Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:40   

trzeba przewidzieć skutki swoich zachowań. oprzytomnieć, odezwać się do ludzi, jeśli się samotnym być nie chce.
zdecydować się trzeba, czy się chce mieć święty spokój i nikogo, kto by tyłek zawracał, bo nie lubi, czy mieć się do kogo odezwać.
jeśli umysł z jednej strony nie chce, a z drugiej wręcz nakazuje... to chyba jest coś nie w porządku.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Mycha  

Stały User



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:01   

Ja chce tylko boje sie odzucenia, wyśmiania- nie mam tej gadki co inni. Ale zastosuje Wasze rady i zobaczymy jakie będą efekty :-)
_________________
"I nie ważne są podziały, między podziałami wszyscy tak naprawdę jestesmy tacy sami" :)
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:02   

Masz taka gadkę jak inni - musisz w to tylko uwierzyć i czasami pierw robić, a potem myśleć ;)
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-02, 23:41   

Czy słyszał ktoś, z wypowiadających się o czymś takim jak introwertyzm? Przecież nie każdy musi lubieć kontakt z ludźmi. I są tacy, którzy wolą być sami niż rozmawiać z innymi. A jeśli ktoś twierdzi, że to "na pokaz". To warto się zastanowić nad własną wyrozumiałością i umiejętnością odrzucenia subiektywnego sposobu patrzenia na świat.

Zdaje się, Mycha, że Twoje problemy wynikają z braku pewności siebie. Nie ma co stosować technik na siłę, próbując na chama wbić się w towarzystwo, bo możesz po tym poczuć się jeszcze bardziej zniechęcona, a najpierw zaplanować sobie swoje działanie. Najpierw trzeba zacząć od siebie. Wypisz swoje wady i zalety. Pomyśl w czym jesteś dobra, co Cię interesuje. Spróbuj się podbudować. Jak już będziesz miała jakieś podstawy, spróbuj nawiązać głębszy kontakt z pojedynczymi koleżankami, kolegami. Nie uda Ci się być swobodną w grupie, jeśli przy konkretnych osobach będziesz miała opory. Przede wszystkim: nic nie stanie się z dnia na dzień. Przede wszystkim nie zakładaj z góry, że Cię odrzucą. Dopóki nie będziesz dla nikogo złośliwa, nie powinno tak się stać. Ale wszsytko zależy od towarzystwa. Spróbuj się udzielać w dyskusjach, rozmawiać, śmiać. Przede wszystkim uświadom sobie, że wcale się nie różnisz od innych. Zastanów się, czy wszyscy z Twojego otoczenia są idealni, nie popełnili żadnej gafy. Otóż wcale tak nie jest. Staraj się przelać swoją uwagę na to co masz powiedzieć, zamiast myśleć o lęku.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

misiek89  

Mega wymiatacz

Uratuj mnie...



ImiÄ™: brak

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Wrz 2008

Sk±d: towni

   

Wys³any: 2009-02-03, 09:38   Re: Czuje siÄ™ nie lubiana...

Mycha napisa³/a:

Tak tak to znowu ja i mój problem :-D a oto on:
Zawsze mam wrażenie, że nie jestem lubiana.Jak poznaje kogoś nowego to od razu uważam, że mnie nie lubi jesli pózniej nie powie mi 'czesc' :[ Nawet w swojej stałej paczce co jakiś czas muszę sobie udawadniać, że mnie lubieja-męcząc ich pytaniami... Nawet tu, na forum gdzie praktycznie nikt nie może zobaczyć moich wad czuje się nie lubiana! Robie to chyba podswiadomie, bo nie umiem na tym zapanować, a bardzo mi to przeszkadza :-( Pomóżcie mi prosze



Ja też jestem nie lubiany...
Co poradzisz, takie życie, inni mają lepiej inni gorzej.
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com