Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-07, 17:04   Czapki

Niedługo będzie zima xD osobiście chodzę w czapkach bo jest mi zimno po za tym inaczej z włosów zrobił by mi się pióropusz, najbardziej lubię takie najzwyklejsze czarny lub biały kolor (zależy od kurtki). Uwielbiam czapki xD W nich jest tak cieplutko. czy uważacie że chodzenie w czymś takim to obciach? czyli co o tym myślicie ;P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Ostatnio zmieniony przez jr_ 2009-09-07, 17:12, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 17:10   

czasami zimą bez czapki ani rusz, więc czemu obciach?! znajdz jakąś, która będzie pasowala do reszty i tyle
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 18:17   

Ja nie noszę bo nie lubię i wyglądam jak idiotka, ogólnie wygląda obciachowo jak idziesz np. z taką co ma pompon lub inne frędzle :mrgreen:
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-07, 18:20   

Nie noszę czapek, szalików też nie, chociaż częsciej. Jedynie co to rękawiczki. Nie sądze, ze to obciach czy coś w tym stylu jednak nie znoszę później męczyć się z włosami, które po zdjeciu czapki nie wyglądają najlepiej.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Dorotka^^  

Stały User



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 30 Sie 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-09-07, 18:29   

Zgadzams ie ja też czapek nie noszę nielubie po prostu i właosy właśnie są do du*y później ^^ ale myśle że jak komuś jest za zimno żeby chodzić bez to nie powienien w ogóle się przejmować opinią ludzi :s XD
_________________
Ja tu tylko sprzatam...

...Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...
 

Fenix  

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 19:23   

jr_ napisa³/a:

Uwielbiam czapki[...]czy uważacie że chodzenie w czymś takim to obciach?



nie

Czapek nie noszę, zawsze mam kaptur na głowie, to mi wystarczy ;)
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-09-07, 19:41   

Osobiście lubie czapki :-D ostatnią zime nosiłem białą w czarne grafitty :] No ale już jest przy mała. Dlatego szukam powoli coś dla siebie najlepiej taka co przylega do bani , pompony czy uszatki odpadają xD. Fakt że jak mam nażelowane włosy to raczej czapki nie wkładam i to raczej przeważa czy ide w czapce czy nie. :-> Ale jak nprawde mrozi to nie ma bata wole mieć ciepłą banie niż przemrożoną mózgownice :kwasny: Uważam że to żaden obciach , to tak samo jak byś spytała czy w -20 ubrać ziomową kurtkę :-o
_________________
___________________________
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 19:47   

Ja nie noszę czapek. Praktycznie żadnych. No, chyba, że jest faktycznie zimno, wtedy mam taką fajną czarną z big star'a ;PP
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

trocheniesmialy  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 24 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-07, 19:59   

nie noszę czapki bo by mi się fryzura zepsuła :-P kaptur daje rade
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-07, 20:04   

Cytat:

czy uważacie że chodzenie w czymś takim to obciach?


nie.w żadnym wypadku.
Sama nie nosze bo zwyczajnie nie lubie. (na korzyść mi to nie wychodzi,ale nic na siłę ;p )
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-07, 20:43   

Odkąd mam krótkie włosy, nie noszę czapki. Mogę zniszczyć sobie fryzurę, którą ustawiam aż pół godziny... Niefajnie :D
Ale miałam kiedyś taką fajną z Zakopanego czerwoną :D
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-09-08, 14:09   

NoszÄ™ tylko wtedy gdy mama ma mnie na oku. A tak to za rogiem zdejmuje ;d
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-09, 17:04   

nie nosiłam w tamtym roku, bo nie znalazłam takiej, która by mi odpowiadała, a po za tym, strasznie denerwuje mnie syf na głowie. mam w planach na zimę zakupienie takiej przedłużonej z warczkoczukami przy uszach, ale czy taką znajdę, to nie wiem.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-09, 17:24   

Rzadko nosiłam, kiedy byłam mała - owszem.

Ale gimnazjum/liceum to nie - niektóre nawet ładne były, ale jak już to do kościoła, bo jak wchodziłam do szkoły, zdejmuje czapkę, a tu Chopen. Wiem, były dziewczęta, które mimo wszystko fryzurę miały nienaruszoną. Ja do nich nie należałam.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 05:59   

Chodzenie w czapce to nie obciach, to zdrowie! :]
Osobiście uwielbiam czapki, mam ich dużo. Moją ulubiona jest czapka zakupiona na wakacjach w Karpaczu: puchowa, ciepła, w uszy ciepło. Fakt, że jest blisko skóy, włosów, ale nie wyobrażam sobie spaceru do szkoły, w śniegu bez czapki. Włosy zmokną, będzie mi zimno i w ógole bez sensu. Ostatnio upatrzyłam sobie na zimę nową czapkę w H&M, z pomponem , taką "za dużą", jeszcze jej nie kupiłam, ale mam w planach.
Włosy od czapki się elektryzują, jednak na pewno nie wyglądają lepiej niż te przemoknięte na deszczu.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com