Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-01-31, 21:15   Cześć! KtoÅ› chce mnie poznać?

Hej wszystkim!
Jestem Sky i jestem tu nowa. Dołączyłam tutaj wczoraj w sumie przez przypadek i z chęcią będę się tutaj udzielać. Mam 16 lat i bardzo chętnie poznam nowe osoby!
Opowiem coś o sobie. Uwielbiam (chociaż to słowo jest tutaj za słabe) czytać książki, które są całym moim życiem. Czasem też piszę własne opowiadanka i wiersze. Jestem romantyczką i marzycielką. Lubię też muzykę, uczyć się nowych języków, podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury, tworzyć, planować, zwierzęta, średniowiecze, a w szkole polski, języki, historię i geografię. Kocham pomagać, dlatego tu jestem.
Jeśli ktoś chce mnie poznać, popisać, pogadać, wyżalić się, pogadać o jakichś wspólnych zainteresowaniach - zapraszam. Bardzo chętnie poznam nowe osoby! :-D :-D
sky xx
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2019-02-01, 11:08   

Witaj, baw siÄ™ dobrze :)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Do³±czy³: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2019-02-01, 12:06   

Witaj ;)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-02-01, 17:29   

Cytat:

hej^^

[ Dodano: 2019-02-01, 17:30 ]

Lady Virgin napisa³/a:

Witaj, baw siÄ™ dobrze :)


:3
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-02-01, 17:32   

Hejo! :D

sky816 napisa³/a:

Uwielbiam (chociaż to słowo jest tutaj za słabe) czytać książki, które są całym moim życiem. Czasem też piszę własne opowiadanka i wiersze. Jestem romantyczką i marzycielką. Lubię też muzykę, uczyć się nowych języków, podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury, tworzyć, planować, zwierzęta, średniowiecze, a w szkole polski, języki, historię i geografię. Kocham pomagać, dlatego tu jestem.



No i tu już mnie kupiłaś masz mnie w garści iiii nawet się nie bronię <3 .Innymi słowy już cię lubię XD

Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej ;)
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-02-01, 17:34   

acoo123 napisa³/a:

Hejo! :D

sky816 napisa³/a:

Uwielbiam (chociaż to słowo jest tutaj za słabe) czytać książki, które są całym moim życiem. Czasem też piszę własne opowiadanka i wiersze. Jestem romantyczką i marzycielką. Lubię też muzykę, uczyć się nowych języków, podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury, tworzyć, planować, zwierzęta, średniowiecze, a w szkole polski, języki, historię i geografię. Kocham pomagać, dlatego tu jestem.



No i tu już mnie kupiłaś masz mnie w garści iiii nawet się nie bronię <3 .Innymi słowy już cię lubię XD

Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej ;)



Haha, dziÄ™ki! 😀 na pewno zostanÄ™!:3
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-02-01, 17:38   

PS:Żeby lepiej nas wszystkich poznać wbijaj na shoutbox forumowy. Jak coś to nie czytaj tych smętów bo tylko żyć się odechciewa xD

Taka mała cicha sugestia :-)
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Do³±czy³a: 29 Sty 2019

   

Wys³any: 2019-02-01, 20:59   

acoo123 napisa³/a:

PS:Żeby lepiej nas wszystkich poznać wbijaj na shoutbox forumowy. Jak coś to nie czytaj tych smętów bo tylko żyć się odechciewa xD

Taka mała cicha sugestia :-)



Dzięki, jeszcze nie wszystko tutaj ogarniam i nawet nie wiedziałam, że coś takiego tutaj jest XD także dzięki bardzo, już wbijam! :-D
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-02-02, 07:47   

sky816 napisa³/a:

Dzięki, jeszcze nie wszystko tutaj ogarniam i nawet nie wiedziałam, że coś takiego tutaj jest XD także dzięki bardzo, już wbijam!



Luzik ja osobiście przez dłuższy czas też nie wiedziałem że coś takiego jest aż wstyd się przyznać :mrgreen:
 

Makura  

Nowy


ImiÄ™: Weronika

Wiek: 22

Do³±czy³a: 24 Cze 2019

   

Wys³any: 2019-06-24, 19:53   

Cześć sky816! Jakimi kulturami interesujesz się najbardziej?
 

unikori  

User


ImiÄ™: unikori

Do³±czy³: 28 Cze 2019

   

Wys³any: 2019-07-12, 10:55   

Cześć :)
_________________
miasto rowerów
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com