Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-02-14, 20:08   

LandonAston. napisa/a:

Jestem katolikiem i wierze, że to cud.


Tzn. skoro ja nie mam pewności że to cud(czyt. mam dystans do tego), to znaczy że nie jestem wystarczająco dobrym katolikiem?

[ Dodano: 2010-02-14, 20:10 ]

Cytat:

Poza tym jak to pisało w moim podręczniku od historii "Każdy szanujący sie archeolog potwierdzi, że Jezus istniał".


A czy ktokolwiek pisał, że Jezus nie istniał? Nawet ateiści to wiedzą. To czy był Mesjaszem to nie kwestia tego czy istniał czy nie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



Imię: M.

Wiek: 32

Doczy: 12 Wrz 2009

   

Wysany: 2010-02-14, 20:43   

LandonAston. napisa/a:

Mogłabym wiele mówić o wierze i o jej korzyściach i o tym, ze jest najlepszą z pośród tych wszystkich innych.



Chętnie posłucham.

Dla mnie ściema i tyle.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



Imię: Wojtek

Wiek: 29

Doczy: 02 Maj 2009

Skd: Katowice/Chorzów

   

Wysany: 2010-02-15, 14:11   

To nie cud. Gdyby to był cud to Jezus lub Maryja obiawili by się jakimś naprawdopodobniej dzieciom albo zakonnicy, kazałby im się modlić jakąś nową modlitwą i dopiero potem wystąpiłby ten cud. Oczywiście jesto żart, nie linczujcie mnie za to ale jest w tym trochę prawdy.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-02-15, 15:28   

Tak...
Mechanizm objawienia wg ateisty:
Najpierw jakiś ćwierćinteligent ma fazę, później kombinuje i oszukuje ludzi, że doszło do cudu.
Odrobiny godności, panowie i panie...
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-12-27, 19:29   

Ostatnio ktoś podał na zajęciach ten cud za przykład na istnienie BOGA... Nigdy nie zapomnę, jak mi się zaczęli śmiać w twarz ci chorzy katolicy-fanatycy. Byłam wściekła, bo wydali mi się tacy naiwni i mówili, że ci naukowcy, którzy mówią, że to wina bakterii, to głupcy, i żeby tak zrobili z każdym innym kawałkiem chleba, i zobaczymy czy im wyjdzie...
Myślałam, że szlag mnie tam trafi, bo centralnie siedziałam przed jednym księdzem, a obok moja koleżanka katoliczka gorliwa mu zaczęła poklaskiwac.
Dla mnie to było ewidentne, że to jakaś bujda. Bo tak, jedna profesor to badająca mówi tak - to jest serce Jezusa! Taka sama grupa krwi. Dla spotegowania tego kłamstwa dodają - dwóch niezależnych naukowców, badali i potwierdzili...
I jeden naukowiec neutralnie nastawiony pisze - jest bakteria, która barwi na czerwono w takich a takich warunkach...
A ta profesor do niego tak - przecież Pan nie miał tego materiału w rękach!!! Nie może Pan tak sądzic.
Bo tym racjonalistom nawet tego materiału do zbadania nie dali!! Czemu? Niech każdy sobie odpowie w duchu.
Jak dla mnie żałosne, jak katolicy są zaślepieni, żeby nie zachować ani trochę krytycyzmu w myśleniu.
Ja im tak mówiłam, a oni nadal swoje i nadal się ze mnie śmieli.
Wyobrażacie sobie?!! Przypomniało mi się, bo rodzicom to musiałam opowiedzieć, jak zostałam potraktowana, normalnie płakałam i wycieralam nos o kolano. Oni tylko mnie rozumieja.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com