Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

maÅ‚a syrenka  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Sty 2010

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2010-02-14, 13:48   

-Cierpienie rodzi współczucie
-Powiedz to cierpiÄ…cym
(Szkoła uczuć)
_________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówiÄ… do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie piÅ‚ bruderszaftu." (Mistrz i MaÅ‚gorzata)
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-25, 18:11   

– Jaki Ty jesteÅ› twardy!
– Jestem czÅ‚owiekiem z miasta.
– Ale ty masz silnÄ… psychikÄ™!
– zaje**** silnÄ…. Zawsze patrzÄ™ w oczy, kiedy z kimÅ› rozmawiam, nigdy nie wykonujÄ™ niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai siÄ™ strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce bÄ™dzie miaÅ‚ peÅ‚ne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego sÅ‚aba psychika już wysÅ‚aÅ‚a mu maila do nadciÄ…gajÄ…cej kupy, że spotkanie jest w spodniach.
– To niesamowite...
– Uhhh, ehhh, skoczÄ™ na chwilÄ™ do klopa.


chlopaki nie placza. genialne.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-25, 19:19   

"W stronÄ™ morza":
Jak widzicie, z boku mam szklankę wody,która zawiera dawkę cyjanku potasu kiedy to wypiję,przestanę istnieć porzucając moją najcenniejszą własność. Swoje ciało.
Wierzę, że życie jest prawem, nie obowiązkiem, jak to miało miejsce w moim przypadku gdy zmuszony akceptować ten stan rzeczy przez 28 lat, 4 miesiące i kilka dni.
Po tym wszystkim odnalazłem równowagę prowadzącą mnie przez życie i nie odnalazłem w niej szczęścia. Cały ten czas, który upłynął wbrew mojej woli,podczas większość mojego życia od teraz będzie moim sojusznikiem.


Nauczyłeś się płakać przez uśmiech.

Zawsze powtarzam mojemu siostrzeńcowi. Aby podróżować bez pieniędzy, zostań marynarzem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Pussyhunter  

User


Wiek: 43

Do³±czy³: 25 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-03-07, 18:48   

slow napisa³/a:

I am Bond..James Bond..



My name's Bond, kutwa ;/

"Yippi Ki Yay, motherfucker"

"I am your father"

"I'm tha king of tha world!!!"
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 12:34   

Mnie tylko jeden cytat z filmu zaciekawił, i utkwił w pamięci
taki wierszyk, z filmu Udręczeni

pewnego dnia w środku nocy
dwóch martwych chłopców wzięło się do walki
plecami stanęli do siebie twarzami
wyciągnęli miecze i do siebie strzelali
głuchy policjant usłyszał hałas
przyszedł i zabił obu chłopców zaraz
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2010-07-12, 16:36   

"Szczerze mówiąc, moja droga, nic mnie to nie obchodzi" - Clark Gable do Vivien Leigh w "Przeminęło z wiatrem".
_________________
,,Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy" - Stefan Pacek
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-14, 12:15   

