Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LonelyQueen042811  

User

LonelyQueen042811


Wiek: 22

Do³±czy³a: 13 Kwi 2018

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2018-05-28, 20:15   Codzienne życie

Cześć,

Czasami są takie dni w których jestem nienaturalnie szczęśliwa, a niektóre są takie w których nie mam ochoty ruszyć się z łóżka, z nikim rozmawiać, ani pisać. Chcę mi się płakać cały dzień. Mam dosyć tych wahań nastrojów. Nie wiem nawet czy to można tak nazwać. Co to oznacza?
_________________
LonelyQueen042811
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-05-28, 23:12   Re: Codzienne życie

LonelyQueen042811 napisa³/a:

Cześć,

Czasami są takie dni w których jestem nienaturalnie szczęśliwa, a niektóre są takie w których nie mam ochoty ruszyć się z łóżka, z nikim rozmawiać, ani pisać. Chcę mi się płakać cały dzień. Mam dosyć tych wahań nastrojów. Nie wiem nawet czy to można tak nazwać. Co to oznacza?



To może oznaczać jedno, początki depresji?? jedynym wyjściem będzie porozmawiać ze specjalistą w tym wypadki z Psychologiem,Psychoterapeutą,oni są od takich spraw i z całą pewnością pomogą.Nie zwlekaj,bo ten stan sam nie przejdzie,a jedynie może się nasilać,dlatego najpierw udaj się do lekarza rodzinnego po skierowanie,a potem spotkaj się z odpowiednim specjalistą. Powodzenia. Będzie dobrze. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-05-28, 23:17   

Malolatka, wystarczy, że zwrócisz się do użytkowania używając jego nicku, nie musisz w każdym poście cytować całych wiadomości, tym bardziej piszesz bezpośrednio pod cytowanym przez siebie tekstem
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

pieczo6  

User


Wiek: 40

Do³±czy³: 29 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-29, 14:36   

Wahania nastrojów są czymś z czym zmaga się każdy nastolatek. Może zainwestuj w jakąś relację? Nikt cię nie zrozumie, jak przyjaciel
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-30, 10:36   

Ja też nieraz mam gorsze dni, u mnie to zazwyczaj jest związane z PMS :znudzony: u Ciebie mogą wariować hormony przez to, że jesteś w okresie dojrzewania, ale nie zaszkodzi z kimś porozmawiać :) z jakąś zaufaną osobą może, wygadaj się, wypłacz. Jak się nie poprawi, to wtedy rzeczywiście wizyta u psychologa może pomóc, ale trzymam kciuki, żeby było lepiej :)
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-01, 18:07   

Lady Virgin napisa³/a:

Malolatka, wystarczy, że zwrócisz się do użytkowania używając jego nicku, nie musisz w każdym poście cytować całych wiadomości, tym bardziej piszesz bezpośrednio pod cytowanym przez siebie tekstem



Taki mój styl odpowiadania na temat,aby nie było żadnych niedomówień.Wiem jak pisać i nie chciałabym być źle zrozumiana przez oczekującego na odpowiedź.
Nie pouczam nikogo i nie chcę też aby mnie pouczano,za stara jestem,aby takie rzeczy miały miejsce.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-02, 15:36   

Malolatka napisa³/a:

Lady Virgin napisa³/a:

Malolatka, wystarczy, że zwrócisz się do użytkowania używając jego nicku, nie musisz w każdym poście cytować całych wiadomości, tym bardziej piszesz bezpośrednio pod cytowanym przez siebie tekstem



Taki mój styl odpowiadania na temat,aby nie było żadnych niedomówień.Wiem jak pisać i nie chciałabym być źle zrozumiana przez oczekującego na odpowiedź.
Nie pouczam nikogo i nie chcę też aby mnie pouczano,za stara jestem,aby takie rzeczy miały miejsce.



A co to za różnica?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com