Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Invivo

User


Doł±czył: 19 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-06-24, 19:04   Cześć

Cześć od czego by zacząć? Jestem prawie 18-letnią dziewczyną, która żyje sobie zwyczajnie z dnia na dzień. Czasem się śmieję, czasem płaczę, potrafię również nieźle przekląć. Ot taka ze mnie introwertyczka, melancholiczko-flegmatyczka, obdarzona ciut za dużym neurotyzmem. Zainteresowania mam raczej sztampowe: fotografia( głównie cykanie zdjęć przyrodzie bez rzetelnego przygotowania teoretyczngo co planuję nadrobić), pisarstwo( ostatnio przygasło z braku wolnego czasu), przyroda( czyt. od lat uwielbiam dowiadywać się nietypowych informacji z biologii, chemii, a jak się uprę to i z fizyki. Męczę na yt kanały popularnonaukowe, książki, internet), zoologia( dlaczego wydzieliłam z przyrody? Bo to mnie pali od dziecka w różny sposób. Ewolucja wyglądała tak: konie-świnki morskie/jeże pigmejskie-chomiki, po drodze były jeszcze rasy krów, egzotyczne gryzonie i inne mniej postronne tematy, którymi zainteresowanie szybko wygasło), dobre książki( wszystkie gatunki, wyłączając zbyt krwawe kryminały albo mocne dreszczowce) filmy/seriale kostiumowe( wielbię szczególnie epokę wiktoriańską oraz carską Rosję).
Chętnie poznam nowych ludzi!
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2019-06-25, 18:35   

Cześć,
Barwnie siÄ™ opisaĹ‚aĹ›😉
Mam nadziejÄ™, ĹĽe znajdziesz tu jakiĹ› temat, gdzie wejdziesz z nami z dyskusjÄ™. Baw siÄ™ dobrze!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com