ZastanawiaÅ‚em siÄ™ nad tym, co wtedy mówiÅ‚eÅ›. O moim obrazku. Przez pół nocy o tym myÅ›laÅ‚em. Wreszcie coÅ› pojÄ…Å‚em. ZapadÅ‚em w dÅ‚ugi, spokojny sen. PrzestaÅ‚em siÄ™ nad tym zastanawiać. Wiesz, co zrozumiaÅ‚em? Po prostu dzieciak z ciebie. Nie wiesz, o czym mówisz. Nie byÅ‚eÅ› nigdy poza Bostonem? Zapytany o sztukÄ™, przytoczysz każdÄ… napisanÄ… na ten temat książkÄ™. MichaÅ‚ AnioÅ‚. Dużo o nim wiesz: dzieÅ‚o życia, poglÄ…dy polityczne, relacje z papieżem, orientacja seksualna. Ale nie możesz mi opisać zapachu Kaplicy SykstyÅ„skiej. Nigdy nie staÅ‚eÅ› tam i nie patrzyÅ‚eÅ› na to piÄ™kne sklepienie. Nie widziaÅ‚eÅ› go. Gdybym ciÄ™ spytaÅ‚ o kobiety, prawdopodobnie podaÅ‚byÅ› mi caÅ‚Ä… listÄ™ upodobaÅ„. Może nawet parÄ™ razy kogoÅ› przeleciaÅ‚eÅ›. Ale nie opowiesz mi, jak to jest budzić siÄ™ obok kobiety i czuć siÄ™ naprawdÄ™ szczęśliwym. Twardziel z ciebie. JeÅ›li spytam ciÄ™ o wojnÄ™, zacytujesz mi Shakespeare'a: „Znów bitwa przed nami, przyjaciele moi.” Ale nigdy nie byÅ‚eÅ› na wojnie. Twój najlepszy kumpel nie umieraÅ‚ na twoich kolanach, proszÄ…c ciÄ™ o pomoc. Zapytany o miÅ‚ość, zacytujesz sonet. Ale nigdy, patrzÄ…c na kobietÄ™, nie czuÅ‚eÅ› siÄ™ kompletnie bezbronny, ale równoczeÅ›nie nieskoÅ„czenie szczęśliwy. Jakby Bóg wÅ‚aÅ›nie dla ciebie zesÅ‚aÅ‚ anioÅ‚a, który potrafi uratować ciÄ™ przed caÅ‚ym zÅ‚em. I nie wiesz, jak to jest być jej anioÅ‚em... Kochać jÄ…, być dla niej zawsze, w każdej chwili, gdy umiera na raka. Nie wiesz, jak to jest spÄ™dzić dwa miesiÄ…ce przy szpitalnym łóżku, trzymajÄ…c jej rÄ™kÄ™ i kiedy lekarze widzÄ… w twoim spojrzeniu, że ciebie godziny odwiedzin nie dotyczÄ…. Nic nie wiesz o prawdziwej stracie, bo to siÄ™ zdarza tylko, jeÅ›li kochasz kogoÅ› bardziej niż samego siebie. WÄ…tpiÄ™, że pozwoliÅ‚eÅ› sobie kogoÅ› tak kochać. PatrzÄ™ na ciebie i nie widzÄ™ inteligentnego, pewnego siebie mężczyzny. WidzÄ™ zarozumiaÅ‚ego, przerażonego chÅ‚opca. Ale jesteÅ› geniuszem, Will. Nikt nie zaprzeczy. Prawdopodobnie nikt nie pojmie twojej gÅ‚Ä™bi. Jednak uważasz, że wiesz o mnie wszystko, bo widziaÅ‚eÅ› mój obrazek. JesteÅ› sierotÄ…, prawda? MyÅ›lisz, że ja od razu wiem, jak trudne byÅ‚o twoje życie, jak sie czujesz, kim jesteÅ›, bo przeczytaÅ‚em „Oliviera Twista”? WystarczajÄ…co ciÄ™ to okreÅ›la? Gówno mnie to obchodzi, ponieważ nie dajesz mi niczego, czego nie mógÅ‚bym znaleźć w jakiejÅ› pieprzonej książce. Chyba, że pogadamy o tobie. Kim jesteÅ›. To mnie fascynuje. Tego chcÄ™. Ale ty tego nie chcesz, prawda? Przeraża ciÄ™ to, co mógÅ‚byÅ› powiedzieć. Twój ruch, wodzu.

Cytat z przepięknego filmu Gusa Van Santa Buntownik z wyboru
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-07-14, 12:25   

I must break you. - Rocky 4
 

MasterOfPuppets  

Wymiatacz

GET FUK!!!



Do³±czy³: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-14, 13:19   

– Chcesz bekonu?
– Nie jem wieprzowiny.
– JesteÅ› ¯ydem?
– Nie jestem ¯ydem; Nie lubiÄ™ Å›wininy, to wszystko.
– Czemu?
– Nie jadam plugawych zwierzÄ…t.
– Ale bekon jest pyszny. Schabowe sÄ… pyszne.
– Szczur może też, ale nie wezmÄ™ kur*** do ust. ¦winie Å›piÄ… i ryjÄ… w gównie. Nie jadam tak durnych zwierzÄ…t.
– A pies? Zjada wÅ‚asne gówna.
– Psów też nie jadam

Pulp Fiction, od uslyszenia tego nie jedam wieprzowiny.
_________________
I'll never wait for the pain of death
With a bullet in my gun don't fuck over my shit
Can you hold my crazy as I go?
So fuck hypocrisy and fuck you too !

czy czlowiek z wlasnym zdaniem musi byc zawsze krytykowany i nienawidzony??
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2010-07-14, 14:01   

Fajnie, że żyjemy, bo jakbyśmy nie żyli, nie moglibyśmy robić rzeczy, które robimy za życia
Randy Hickey z My Name Is Earl.
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

Flicka

User



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-14, 14:20   

Lepiej jest jeść razem owsiankę, niż samotnie kotlety wołowe,
czyli wspaniałe przesłanie dla takiej samotniczki jak ja o uroku bycia razem. Nie obok. Pochodzi z filmu Tillsammans Lukasa Moodyssona :]
 

kaszczyca  

Wymiatacz

półmetek.



ImiÄ™: kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: M.

   

Wys³any: 2010-07-14, 15:32   

'Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić. '


Sara
_________________
Jestem kobietą. Nie muszę być zdecydowana.


