Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

kotekmagellanek  

User


Doł±czyła: 30 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-09-01, 13:44   Czy bycie aktorem to dobry pomysĹ‚?

Cześć, jestem artystką- gram na skrzypcach, tańczę, piszę, maluję i uwielbiam grać i recytować. Chodzę do szkoły muzycznej, ale wiem, że zawód muzyka jest mało opłacalny, chciałabym w przyszłości tylko dorabiać sobie jako muzyk. Od pewnego czasu myślę o zawodzie aktorki, ale wielu ludzi mówi mi, że jak się jest aktorem to nie można założyć rodziny i że na nic się nie ma czasu. Zastanawiam się, czy naprawdę warto to robić. Z drugiej strony wiem, że w tym zawodzie mogłąbym się spełniać. Chodzi mi o aktora teatralnego nie filmowego.
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2017-09-03, 11:46   

żeby zostać aktorem trzeba mieć gigantycznego farta, skończenie szkoły aktorskiej nic nie da, pozdrawiam
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

digbyetha

User


Doł±czył: 18 Wrz 2017

   

Wysłany: 2017-09-18, 10:45   

na pewno jest to fajny zawód, jednak nie tak prosto przebić się na tle konkurencji :)
______________________
KredytOK opinie
 

philosophus  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 07 Lut 2013

   

Wysłany: 2017-09-19, 16:19   

kotekmagellanek napisał/a:

Cześć, jestem artystką- gram na skrzypcach, tańczę, piszę, maluję i uwielbiam grać i recytować



Na coś trzeba się zdecydować żeby być w tym naprawdę dobrym.
Jeżeli zawód muzyka jest mało opłacalny, to zawód aktora jeszcze mniej.
Muzyk z dyplomem może pracować w szkołach, dawać prywatne lekcje, a jeżeli jest dobry i umie wyrobić sobie kontakty to też coś komuś do nagrania studyjnego, koncertu itd. Jest to bardzo trudny kawałek chleba, ale z aktorstwem jest zdecydowanie gorzej.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com