Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2011-08-15, 18:32   

The Bumper, I się rozmarzyłem :D
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

The Bumper  

User

Memotoshikate



ImiÄ™: Konrad

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-15, 19:00   

Grabarz91 napisa³/a:

The Bumper, I się rozmarzyłem :D


Najgorsze jest to, że sklepy pozamykane. A na CPN nie chce mi się lecieć :hyhy:
 

honest  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-15, 21:05   

Colę. Schłodzona najlepsza.
Z tym, że też nie za często.
Kiedyś piłam litrami, ale potem mi trochę zbrzydła.
Teraz tylko od czasu do czasu :-P
 

MrsChocolate  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 16 Sie 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-16, 18:12   

piję, ale nie często. O wiele bardziej wolę Pepsi od Coli :hyhy:
_________________
Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli.
 

betka18  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

Sk±d: podkarpackie

   

Wys³any: 2011-08-18, 15:38   

PijÄ™ od czasu do czasu ;)
_________________
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-10-04, 13:53   

Piję colę, bo pepsi ostatnio mi zbrzydła.

Do osób, które narzekają, że Cola jest zła, niezdrowa i ogólnie "fe". :
Jedyne co w Coli jest niezdrowego, to kwas fosforowy, który wyniszcza szkliwo naszych zębów. I tylko dlatego. Barwniki są naturalne. Kofeinę pewnie spożywacie w nadmiernych ilościach z kawą, więc to różnicy nie robi. Konserwantem jest CO2, czyli dwutlenek węgla. A substancją słodzącą jest nasz naturalny cukier, a nie jakieś tam rakotwórcze słodziki (które oczywiście są w Pepsi Max, Coca Cola Light i Zero, jak i wielu innych napojach i sokach, wiec nie pijcie tego świństwa).

Tak więc jedyne o co możemy się obawiać, to nasze zęby. Oczywiście trzeba by było pić Colę w dużych ilościach.

W pogromcach mitów było doświadczenie z wrzucaniem mięsa, zęba i zardzewiałej śruby do Coli. Wniosek? Na mięsie nie zrobiło to wrażenia, ząb został na miejscu, tylko się przebarwił, a rdza ze śruby znikła. Ale czy zniknięcie rdzy świadczy o szkodliwości napoju? Chyba nie.

A więc nieuczki, zanim zaczniecie wciskać innym kit, tworzyć niestworzone historie o produktach spożywczych, lub wierzyć w nie to najpierw przeanalizujcie o czym mówicie, zamiast wchłaniać głupotę jak gąbka. A piszę to dlatego, że dużo ludzi potrafi truć komuś dupę z powodu picia Coli "Nie pij tego, bo to niezdrowe..umrzesz!!", podczas gdy gorsze świństwa mają w tym co jedzą na co dzień.
Ja rozumiem, że takie mity istniały zawsze i będą wymyślane nowe, ale ludzie..poczytajcie czasem trochę o tym, o czym dyskutujecie, zamiast gadać głupoty, bo to wygląda naprawdę żałośnie. Pozdrawiam.
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2012-10-04, 14:05   

Dałbyś linka do odcinka? Z chęcią bym obejrzał i pokazał co niektórym ^^
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-04, 15:53   

Alcatraz, oglądaliśmy ten sam odcinek.
Sam też piję Colę, bo Pepsi nigdy mi do gustu nie przypadła. Zazwyczaj kupuję raz na dwa tygodnie, na zmianę raz Colę, raz Sprite'a, albo jak nie wiem co kupić, to dwa na raz.

Na necie jakiś czas temu była taka grafika pokazująca co się dzieję po wypiciu Coli, że tam wypłukujemy z siebie dużo zdrowych witamin itp. itd. Nie wiem ile w tym prawdy, ani też jaki jest dokładny skład Coli, bo to co Alcatraz napisał to tylko część tego składu (a podobno pełny skład trzymają w sekrecie)
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-10-04, 18:04   

Ostatnio znajoma przeprowadzała eksperyment z Pepsi - skoro cola żre rdzę i wyniszcza szkliwo, to czemu by jej nie użyć do pozbycia się bakterii? Wypiła 2,5l Pepsi i na drugi dzień gardło przestało ją boleć jak za dotknięciem różdżki. Nie wiem, czy to dobroczynne działanie Pepsi...
Piję czasem ten napój, szklankę na tydzień, mniej więcej, zależy, czy ktoś kupi. Czasem mam ochotę odstawić wodę i ugasić pragnienie czarnym napojem z bąbelkami. ^-^
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Voltage  

Stały User

Cham i prostak.



Do³±czy³: 23 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-04, 18:28   

Wolę Pepsi, różnica w smaku obu napojów jest naprawdę spora, dodatkowo uważam że oba smakują lepiej z puszki. Cola po wielu popijawach kojarzy mi się z wódką, pijąc ją czuję odruchowo jakbym coś zapijał, dziwne ale prawdziwe.
_________________
You can, you should, and if you’re brave enough to start, you will.
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-10-04, 19:07   

Coca Cola, lepiej mi smakuje, a tam co do szkodliwości nie wierzę, albo jest, albo nie ma - ale i tak chemia jest wszędzie, do tego żyję nie tam na ładnej, czystej wsi tylko w Zabrzu, na ¦ląsku - o wiele lepiej z czystością kilka lat wstecz, ale nadal czysto nie jest, widać po blokach, pół roku po malowaniu i wyraźnie szarzeje ;p
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-05, 09:45   

WolÄ™ colÄ™ z puszki. Najlepszy smak ever.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-10-05, 13:42   

Grabarz91 napisa³/a:

Dałbyś linka do odcinka? Z chęcią bym obejrzał i pokazał co niektórym ^^


Masz tutaj. http://www.youtube.com/watch?v=0ZfdhAmRoFc to jest 5 część z całego odcinka. W 4 cz. chyba też było coś o Coli. Najwyżej sobie poszukasz ; )

tigersuit napisa³/a:

Wypiła 2,5l Pepsi i na drugi dzień gardło przestało ją boleć jak za dotknięciem różdżki.


Nie wierzę, że to przez Pepsi. Ma ona podobny skład do Coca Coli, a tam nie ma nic, co mogłoby te bakterie zabić. To zbieg okoliczności, a gardło nie musi boleć tylko z powodu bakterii.
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-10-05, 19:43   

Paskudztwo. Nie piję w ogóle, czasami tylko pepsi, jeśli jestem gdzieś w Mc.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-10-05, 19:49   

ZjemCiBabcie napisa³/a:

Paskudztwo. Nie piję w ogóle, czasami tylko pepsi, jeśli jestem gdzieś w Mc.


Właśnie udowadniałem wyżej, że Coca Cola i Pepsi są na równi prawie ze wszystkimi produktami spożywczymi, które jemy w dzisiejszych czasach. A ci nadal swoje...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com