Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LSD  

User

muzyka duszÄ… mÄ…



ImiÄ™: Judith

Do³±czy³a: 23 Kwi 2009

Sk±d: miejsce-Polska

   

Wys³any: 2009-06-11, 18:56   

"– Mamusiu, dlaczego te panie tak stojÄ…?
– Te panie... Te panie w lesie jagody zbierajÄ….
– Tak, mama ma racjÄ™. Te panie... ZbierajÄ… w lesie jagody, grzyby, nie, ojciec? Głównie grzyby. To jest taki, no jeden z najstarszych zawodów Å›wiata to... zbieractwo. "

"– Repeat, please: „My pen is...”.
– My penis... Normal.
– Realy? No! Your pen is... is long! Show me please! "

"Wszyscy rzygali, tylko Pele wymiotował. "

"– No a jak! Kieras mówi, że jest zaje... Już na promie drinki, żarcie za darmo i non stop bzykanie, do rana! A na miejscu to samo. Wszystko za friko i non stop bzykanie!
– A co, Kieras byÅ‚ tam?
– Nie on, jego siostra byÅ‚a. "

"[Dziewczyna podaje Pelemu ulotkÄ™].
– Grozisz mi?
– Ej, i co, i co? I chcesz być fajny, tak?
– Mam czarny pas w poniżaniu.
– GÅ‚upi jesteÅ›, przecież to jej praca jest. "

"– Czego sÅ‚uchasz bracie?
– UdaÅ‚o mi siÄ™ Å›ciÄ…gnąć z Watykanu, prosto z netu, wspaniaÅ‚Ä… homiliÄ™ na JP – dwójkach.
– Chyba na MP – trójkach
– Na MP – trójkach, przepraszam.
– Witajcie, bracia.
– Witaj, ojcze. O! Nowe buty, ojcze. Zamszowe?
– Nie. Za swoje. "


"Jak już mówiłem, dzieciństwo Pelego było naprawdę ciężkie... dla jego rodziny. Dla sąsiadów zresztą też. "


"– To jakiÅ› koszmar. To mongolskie dziecko.
– Nie mongolskie tylko Jedi! "

Job ;)
_________________
Najsmutniej nie tam, gdzie śmiech zakazany, lecz tam, gdzie obowiązkowy.

"Nawet gdybym chciaÅ‚ i gdybym mógÅ‚, uciec tam gdzie jest koniec Å›wiata, nie napisaÅ‚ bym tych paru słów, nie napisaÅ‚bym tego lata"
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-19, 22:47   

- Oni wiedzą, że on cię pieprzy, ale nie wiedzą, ze ty to lubisz.
 

an3lin  

User

Alternative.



Do³±czy³: 20 Cze 2009

Sk±d: From Hell.

   

Wys³any: 2009-06-21, 00:01   

"-Zejdź z drogi i nie przeszkadzaj...
-Nie rozumiesz...
-Nie, to Ty nie rozumiesz! Wyjaśnię to Tobie i Twoim dziwolągom: ja tu dowodzę, gracie w mojej drużynie! Zrozumiano? Pewnie nigdy nie grałeś w piłkę, co?
-Nie, nie grałem... Siedziałem w domu i uczyłem się jak kujon. I po 15 latach jestem jednym z najtęższych umysłów XXI wieku, zaręczyłem się z najseksowniejszą dziewczyną, a mimo to mięśniak, który był kapitanem drużyny prosi mnie teraz o pomoc, ale mu jej nie udzielę dopóki nie zrobi co każę i nie zacznie traktować mnie i moich przyjaciół z szacunkiem
-Dajcie mu czego chce."

OWNED. :ok:
_________________
Cokolwiek się zdarzy, jakakolwiek toczy się w naszych duszach bitwa, zawsze mamy wybór.
Dokonując wyborów stajemy się tym kim jesteśmy i zawsze możemy wybrać dobro.

