Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

atlantyd123

User


Do³±czy³: 10 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-17, 17:28   Cytaty z filmów

Znacie jakieś ciekawe albo zabawne, "życiowe", mądre cytaty z filmów? Dotyczy to również kreskówek i wszelkich anime :)

Adwokat diabła
"Lepiej rządzić w piekle, niż służyć w niebie"


JUNO:
"moim zdaniem...
najlepsze, co możesz zrobić, to znaleźć kogoś, kto kocha cię taką, jaką jesteś.
W dobrym czy złym nastroju, ładną czy brzydką,
przystojną, jaka byś nie była.
Właściwa osoba nadal będzie uważała,że z dupy świeci ci słońce."


Czekam na wasze propozycje :)
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-01-17, 17:50   

To nie fikcja, to Fakty. Właśnie otrzymaliśmy informację, że niedługo będziemy mogli skręcać wyłącznie w prawo a stołeczni policjanci zamierzają zabierać prawo jazdy za każdy skręt w lewo. Pozostaje pytanie jak bardzo politycy zamierzają ingerować w ruch drogowy. Niedługo pewnie będziemy mogli jeździć wyłącznie na biegu wstecznym i to tylko w garażu.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-17, 18:28   

Cały Fight Club to jedna dobra kwestia.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-17, 20:41   

Ja bardzo lubiÄ™ cytaty z "American Beauty":
* Nie jesteś ofiarą dopóki sie za nia nie uważasz.

* CzujÄ™ wdziÄ™czność za każdÄ… chwilÄ™ mojego maÅ‚ego, gÅ‚upiego życia. Na pewno nie macie pojÄ™cia, o czym mówiÄ™. Ale nie martwcie siÄ™ – pewnego dnia zrozumiecie.

* Moja córka – Jane. Jedynaczka. Typowa nastolatka. Zbuntowana, niepewna, zagubiona. ChciaÅ‚bym jej powiedzieć, że to kiedyÅ› minie. Ale nie bÄ™dÄ™ jej okÅ‚amywać.

* Mógłbym się mocno wkurzyć na to, co mi się przytrafiło, ale trudno się wściekać, kiedy jest tyle piękna na świecie. Czasem czuje się, jakbym widział je całe naraz, a tego jest za wiele.

* Nazywam się Lester Burnham. Tutaj mieszkam. To jest moja ulica. To jest moje życie. Mam 42 lata. Za niecały rok umrę. Oczywiście jeszcze o tym nie wiem. W pewnym sensie już jestem martwy.

* Podobno w chwili śmierci w ciągu jednej sekundy całe życie przebiega ci przed oczami. Ta jedna sekunda to nie jest jedna sekunda. Ona się rozciąga na całą wieczność jak ocean czasu.

* Spójrzcie na mnie. Trzepię sobie pod prysznicem. To szczytowy moment mojego dnia. Później już będzie tylko gorzej.

* To jest moja żona... Carolyn. Zauważcie, że nożyce ogrodowe pasują do jej butów. To nie przypadek. Męczy mnie samo patrzenie na nią. Nie zawsze była taka. Kiedyś była szczęśliwa. My byliśmy szczęśliwi.

* To tylko przedmioty. I stały się dla ciebie ważniejsze niż życie. I to jest głupota.

* To wspaniała rzecz wiedzieć, że wciąż możesz jeszcze siebie zadziwić. Daje do myślenia, co jeszcze możesz, a zapomniałeś wcześniej.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-17, 21:35   

"Co dalej? Powiem ci, co dalej. Zamówię kilku czarnuchów, żeby popracowali nad nim z obcęgami i palnikiem. Słyszysz, co mówię, buraku? Jeszcze z tobą nie skończyłem! Zrobię ci z d**y jesień średniowiecza! "

" - WyglÄ…dacie jak... Jak wyglÄ…dajÄ… Jimmie?
-Jak przygłupy. Wyglądają jak para przygłupów.
-Ha-ha-ha. To sÄ… twoje ciuchy, sku*****u."


"Nothing is bigger than life'. There's nothing noble in death. What s noble about lying in the ground and rotting? What's noble about never seeing the sunshine again? What's noble about having your legs and arms blown off? What's noble about being an idiot? What's noble about being blind and deaf and dumb? What's noble about being dead? Because when you're dead, mister, it's all over. It's the end. You're less than a dog, less than a rat, less than a bee or an ant, less than a white maggot crawling around on a dungheap. You're dead, mister, and you died for nothing."
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-17, 22:30   

"SkÄ…d wziÄ…Å‚eÅ› ten sweter? jeb***‚eÅ› go z pomocy dla powodzian? Jak byÅ‚em w technikum to nam takie na warsztatach dawali."

"– A jak Bolec coÅ› nagra, to zaÅ‚atw, żeby to byÅ‚o pierwsze miejsce na liÅ›cie przebojów.
– Ale to chyba ludzie decydujÄ…...
– To dowiedz siÄ™ jacy to ludzie i porozmawiaj z nimi po swojemu."

