Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

critof  

User


Do³±czy³: 23 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-24, 11:34   

Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Chyba każdy ma taki czas a jeśli szybko chce wpaść w towarzystwo to wpada w przypadkowe. Najlepiej zastanów się kilka razy z kim wchodzisz w relacje a jeśli będą w porządku to trochę odwagi też nie zaszkodzi.
Nic na siłę. Jeśli chcesz związku z chłopakiem i spotykać się to żaden nie powinien Ciebie zmuszać aby od razu wchodzić w całowanie, czy dotykanie a tym bardziej sex.
To, że świat oszalał i mówi się, że każdy uprawia sex to nie znaczy że jest to prawda.
Wszyscy są niby tolerancyjni ale jak okaże się, że jest ktoś, kto odważy się przyznać do czystości (cnotliwości) albo do wiary to zaraz go zaszczują, że nienormalny.
Ciągle (a może nawet właśnie teraz) cnotliwość jest ogromną wartością. Chłopaki mają ogień w gaciach (to normalne) i bardzo trudno jest im zapanować nad tym szczególnie, że teraz media utwierdzają w tym, że sex jak najszybciej i jak najwięcej.
Dziewczyny natomiast w młodości poszukują więzi emocjonalnej i bliskości a dużo później potrzebują miłości cielesnej.
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-24, 19:35   Re: Czuje siÄ™ samotna

Hidden soul napisa³/a:

Niby mam przyjaciół, grono znajomych na około, ale czuje się samotna. Mieszkam w internacie z dziewczynami, z którymi mówimy sobie tylko cześć. Brakuje mi kogoś, do kogo mogłabym się przytulic jak mam zły dzień, lub cieszyć się ze szczęśliwego wydarzenia. Jaki jest problem? Nie jestem brzydka, ani głupia. Faceci mnie podrywają, ale ja się ich po prostu boje... Jako praktycznie dorosła, atrakcyjna osoba oczekują, że jestem doświadczona w związkach. A ja jestem kompletnie niedoświadczona, nie mam pojęcia jak się zachować, co się robi na pierwszej randce... Przerażona, bo co jeżeli zrobię, lub powiem coś nie tak? Pod fasadą silnej, niezależnej dziewczyny kryje się ja... Przestraszona, pragnąca jedynie trochę ciepła, bratniej duszy...
Co radzicie?



Wiesz, co bym Ci poradziła? Żebyś została taka, jaka jesteś. Prawdziwa. Nie graj kogoś, kim nie jesteś - nie warto. Nie warto wbrew sobie spełniać oczekiwań innych (albo odpowiadać na Twoje wyobrażenia o ich oczekiwaniach - bo skąd wiesz, jak jest naprawdę?).
Zobaczysz, że kiedy będziesz sobą, wszystko ułoży się właśnie tak, jak powinno, nawet jeśli na to trzeba czasami trochę dłużej poczekać. Nie słuchaj wrzeszczących mądrali, że trzeba wszystko już, teraz, natychmiast. To nieprawda. Jesteś wartościową osobą i prędzej czy później znajdziesz bratnią duszę, która doceni w Tobie właśnie to, jaka jesteś teraz - niedoświadczona i szukająca ciepła. Uwierz, to są wielkie atuty w dzisiejszym świecie :-)
 

marsyja  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2019

   

Wys³any: 2019-05-28, 15:45   

Nie staraj się na siłę spotykać z mężczyznami. Jeśli czujesz, że mogłabyś powiedzieć coś nie tak w jego towarzystwie to znaczy, że on nie jest dla Ciebie. Masz przy nim czuć się swobodnie, a nawet gdybyś miała powiedzieć coś głupiego obrócicie to w żart. Nie przyspieszaj niczego, jestem pewna, że dla Ciebie czas na to też przyjdzie.
_________________
skóra normalna
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com