 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 00:20   

'laska w rajtuzach. kto by nie chciał napalonej dziewicy' haha kocham te słowa.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

carolina  

Stały User

przemytniczka emocji



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 22 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-24, 13:17   

-Czytam ludziom w myślach.. nie wiem dlaczego, ale jesteś jedyną osobą której nie mogę..
-Czy coÅ› jest ze mnÄ… nie tak?
-Ja ci mówię że czytam ludziom w myślach, a Ty myślisz że z tobą jest coś nie tak.
Zmierzch.
Czy jakoÅ› tam :hyhy:
_________________
We dwoje sami, mamy ten czas
Dla jednych tylko tyle, dla nas aż tyle.
 

takumi90  

User



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Cze 2009

Sk±d: z kont :P

   

Wys³any: 2009-07-04, 13:13   

całe Chłopaki nie płaczą, Poranek kojota, Dzień świra
_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-07-04, 13:26   

Lejdis :

'– ZniknęłaÅ› jak kopciuszek, ale dobre wróżki pomogÅ‚y mi CiÄ™ odnaleźć prÄ™dzej niż w bajce...
– W bajce? Już ja wiem o jakÄ… bajkÄ™ Ci chodzi... TÄ™, w której najpierw dotkniesz mnie swojÄ… czarodziejskÄ… różdżkÄ…, swoim laserowym mieczykiem, a ja oczywiÅ›cie bÄ™dÄ™ wyć z rozkoszy, bo jakże inaczej, tak? A potem spÄ™dzÄ™ resztÄ™ życia modlÄ…c siÄ™, żeby ciÄ™ zbyt szybko nie dopadÅ‚ middle-age crisis, bo to, że dopadnie, mogÄ™ obstawiać w ciemno. Tak jak to, że wrócisz pewnego dnia do domu w hawajskiej koszuli, bermudach, z 16-letniÄ… córkÄ… znajomych pod pachÄ…, mówiÄ…c: „Kochanie, poznaj, to jest moja nowa żona... Nie, nie bój nic, przecież po tylu latach nie wyrzucÄ™ Cie na bruk, nadal możesz z nami mieszkać, pod warunkiem że weźmiesz na siebie pranie, sprzÄ…tanie, gotowanie i robienie nam pedicure, kiedy bÄ™dziemy siÄ™ kÄ…pać w wannie”... W d.pie mam takÄ… bajkÄ™, Edgar!
– Erwin...'


'Kochanie, ja nie mam czasu na grę wstępną, mi się dni płodne kończą!'


'– Mamo, to twoja sprawa, z kim sypiasz, ale czy musisz jego gacie prać z moimi? To mnie upokarza.'


'– A u ciebie jak z pÅ‚ucami?
– U mnie ze wszystkim bardzo OK. Z niektórymi rzeczami nawet... bardziej.
– A geny?
– Wielkie... jÄ™drne... bezlitosne.
– Wszyscy tak mówicie, a siÄ™ potem okazuje smutny korniszonek.'


'– Najgorsze jest to, że ja mam wielkÄ…, gigantycznÄ…, megad.pÄ™! Ona mi siÄ™ caÅ‚kowicie wymknęła spod kontroli. Ja mam swoje zachowania motoryczne, a ona ma swoje. Na przykÅ‚ad idÄ™ korytarzem, a ona mi siÄ™ szyderczo dynda z tyÅ‚u.
– Ja na przykÅ‚ad mam wszystko w dpie i to z każdym dniem wiÄ™cej i dlatego muszÄ™ sobie coraz wiÄ™kszy rozmiar kiecek kupować.
– To jeszcze nic, ja ekstrahujÄ™ cellulit z powietrza. Mój organizm jest w stanie wyÅ‚apać z powietrza niezbÄ™dne cellulitowi do życia tÅ‚uszcze i zamienić je w tÅ‚ustÄ… okÅ‚adzinÄ™.
– Przecież ty jesteÅ› chuda jak szczapa.
– Gdzie tam, kochana! Cellulitu nie mam chyba tylko pod oczami aktualnie.,
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

scrolll  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 06 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 22:19   

z akademia policyjna 2:

-chyba brakuje ci 5 klepki...
- nie, mam wykładzine w domu;
 

diesynueva

User


Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-24, 18:10   

caly film to cytaty, wkleje po prostu fragment...
http://www.joemonster.org...esji_zdjeciowej
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-24, 21:09   

Było parę cytatów, które mną wstrząsnęły. Jeden z nich pochodzi z filmu 'symetria'.
Jest to rozmowa dwóch więźniów. Jeden z nich siedzi, choć jest niewinny, drugi, ponieważ zabił mężczyznę, który parę minut wcześniej dokonał gwałtu na jego żonie.

- ¯ałujesz ?
- A Ty żałujesz ?
- Ja nic nie zrobiłem.
- No właśnie. ¯ałujesz, że nic nie zrobiłeś ?
- A nie zabijaj ?
- Właśnie dlatego siedzę. Zbrodnia za zbrodnię. Bez względu na motyw.
- A ja za co siedzÄ™? Gdzie tu jest logika?
- A co ma myśleć dziewczynka którą zgwałcił ojciec? Co dla niej znaczy czcij ojca swego? Dla niej też kończy się logika. ¦wiat nie ma sensu. Trzeba mu go samemu nadać...