Chłopaki nie płaczą


"Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieÅ›cia lat praktyki, i oto mi pÅ‚acÄ…, jak by ktoÅ› daÅ‚ mi w mordÄ™. Ja pier****™, k***a! Bracia poloniÅ›ci, siostry polonistki, 130 byÅ‚o nas na pierwszym roku. MyÅ›leliÅ›my, że nogi Boga zÅ‚apaliÅ›my, że oto nas przyjÄ™to do szkoÅ‚y poetów. SzkoÅ‚a poetów, Jesus, k***a, ja pier****™! Przez pięć lat, stron tysiÄ…ce, mÅ‚odość w bibliotekach. A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażajÄ…ca nas wszystkich pogarda, wÅ‚adzy od dyktatury, aż po demokracjÄ™, która nas kaÅ‚amarzy, ma za mniej niż zero. Dlaczego wÅ‚adza każdej maÅ›ci ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biaÅ‚a, jestem dla niej Å›mieciem, k***a! Pod każdÄ… wÅ‚adzÄ… czuje siÄ™ jak kundel! Czemu nie jestem chamem ze sztachetÄ… w rÄ™ku? KtoÅ› by siÄ™ ze mnÄ… liczyÅ‚ gdybym rzuciÅ‚ cegÅ‚Ä…! A przecież stanowimy sól ziemi. Tej ziemi! Mimo, że nie jesteÅ›my prymitywnÄ… siÅ‚Ä…, dyktaturami zawsze wstrzÄ…sajÄ… poeci! Wtedy nas potrzebujÄ…, zrozpaczone masy, które nie widzÄ… dalej niż kawaÅ‚ kieÅ‚basy! Które nie widzÄ… dalej..."

"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. ¯e właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Dzień ¦wira


Cowboy: A man's attitude... a man's attitude goes some ways. The way his life will be. Is that somethin' you agree with?
Adam Kesher: Sure.
Cowboy: Now... did you answer cause you thought that's what I wanted to hear, or did you think about what I said and answer cause you truly believe that to be right?
Adam Kesher: I agree with what you said, truthfully.
Cowboy: What'd I say?
Adam Kesher: Uh... that a man's attitude determines, to a large extent, how his life will be.
Cowboy: So since you agree, you must be someone who does not care about the good life.

Cowboy: Well, just stop for a little second and think about it. Will ya do that for me?
Adam Kesher: [sarcastic tone] Okay, I'm thinking.
Cowboy: No, you're not thinkin'. You're too busy being a smart aleck to be thinkin'. Now I want ya to "think" and stop bein' a smart aleck. Can ya try that for me?

Mulholland Drive


Ed: Do you own a video camera?
Renee Madison: No. Fred hates them.
Fred Madison: I like to remember things my own way.
Ed: What do you mean by that?
Fred Madison: How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Zagubiona autostrada


"You know, the day I did it, I took two razorblades to the bathtub. You know why? Because I knew that once I started to bleed, I'd get weak. And I didn't wanna drop one blade and leave myself half done. Can you imagine that? Can you imagine hating your life so much that you'd wanna bring a backup razor?"

Stay


Ano dowaliłam.
Widzę, że Pulp Fiction się pojawiło. Fajny film.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-17, 22:35   

"-A kto to jest rambo?
-Nie twoja sprawa...bambo"

:hyhy:

Poranek kojota
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-18, 10:45   

Nie będe cytatami rzucać. Zresztą Laven mnie ubiegła bo z Filmów: Chłopaki nie płaczą i Dzień ¦wira są bardzo fajne (śmieszne i mądre) cytaty.
Aha i jeszcze Pulp Fiction. ;)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-02-08, 21:26   

W czym mogę pomóc chłopaki ?
W spuszczeniu sobie wpier**lu !

Poranek Kojota :mrgreen:
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-08, 22:10   

"Fight Club" a.k.a. "Podziemny krąg"! Kuźnia cytatów!
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-02-09, 16:33   

"Młodzi gniewni" : "''Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.''
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-09, 20:46   

,,cezar... nie zawdzięcza niczego ani układom...ani rodzinie.....ani mafii sycylijskiej" :mrgreen:

,,Powtarzajcie sobie:Mam rozkaz pana aresztować :!: -ale że co...mnie :?: "

,,Lew nie sprzymierza sie z kojotem
-że co :?:
-No Lew nie sprzymierza sie z kojotem,tak :?:
-a nie...bo ja usłyszałem :Letnikum mierzy z Polotem :-D "
 

Danzy  

Wymiatacz

Av od Tarantelli.



Do³±czy³a: 19 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-09, 20:55   

,,Gdy nie czujesz się zbyt dobrze, śmierć wydaje się być snem.
Ale gdy zobaczysz śmierć, na własne oczy,
czyni ten sen żałosnym. Może jest taka chwila, kiedy się dorasta
i coś z Ciebie opada. Może szukamy sekretów, bo nie dowierzamy umysłowi." - przerwana lekcja muzyki.
_________________
,,Trzeba się upić, żeby w ogóle wrócić..'' - J.Tuwim
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-21, 10:09   

- Skarbie, rano to chyba mieliśmy 12 dziecków?
- Bo Adama zeżarł jakiś zwierzak jak zbieraliśmy jagody.
Po chwili:
- No właśnie, wiec miałem rację.
:mrgreen:
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-21, 10:17   

I am Bond..James Bond..
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com