze


Brak znajomości prawa sprawiło, że ośmieszyłaś sie. Nie groził/groziła bo nie sprecyzowała/sprecyzował swoich zamiarów.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-27, 22:15   

gata napisa³/a:

Coco Chanel, bądź dla mnie bardziej kulturalniejsza ok?, bo jak będziesz się tak do mnie zwracać to już miło nie będzie, więc czasem warto ugryźć się w język

gata napisa³/a:

Chanel, bądź dla mnie bardziej kulturalniejsza ok?, bo jak będziesz się tak do mnie zwracać to już miło nie będzie, więc czasem warto ugryźć się w język


ahh Ty pieprzona "Kulturalniejsza" dziewczynko.

//Hamuj się.Tak trudno jest się wypowiadać bez użycia wulgaryzmów,zbyt ubogie słownictwo ?
Ostrzeżenie za obrazę użytkownika.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

gata  

User


ImiÄ™: Agata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Cze 2010

Sk±d: okolice Inowroc³awia

   

Wys³any: 2010-06-28, 00:21   

Coco Chanel, widzisz do czego niska kultura osobista prowadzi. Co z języka polskiego masz, 2? Jak nie będziesz kulturalna to nikt cię nie polubi. Warto postudiować słowniki wyrazów bliskoznacznych, poprawnej polszczyzny itd to ci pomoże wzbogacić słownictwo. Słownik nie gryzie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com