Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 18:37

Autor

Wiadomo¶ć

mandragora  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Doł±czyła: 01 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-01, 11:06   

Wydaje mi się,że uważasz tak dlatego,bo nie wiesz jak to jest spotykać sie z dziewczyną na której ci zależy (w sensie,że nie jesteście parą) Ale niedojrzałośc umysłowa?? eeee nie
_________________
¯ycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
 

Kamila89  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 34

Doł±czyła: 30 Sty 2009

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-02-01, 12:08   

Jak spotkasz dziewczyne na ktorej Ci zalezy to nie będziesz mówil ze to strata czasu.
Widocznie takiej jeszcze nie poznałeś.
:-)
_________________
........ZaWsZe Dą¯yÆ dO mArZeÑ sPe£nIeNiA.........
 

mandragora  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Doł±czyła: 01 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-01, 12:12   

no dokładnie :hyhy:
_________________
¯ycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
 

Kamila89  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 34

Doł±czyła: 30 Sty 2009

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-02-01, 12:15   

A te "walenie konia" przy fotkach to Ci przejdzie jak będziesz w stałym związku. Wtedy nie musisz sie zadowalac sam bo Twoja dziewczyna, jej pocałunki i dotyk Ci w zupełności wystarczą. :-)
No chyba ĹĽe jesteĹ› jakimĹ› erotomanem to nie wiem :-P
_________________
........ZaWsZe Dą¯yÆ dO mArZeÑ sPe£nIeNiA.........
 

OkoĹ„700  

Stały User



Doł±czył: 31 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-01, 12:26   

Kamila89 napisał/a:

Jak spotkasz dziewczyne na ktorej Ci zalezy to nie będziesz mówil ze to strata czasu.
Widocznie takiej jeszcze nie poznałeś.
:-)


A kiedy spotkam? Bo się jakoś nie zanosi :niepewny: Paradoksalnie jestem nieźle rozwinięty, wysoki itd. To co może być przyczyną?
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wysłany: 2009-02-01, 12:29   

OkoĹ„700 napisał/a:

A kiedy spotkam? Bo się jakoś nie zanosi Paradoksalnie jestem nieźle rozwinięty, wysoki itd. To co może być przyczyną?


zamiast "walić konia" wyjdź i poszukaj , najwyraźniej ta czynnośźć zabiera ci zbyt dużo czasu :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Doł±czyła: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wysłany: 2009-02-01, 12:38   

mając lat 17, 20 czy też 29 nie zawsze się jest gotowym na związki, a wiek nie ma tutaj nic do rzeczy, dla mnie też było to 'stratą czasu', po co mieć faceta? przecież to zaraz się znudzi itp, itd. (a mówią że kobiety szybciej dojrzewają ^^') bynajmniej nic na siłę, uzbrój się w cierpliwość, a jeśli Ci to bardzo przeszkadza mogę Ci poradzić odnosząc się do słów slow, czyt. wyjdź i poszukaj ;) .
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

Kamila89  

User


ImiÄ™: Kamila

Wiek: 34

Doł±czyła: 30 Sty 2009

Sk±d: KrakĂłw

   

Wysłany: 2009-02-01, 13:05   

Nie ma ustalonego wieku na poznanie tej drugiej połówki. Jedni mają 15, drudzy 20 a jeszcze inni 30 i więcej.
I nie ma okreslonego sposobu. Ja poznałam zabawnie, jeden z moich facetów był bratem dziewczyny najlepszego przyjaciela którego poznałam na dyskotece, a mój obecny partner jest przyjacielem dalszego kuzyna którego poznałam na meczu. I nie ma też określonej przyczyny dla ktorej Ty jesteś sam. Albo źle szukasz, albo szukasz za bardzo i panna która jest tą została pominięta bo szukasz ideału. Zdejmij okulary, przetrzyj oczy, rozejrzyj się, jeśli nikogo nie znalazłeś to poczekaj cierpliwie-to kwestia czasu :-)
_________________
........ZaWsZe Dą¯yÆ dO mArZeÑ sPe£nIeNiA.........
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czył: 01 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-01, 15:41   

Dokładnie tak jak mówią poprzednicy ^^ każdy ma swój czas na to i nadejdzie to kiedy się nie będziesz spodziewał. Zobaczysz, że spotkasz tę jedyną Trzymaj się :-)
 

OkoĹ„700  

Stały User



Doł±czył: 31 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-03, 18:14   

Nie przyjdzie bo manna nie leci z nieba :padam: Znam gościa co tak nic nie robił i już na V roku studiów i nic, w sumie ja też nic nie robie ale nie będę dalej udawał że nic się nie dzieje. :chytry:

[ Dodano: 2009-02-04, 18:45 ]
Po dłuższym zastanowieniu jednak stwierdzam że pies z kulawą nogą do mnie nie przyjdzie bo jak by to było normalne to już bym kogoś miał. To coś siedzi we mnie w środku. No nie wiem...
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com