Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lil low

User


ImiÄ™: lil low

Do³±czy³: 18 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-18, 19:47   Czuje siÄ™ źle

Dziwnie mi pisać takie coś, ponieważ to mój pierwszy raz, ale chyba potrzebuje opinii kogoś kto mnie nie zna, kogoś kto nie będzie mnie oceniał patrząc na mnie przez pryzmat codzienności.
Ostatnio nie potrafię się z niczego cieszyć, niedługo wyjeżdżam i chyba bardziej cieszę się z tego że opuszczam miasteczko w którym mieszkam, niż z tego, że odwiedzę rodzinę. Gdy jestem sama, czuję samotność. Mam sporo znajomych i mogłabym do kogoś napisać, ale nie czuje takiej potrzeby. Mimo tego jest mi źle że nikogo koło mnie nie ma. Miewam też zawroty głowy, brak siły, senność. Nie mam myśli samobójczych, ale też nie widzę nic złego w tym gdybym właśnie teraz umierała. Lubię alkohol, ale nie powinnam go jeszcze pić. Gdy się napije, wtedy czuję szczęście i niczym się nie przejmuje. Mam wrażenie, że męczę swoich przyjaciół moją osobą. Powiedzcie mi, co o tym myślicie? Mieliście kiedyś podobne uczucia? Czy to przejdzie? Czy wszystko ze mną dobrze?
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2018-06-18, 20:47   Re: Czuje siÄ™ źle

lil low napisa³/a:

Dziwnie mi pisać takie coś, ponieważ to mój pierwszy raz, ale chyba potrzebuje opinii kogoś kto mnie nie zna, kogoś kto nie będzie mnie oceniał patrząc na mnie przez pryzmat codzienności.
Ostatnio nie potrafię się z niczego cieszyć, niedługo wyjeżdżam i chyba bardziej cieszę się z tego że opuszczam miasteczko w którym mieszkam, niż z tego, że odwiedzę rodzinę. Gdy jestem sama, czuję samotność. Mam sporo znajomych i mogłabym do kogoś napisać, ale nie czuje takiej potrzeby. Mimo tego jest mi źle że nikogo koło mnie nie ma. Miewam też zawroty głowy, brak siły, senność. Nie mam myśli samobójczych, ale też nie widzę nic złego w tym gdybym właśnie teraz umierała. Lubię alkohol, ale nie powinnam go jeszcze pić. Gdy się napije, wtedy czuję szczęście i niczym się nie przejmuje. Mam wrażenie, że męczę swoich przyjaciół moją osobą. Powiedzcie mi, co o tym myślicie? Mieliście kiedyś podobne uczucia? Czy to przejdzie? Czy wszystko ze mną dobrze?



Piszesz,że lubisz alkohol,to nie jest żadne rozwiązanie problemów,bo on co najwyżej może Tobie tych problemów przyspożyć. Wiadomo też,że po alkoholu życie staje się weselsze,ale nie tędy droga ,bo ta droga prowadzi donikąd.
Męczysz swoich przyjacół - oczywiście,jeśli jesteś z nimi ze skwaszoną miną,to nie tylko Ty ale i oni czują się przy Tobie żle.Zacznij udzielać się,wychodż do ludzi z uśmiechem na twarzy,bo tylko on dodaje każdemu uroku,a i inni będą nastawieni wtedy do Ciebie przyjażniej. Będzie dobrze,tylko sama musisz tego chcieć. :-)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-18, 20:59   

lil low napisa³/a:

Ostatnio nie potrafię się z niczego cieszyć


Jak ja.

lil low napisa³/a:

Gdy jestem sama, czuję samotność.


Ja Również.

Cytat:

Mam sporo znajomych i mogłabym do kogoś napisać, ale nie czuje takiej potrzeby.


Moi znajomi to idioci.

Cytat:

Mimo tego jest mi źle że nikogo koło mnie nie ma. Miewam też zawroty głowy, brak siły, senność.


Miałem to z parę lat temu. Zacznij uprawiać sport :-)

Cytat:

Nie mam myśli samobójczych, ale też nie widzę nic złego w tym gdybym właśnie teraz umierała.


Brak Ci celu. To jest najgorsze. Musisz sobie znaleźć coś co będzie cię pchało do przodu.

Cytat:

Lubię alkohol, ale nie powinnam go jeszcze pić. Gdy się napije, wtedy czuję szczęście i niczym się nie przejmuje. Mam wrażenie, że męczę swoich przyjaciół moją osobą.


Jak to po alkoholu,ale powiem ci szczerze. Odstaw to gówno ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2018-06-21, 16:21   

Malolatka napisa³/a:

Mam wrażenie, że męczę swoich przyjaciół moją osobą.


Ja jak przestałem męczyć znajomych moją osobą i zrezygnowałem z bycia wśród ludzi, to za chwilę okazało się że zrezygnowałem nawet z siebie samego. Sobie samej jednej chcesz wszystko...? Bierz się w garść, bo zawsze może być gorzej i znajdź partnera, ale samca, a nie samicę. Pewnie jesteś na etapie wybudzania się z dzieciństwa... Czyli tu gdzie zresztą ja. Zrób proszę tak, żebyś nie obudziła się bez matury i prawa jazdy jak ja :] i znajdź tego partnera bo się aseksualna wkońcu zrobisz jak ja.
Jeśli męczysz znajomych conajwyżej swoim nastrojem to się nie martw. Od tego się ich ma żeby się podnosić... Ja męczyłem ludzi moją depresją, głupotą i aparycją. A gdy przestałem to za chwilę wróciłem trzy razy taki.
Uwierz. Ty też przegrasz nie raz z samotnością. I też kiedyś powiesz, że ludziom potrzebni są ludzie. Tylko pytanie ile wytrzymasz bez tego chłopaka i ile zrobisz przerwy żeby ile znów wytrzymać.



3
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com