Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

OkoÅ„700  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:12   CoÅ› nietak z mojÄ… osobÄ…

Witajcie :-D właśnie się zarejestrowałem i chciałem się poradzić w dwóch sprawach...
Może nie zabrzmi to ładnie ale kto jak kto ale wyście na tym forum powinni najlepiej to rozumieć. Nie miałem nigdy dziewczyny (od razu mówię)

Zawsze jak zjawiam się w jakimś towarzystwie to kręcą się koło mnie fajne dziewczyny!
było tak, (szczególnie w szkole) a potem jakoś odchodzą? Dlaczego? :kwasny:

Drugi problem jest taki że chyba nie jestem zbytnio dojrzały emocjonalnie? (chociaż może się mylę?) Jak się masturbuje przed zdjęciem jakiejś fajnej laski to po paru "waleniach" mi się nudzi i zmieniam zdjęcie. Czy to normalne? Jak bym tak był w związku to czy by było tak samo? :znudzony:

LiczÄ™ na szybkÄ… poradÄ™! :wstyd:
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:20   

Cytat:

masturbuje przed zdjęciem jakiejś fajnej laski to po paru "waleniach" mi się nudzi i zmieniam zdjęcie



Związek to nie masturbowanie się przy zdjęciu...
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:24   

Nie przejmuj się tym tak! Na każdego przyjdzie czas. Podobnoż druga połówka pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie ;) Spotkasz jeszcze w swoim życiu kogoś wyjątkowego!
_________________
Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:25   

OkoÅ„700 napisa³/a:

ak bym tak był w związku to czy by było tak samo? :znudzony:


Jak byłybś w związku nie miałbyś po co sie "walić", jak to ująłeś

OkoÅ„700 napisa³/a:

a potem jakoÅ› odchodzÄ…? Dlaczego? :kwasny:


Z tego co napisałes, nic nie robisz, wiec nie oczekuj zbyt wiele
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

OkoÅ„700  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:33   

Cytat:

Związek to nie masturbowanie się przy zdjęciu...


Cytat:

Jak byłybś w związku nie miałbyś po co sie "walić", jak to ująłeś


Wiem, że raczej bym nie "walił" ale jakbym tak uprawiał seks to czy mogła by być tak samo jak przy masturbacji???
 

Althea  

Stały User



ImiÄ™: mam

Wiek: 32

Do³±czy³a: 31 Sty 2009

Sk±d: Z chmury

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:37   

OkoÅ„700 napisa³/a:

Zawsze jak zjawiam się w jakimś towarzystwie to kręcą się koło mnie fajne dziewczyny!
było tak, (szczególnie w szkole) a potem jakoś odchodzą? Dlaczego? :kwasny:


Twoja inicjatywa powinna się pojawić, próbuj je zainteresować zatrzymać.

OkoÅ„700 napisa³/a:

Drugi problem jest taki że chyba nie jestem zbytnio dojrzały emocjonalnie? (chociaż może się mylę?) Jak się masturbuje przed zdjęciem jakiejś fajnej laski to po paru "waleniach" mi się nudzi i zmieniam zdjęcie. Czy to normalne? Jak bym tak był w związku to czy by było tak samo? :znudzony:


Poszukaj sobie realnej dziewczyny, przestań podniecać się przy zdjęciu, dorośnij.
_________________
"Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by człowiek nie zrobił, próbując nadać życiu sens"


"Czy świat umrze choć trochę, gdy ja umrę?"
 

OkoÅ„700  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:47   

Cytat:

Twoja inicjatywa powinna się pojawić, próbuj je zainteresować zatrzymać.

Problem w tym że nie potrafię. Straciłem już przez taką bierność 4 dziewczyny (a może nawet więcej) z których 3 były fajne. Nie żebym był nieśmiały tylko nie wiem o czym rozmawiać?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 21:49   

OkoÅ„700 napisa³/a:

Nie żebym był nieśmiały tylko nie wiem o czym rozmawiać?


O wszytkim i o niczym :-P
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 22:11   

Twój problem polega na tym, że jesteś jeszcze dzieciak i wcale nie potrzebujesz dziewczyny. Dorośniesz, zmądrzejesz, to problemy powinny zniknąć.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Prot  

Wymiatacz

wróg publiczny



Wiek: 35

Do³±czy³: 22 Sty 2009

Sk±d: K-Pax

   

Wys³any: 2009-02-01, 00:47   

OkoÅ„700 napisa³/a:

ak się masturbuje przed zdjęciem jakiejś fajnej laski to po paru "waleniach" mi się nudzi i zmieniam zdjęcie.


Walenie sÄ… pod ochronÄ….
A tak serio...
To normalne, ale nie przekładaj tego na seks w rzeczywistości.

TQIT napisa³/a:

Okoń700 napisał/a:
ak bym tak był w związku to czy by było tak samo?


Jak byłybś w związku nie miałbyś po co sie "walić", jak to ująłeś


Nie wali się siebie, tylko co najwyżej "konia". Pozatym jak się jest w związku to też się "wali", z tym że od tego "walenia" może się nieźle zawalić.
_________________

 

OkoÅ„700  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 10:13   

Cytat:

Twój problem polega na tym, że jesteś jeszcze dzieciak i wcale nie potrzebujesz dziewczyny. Dorośniesz, zmądrzejesz, to problemy powinny zniknąć.


W jakim sensie dzieciak? Ja już mam 17 rok :wstyd:
No ale w sumie to jest tak że czasemchciałbym mieć dziewczynę a czasem wolę iść na tego przysłowiowego browara.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-01, 10:20   

OkoÅ„700 napisa³/a:

W jakim sensie dzieciak? Ja już mam 17 rok


O.o
ok..w takinm razie..yh...no nie wiem.
_________________
Drugs&hugs.
 

mandragora  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 10:22   

Hm szczeże Ci powiem,że nie wiem jak z tym zdjęciem i raczej nigdy sie nie dowiem,ale jeżeli chodzi o te dziewczyny to nie masz się co martwić.Założe się,że na tym forum jest dużo takich chłopaków (i dzieczyn pewnie też) co mają 17 i nie mieli jeszcze partnera ;) A czy dzieciak? bo zmieniasz zdjęcie czy,że nie miałeś laski? <.<
_________________
¯ycie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
 

adikox  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 10:46   

Wiesz co.. Hmm.. A nie da się pogodzić i dziewczyny i browara (czasem)? A co do tego zmieniania zdjęcia.. to uważam, że w związku będzie inaczej.. choć masz 1 dziewczynę to masz wiele pozycji itp.. wogle inaczej jest niż samotna masturbacja przed płaskim zdjęciem.. Co do pierwszego problemu to już ktoś napisał

TQIT napisa³/a:

Okoń700 napisał/a:
a potem jakoÅ› odchodzÄ…? Dlaczego? :kwasny:

Z tego co napisałes, nic nie robisz, wiec nie oczekuj zbyt wiele

 

OkoÅ„700  

Stały User



Do³±czy³: 31 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 11:00   

Czekajcie bo troche straciłem wątek. Czasem jest tak że chciałbym mieć dziewczynę a czasem wydaję mi się że to tylko strata czasu, trzeba się spotykać, trzeba czas wygospodarować i myślę że to nic nie daje, wolę się zająć pracą (bo ja można powiedzieć mam taki interesik ;) ) I czy jestem niedojrzały w sensie umysłowym?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com