Drugi cytat pochodzi z filmu Rocky Balboa

Nie uwierzysz, ale kiedyś mieściłeś się w tę dłoń. Podniosłem cię i powiedziałem mamie,że będziesz najlepszy na świecie. Będzie lepszy niż ktokolwiek inny.
Wspaniale dorastałeś. Oglądanie cię co dzień było wielkim zaszczytem.
Kiedy nadszedł czas, żebyś ruszył w świat jak ojciec, zrobiłeś to. Ale gdzieś między wierszami, zmieniłeś się. Przestałeś być sobą. Dałeś sobie wytykać, że jesteś za słaby. Gdy zaczęło być ciężko,rozpocząłeś szukanie winnych. Tak jak z tym wielkim cieniem.
Powiem ci coś, co już wiesz. ¦wiat to nie samo słońce z tęczami. To bardzo podłe i paskudne miejsce. Jaki twardy byś nie był, powali cię na kolana, dopóki czegoś nie zrobisz. Ani my, ani nikt inny nie przywali tak mocno, jak życie.
Ale nie chodzi o siłę twojego ciosu. Chodzi o to, jak mocny cios przyjmiesz i będziesz w stanie brnąć dalej. Tak zostaje się zwycięzcą. Jeśli znasz swoją wartość,|to bierz, co ci się należy. Ale musisz być gotowy przyjąć ciosy, a nie wskazywać paluchem i gadać, że nie powodzi ci się przez niego, nią czy kogokolwiek. Tchórze tak robią, a ty nim nie jesteś! Stać cię na więcej!
_________________
Mam już avka. Teraz trzeba załatwić sobie jakiś fajny podpis.
 

Smoczek  

Wymiatacz


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Lip 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-07-25, 07:30   

''życie jest tajemnicą nie trac czasu na próbę jej rozwikłania''
Siła spokoju
_________________
chodź ze mną.
 

merlin m.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 29

Do³±czy³a: 16 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 00:00   

Uwielbiam: "Rzymianie pieprzeni, o jakże bliski jest koniec waszego imperium" z Lejdis, oraz "Grozisz mi?" i "Lubisz to suko" z Joba.
_________________
'kontrasty są potrzebne, by czuć smak życia'
 

sun  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-27, 02:28   

"jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma chu*a we wsi" dzień świra :-P
_________________
'chciałabym móc wejść do Twoich myśli,
potem wyjść i spytać, co naprawdę myślisz.'
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-08-09, 00:42   

– Ty bÄ™dziesz, k*rwa, nastÄ™pny, wiesz?! Z tym swoim pieprzonym gadulstwem pójdziesz do piachu! Albo nie, wp*erdolÄ™ was do rzeki i już nigdy nie wypÅ‚yniecie!
– Przecież to gazówka jest...
– W usta ci strzelÄ™, gaz rozp*eprzy ci ten gÅ‚upi, gadatliwy Å‚eb. A do tego durnia nie bÄ™dÄ™ musiaÅ‚ nawet strzelać, bo zabije go huk od pierwszego wystrzaÅ‚u! Albo po prostu mu wmówiÄ™, że już nie żyje i sam wskoczy do wody! K*rwa mać!



– Nie zrobiÅ‚eÅ› tego. Powiedz mi tylko, k*rwa, że tego nie zrobiÅ‚eÅ›!
– Nie zrobiÅ‚em tego.
– Nie kÅ‚am!
– To nie mów mi, co mam mówić!


Rysio – ucieleÅ›nienie okazji udanych zakupów. Lepiej taniej kupić niż drożej, lepiej teraz niż nigdy, nie ma rzeczy, których byÅ›my nie potrzebowali, tylko potrzeby, których jeszcze nie odkryliÅ›my. Wciskam wszystko i każdemu, zero skrupułów, zero litoÅ›ci – to ja.


Czas surferów


Jak śmiesz nazywać mnie ciotą, je*any sk*rwysynu, moja dupa jest ciasna jak po praniu...A twoja matka to ch*j.

Kapitan Bomba
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Kal-El  

Wymiatacz

NEW Al Capone



ImiÄ™: Sonny de LaVega

Wiek: 33

Do³±czy³: 04 Sie 2009

Sk±d: localhost Tikrit

   

Wys³any: 2009-08-09, 23:23   

"TYLKO UMARLI WIDZIELI KONIEC WOJNY" - The Black Hawk Down
_________________
"Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie" A.Einstein


 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com