Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 10:02   

Hm.. najbardziej nienawidzę topionego sera, nie w sensie topionych serków tylko topionego żółtego sera,o. A poza tym: miód, wątróbka, chłodnik, kalafiorowa, spaghetti, golonka i w sumie tyle z tych najważniejszych.
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-08-09, 14:11   

Nie lubię drobiowych serc i żołądków, ryb wędzonych, serków topionych, zupy pomidorowej, wszystkiego co w galarecie, masła w kostkach, maślanki, rzodkiewki, grzybów, naleśników, cebuli.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-09, 15:11   

Jest mnóstwo rzeczy, których nie cierpię. :oczami: Przede wszystkim nie lubię wątróbki i innych podobnych flaczków, barszczu czerwonego, buraków, brukselki, szpinaku, oliwek, kukurydzy, większości ryb, pierogów/naleśników z mięsem/kapustą i grzybami (za to z serem uwielbiam), parówek i części kiełbas, owoców morza, majonezu, musztardy i pikantnego ketchupu, wszystkich dań na ostro i ostrych przypraw, fast foodów (oprócz pizzy, a konkretniej to jednego rodzaju pizzy) i napojów gazowanych.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-09, 15:20   

Nie lubię wszelkich flaków, nie tknę wątróbki, serca czy ozora (ale mózgu, o dziwo, mógłbym kiedyś z ciekawości spróbować), nie lubię szpinaku i brukselki, kukurydza w większych ilościach jest dla mnie nie do zniesienia, nie lubię grejpfrutów, większości fast foodów, salami i tłustych dań, orzechów laskowych, napojów gazowanych i energetycznych, bitej śmietany, galaret (nieważne, czy z mięsem, czy słodkich), nieszczególnie smakują mi także sery pleśniowe.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-19, 20:09   

-Flaki, ostrygi itp. Sama konsystencja mnie obrzydza.
-Czerwone mięso. Jem sporadycznie, ale raczej nie przepadam.
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-08-31, 11:11   

Ja dużo rzeczy nie lubię, a szczególnie kukurydzy, groszku, fasoli, chałwy, mięsa innego niż kurczak, grzybów...
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-31, 21:25   

Ja dziwię się, kiedy ktoś mówi, że czegoś nielubi - jeśli chodzi o jedzenie, które mieści się w granicach przynajmniej europejskich czyli wątróbka, owoce morza itp. Jakoś wyklucza mi się to z ciekawością życia. Bo jak z taką osoba pojechać do Kenii, Korei, Tajlandii, a nawet do krajów bardziej przystępnych - jak we Francji nie spróbować ich przysmaku gęsich wątróbek :-) Albo na kanarach zupy z rukwi wodnej? Co robić z taką osobą w Indiach? I jak przetrwać w dorzeczu Amazonki? Jak w meksyku nie jeść fasoli czy kukurydzy? Dla mnie nuda.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

kinga000  

User

kinga000


ImiÄ™: Kinga

Wiek: 28

Do³±czy³a: 23 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-09-23, 14:12   

ananasów
_________________
Zajrzyj: http://biokapdelicato.pl
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-09-23, 14:22   

podrobów, sucharów wojskowych, wieprzowiny, wołowiny, cielęciny, wędlin, krupniku, gęsiny, kaczyny, przetworzonych śliwek, kawy rozpuszczalnej.
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

JackDer  

User

Jacenty


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

Sk±d: S³awno

   

Wys³any: 2015-10-29, 21:59   Orzechy

Orzeszki ziemne solone bleeee na samą myśl robi mi się nie dobrze ;/
_________________
Jacenty
 

mlody113a  

Mega wymiatacz



Imię: Bartłomiej

Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-10-29, 22:02   

Ja nienawidze tłustych rzeczy typu smalec czy golonka. Nie wiem co ludzie widzą w chlebie z smalcem i kiszonym ogóreczkiem na nim.
_________________
Seks bez miÅ‚oÅ›ci to puste doÅ›wiadczenie. Ale wÅ›ród pustych doÅ›wiadczeÅ„ to jedno z najlepszych. — Woody Allen
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-30, 21:16   

Tłustego jedzenia , czarniny , mięsa które nie jest do końca zrobione :) np kaczki
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-10-31, 07:40   

¯ur :-x
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Jaromi  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-03, 13:27   

Nie lubię golonki jadłem ją chyba raz w życiu.
 

kacpers

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-03, 17:51   

Osobiście to chyba nie ma takiej rzeczy, której bym nie zjadł absolutnie, chociaż zdarzają się takie, które jem po prostu mniej chętnie. Do takich rzeczy należą głównie podroby - wątroba, nerki, serca, płucka itp. Wiem, że niektórzy je uwielbiają, jak na przykład gulasz z żołądków czy zupę z płuckami ale ja jakoś za tym nie przepadam. Podobnie sprawa się tyczy zupy rybnej, zjem bo zjem, głównie w gościach jak nie wypada odmówić, ale też nie czerpię z tego przyjemności.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com