Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcelina  

User

;)



Do³±czy³a: 21 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-22, 13:39   

spoko, ale Sala Samobójców to gniot, wyprodukowanych dla scinowców, którzy chodzą w tapirach, żyletkach na szyi i krzyczą że są emo, czyli dla plebsu umysłowego. oświadczenie że ten film się podoba to strzał w kolano. może modne, alternatywne jest sprzeciwianie się wzorcom uznawanym i chwalonym przez miliony, ale Trantino to niekwestionowany geniusz. i nawet jeśli nie każdemu odpowiada "świat przedstawiony w jego produkcjach" to powinien docenić jego kreatywność i pomysłowość, czego kompletnie nie ma w Sali Samobójców. porównywać te dwa filmy to jakby postawić Lady Gagę przy Miley Cyrus.
 

Vex  

User

seryjny samobójca


ImiÄ™: Radek

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Sty 2012

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2012-01-22, 13:56   

Ciężko doceniać kreatywność i pomysłowość kogoś, kogo filmy działają ci na zgryz.

Pozwól, że nie zgodzę się z tobą, że SS to gniot. Nie jestem emo i baaardzo daleko mi do niego. Do plebsu umysłowego także bym siebie nie zaliczył, co nie oznacza, ze przepełnia mnie wiara o wyższości nad innymi... To, że głównym bohaterem jest emo chłopak ( których sympatią nie darzę ), a film skupia się na jego emocjonalnych problemach nie znaczy, ze do takich ludzi jest kierowny. Skąd w ogóle tak pomysł ( śmieje się w duchu ).

Nie wiem jak reszta odbiera ten film, ale jak dla mnie po pierwsze jest on drogowskazem dla rodziców w jaki sposób NIE "pomagać" swoim dzieciom. Po drugie, że coś tak zwyczajnego jak odmienna orientacja seksualna potrafi zniszczyć człowiekowi życie i po trzecie, że internetowi Guru, których dziś pełno w sieci i na czatach, często mają większe problemy od ludzi, którym "Pomagają".

Jak dla mnie największym dramatem tego filmu jest podejście jego rodziców do zaistniałego problemu.

P.S.
Z tym porównaniem to ci trochę nie wyszło bo obie te "gwiazdeczki" to plastikowe kur******, które nie mają nic wspólnego z muzyką, a tym bardziej sztuką.
 

Marcelina  

User

;)



Do³±czy³a: 21 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-22, 14:09   

ch** w to, po przeczytaniu twojego posta wiem już, że nie mam o czym z tobą dyskutować. jeżeli ty uważasz za najlepsze przesłanie tego filmu nieodpowiedni dobór drogi pomocy rodziców to chyba naprawdę jesteś ograniczony.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2012-01-22, 14:22   

Witam kolegę z branży ;) A jak tam u Ciebie z sushi ?

PS. Odwalić mi się od The Vampire Diaries .
_________________
___________________________
 

Vex  

User

seryjny samobójca


ImiÄ™: Radek

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Sty 2012

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2012-01-22, 15:56   

Siemka Gritz - Ja nie mam nic przeciwko The Vampire Diaries, stwierdzam jedynie, że połączenie jeziora marzeń z horrorem jakoś do mnie nie przemawia, ot co :)

Z Sushi - dane mi było jeść raz, za to wykonane przez rodowitego Japończyka. Coś wspaniałego.
Dwoje moich kolegów ze szkoły pracuje w Domu Sushi i mam zamiar się wybrać, chociaż ceny ostro demotywują, choć może znajdą dla mnie jakąś magiczną zniżkę :)

Marcelina błagam czytaj ze zrozumieniem...
 

Marcelina  

User

;)



Do³±czy³a: 21 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-22, 16:10   

i vice versa
 

Pytalska  

Stały User

człowiek demolka



ImiÄ™: Joanna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Sty 2012

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2012-01-22, 16:33   

Marcelina otrzymała właściwą nagrodę.
Vex, trzymaj siÄ™, udzielaj siÄ™.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2012-01-22, 16:54   

Spoko Vex , a Dawson's Creek też lubiłem oglądać kiedyś xD

Właśnie z tymi cenami to jest nie za fajnie . Ja miałem okazje robić , jako ochotnik na pokazie . Po krótkim instruktarzu jakoś mi to szło :-D Robiłem tam kilka rodzajów, już nawet nie pamiętam nazw , ale wszystkie były smakowite ;) Pytam bo moi znajomi mają odruchy wymiotne jak wezmą to ust surową rybę , bo kto powiedział że kucharzowi musi wszystko smakować to co przyrządzi , ważne żeby klientowi smakowało :padam:
_________________
___________________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com