,,A z tą miłością jest tak, jak z wizytą u dentysty"-H.
 

Maureen  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 24

Do³±czy³a: 25 Sie 2009

Sk±d: mam wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2010-07-20, 11:38   

"Kiedy ludzie myślą, że umierasz, naprawdę cię słuchają, a nie tylko czekają na swoją kolej do mówienia."

"Zawsze gdy samolot ląduje lub startuje zbyt gwałtownie, modlę się o katastrofę albo zderzenie, cokolwiek. Ubezpieczenie nażycie płaci potrójnie, jeśli zginiesz w służbowej podróży."

"Jesteśmy niewolnikami w białych koszulach.
Reklamy zmuszajÄ… nas do pogoni za samochodami i ciuchami.
Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam gówno.
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
NaszÄ… wielkÄ… wojnÄ… jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.
Zostaliśmy wychowani w duchu telewizji, wierząc,
że pewnego dnia będziemy milionerami, bogami ekranu.
Ale tak siÄ™ nie stanie."

"To że masz kilka piór na dupie, nie znaczy że jesteś kurczakiem"

"Jestem jelitem grubym Jacka... mam raka zabije Jacka"

"Twój ból to ty, nie uciekaj od niego...
Staniesz siÄ™ naprawdÄ™ wolny, kiedy wszytsko stracisz."

"Zaczniesz żyć naprawdę kiedy uświadomosz sobie, że kiedyś napewno umrzesz."

"Kondom to współczesny szklany pantofelek, poznajesz kogoś tańczysz całą noc, a potem wyrzucasz. Panotfelek, nie tego kogoś."

Oj, w ogóle wkleiłabym tu cały scenariusz Fight Clubu :P

I jeszcze Into the Wild:

"Nie tyle ważne jest bycie silnym, co poczucie, że jest się silnym."
"Szczęście jest prawdziwe tylko wtedy, kiedy możemy się nim podzielić"
_________________
tyler : wiesz , co robiłaby teraz marylin monroe , gdyby żyła ?
john: idę spać.
tyler: drapałaby wieko swojej trumny
 

jula007  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-07, 15:00   

"kochaj życie, nawet jeśli ono Cię nie kocha "
 

Fen.  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-08-08, 15:36   

Cytat:

– Syneczku, tylko uważaj na przejÅ›ciu przy szkole.
– Grozisz mi?!


Job, czyli ostatnia szara komórka

Cytat:

Kobiet siÄ™ nie rozbiera, kobiety siÄ™ ubiera we wstyd.


Cytat:

– Nie zrobiÅ‚eÅ› tego. Powiedz mi tylko, k***a, że tego nie zrobiÅ‚eÅ›!
– Nie zrobiÅ‚em tego.
– Nie kÅ‚am!
– To nie mów mi, co mam mówić!


Czas surferów

Cytat:

Nigdy cię nie lubiłem. Nie okazywałaś mi szacunku, w twoich oczach widziałem tylko pogardę. A to boli. Jak drzazga w fiucie.


Cytat:

Jeżeli czegoÅ› nie da siÄ™ zrobić, potrzebny jest ktoÅ›, kto o tym nie wie – przyjdzie i to zrobi.


Cytat:

– Podobasz siÄ™ mężczyznom. OblepiajÄ… ciÄ™ wzrokiem, kiedy idziesz ulicÄ… w tych swoich krótkich, prowokujÄ…cych spódniczkach. CaÅ‚ujÄ… po szyi, proszÄ… do taÅ„ca, szepcÄ… do ucha sproÅ›ne rzeczy. I odchodzisz z innym... Beata, ty suko!
– Mam na imiÄ™ Dominika.
– A ja mam butelkÄ™ whisky w lodówce.
– Ale ja nie mogÄ™ ciÄ…gle wracać od pana pijana...


Cytat:

Ale pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina jest szefem wszystkich szefów. Co złego, to nie my.


Poranek kojota

Cytat:

– ByÅ‚em u Harry'ego z Tybetu, chciaÅ‚em, żeby naÅ‚adowaÅ‚ mnie energiÄ…. Facet dotknÄ…Å‚ mojego karku, pogÅ‚adziÅ‚ mnie po udach i wziÄ…Å‚ za to półtorej baÅ„ki.
– I co?
– Kark mnie... n********a, a na udach dostaÅ‚em wysypki.


Cytat:

To, co dla ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą.


Cytat:

Powiem ci tak. Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka... Ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.


Chłopaki nie płaczą
_________________
And in the dark, I can hear your heartbeat,
I tried to find the sound.
But then it stopped, and I was in the darkness,
So darkness I became.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com