Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Otwarty przez: vialink | 2013-01-06, 01:16

Autor

Wiadomo¶æ

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-19, 21:43   Cukierkowasta

trochę już tu siedzę na tym zacnym forum(zdążyłam chyba się narazić kilku osobom^^) i ciekawa jestem jak oceniacie moją działalność.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2012-02-19, 21:54   

Zdążyłaś, istotnie. Całkiem ładnie, biorąc pod uwagę liczbę postów.
Nie lubiÄ™ CiÄ™.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

kwiatkovaa

Wymiatacz



ImiÄ™: Alicja

Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: z krainy czarów

   

Wys³any: 2012-02-19, 22:38   

Hmm... będę szczera :-) Ogólnie jesteś miła, ale czasem strasznie się przemądrzasz :-P Oczywiście to tylko moja opinia :-)
_________________
Let's go to the mall! Today! :-D
 

Smutny_obserwator  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 01 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-02-20, 07:03   

Wydaje mi się, że lubisz być w centrum wydarzeń. Lubisz, jak się o tobie mówi.
Poza tym nie widziałem, abyś się wypowiadała w poważniejszych działach (polityka, na poważnie, ew. wiara), ale może jestem ślepy. Póki co nic do ciebie nie mam.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-20, 08:29   

Działalność to za dużo powiedziane, jak i za dużo powiedziane o używaniu mózgu w twoim przypadku. Nie wiem skąd się urwałaś, i nie wnikam, nie drążę tego tematu bo nie chcę się znaleźć w epicentrum, w którym powstał twój gatunek.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-02-20, 16:43   

Ja lubię takich ludzi jak Ty, czyli ogólnie przez większość nielubianych.
Poza tym jesteÅ› bardzo Å‚adnÄ… dziewczynÄ….
_________________
W miękkim futrze kota
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:06   

w każdej wypowiedzi jest trochę prawdy, no oprócz wypowiedzi straha ale raczej po nim nie można się więcej spodziewać.ahh i dziękuje za miłe słowa,za te mniej miłe także =)
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:09   

Cukierkowa napisa³/a:

no oprócz wypowiedzi straha ale raczej po nim nie można się więcej spodziewać.


Po tobie też się więcej nie spodziewałem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:17   

Tak na dobrą sprawę, powinienem Cię nie lubić. Ja ja Ciebie lubię. Po prostu :-) .
Choć czasem zdarza Ci się powiedzieć o parę słów za dużo ;) .
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 12 Lip 2010

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:38   

Całkiem spoko się wydajesz. Oby tak dalej.
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:52   

Nie znam Cie. Jestes tu troszkę za krótko, by cos o Tobie powiedzieć, widze, ze trochę kłopotów sobie przysporzyłas. Jednak jeden post mi sie spodobał:p. Szczera jesteś. Jedak by cos o Tobie powiedzieć musiałabym Cię poznac blizej. dopiero wczoraj Cię zauważyłam..
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2012-02-20, 20:57   

GwiazdaJutuba to Twoja kolezanka tak? 7postów dziennie do mnie nie przemawia.Raz mi przemknelas i swoją wypowiedzią mnie nie powalilas z kolan.Jesteś tu miesiąc a juz się trafila "Obraza użytkowników. Niekulturalne wypowiedzi, wulgaryzmy." Na nie.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-20, 21:29   

takitampan napisa³/a:

GwiazdaJutuba to Twoja kolezanka tak? 7postów dziennie do mnie nie przemawia.Raz mi przemknelas i swoją wypowiedzią mnie nie powalilas z kolan.Jesteś tu miesiąc a juz się trafila "Obraza użytkowników. Niekulturalne wypowiedzi, wulgaryzmy." Na nie.



nie znam żadnej gwiazdy jutuba, przykro mi. a warn był za to ze zbyt bezpośrednio wyraziłam swoje zdanie, nie lubię owijać w bawełnę, to bardzo przydatna cecha ale czasem przysparza kłopotów.
abstrahując, nie będę rozpacza przez to ze ktoś taki jak ty za mną nie przepada ^^
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2012-02-20, 21:44   

Cukierkowa, mialas podobny podpis co ona, mimo ze miala okropny nick avar i podpis to dalas jej 3x10 więc myslalem ze sie znacie.Nie umiesz inaczej wyrazic zdania bez obrazy?Nabilas tyle postow zebys byla kojarzona...Ktoś taki jak ja?Nie znasz mnie ,żeby oceniac. to Twoja kolejna cecha która uwazasz ,ze jest pozytywna? Straho i lovez maja racje, reszta nie widzi Twojego nabijania postów,zresztą teraz zablysniesz zalapiesz kolejnego warna za to ,ze nie potrafisz wyrazac swojego zdania i bedziemy miec spokój.
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-20, 21:54   

jeeej... po pierwsze nie obrazam nikogo, tylko nie kazdemu pasują moje ekstremistyczne poglądy.pech. "o boże jaka ta cukierkowa niedobra ,nabija posty i nikt tego nie widzi! oh ta zła cukierkowa! wyrzucić ją stąd! hultaj z niej i nicpoń!"hahaha. serio, wyluzuj.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Ostatnio zmieniony przez Cukierkowa 2012-02-20, 21:55, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com