Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

karolina281205  

User

Normals


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 18

Doł±czyła: 17 Mar 2020

Sk±d: Pomorskie

   

Wysłany: 2020-03-17, 08:26   Czy cieszycie siÄ™ z wolnego w szkoĹ‚ach z powodu kotonawirusa

Dla młodszych klas to pewnie czas leniuchowania, ale co myślą osoby, które mają egzaminy (8-klasisty lub matury)?
 

pio7r3k

User


Doł±czył: 16 Mar 2020

   

Wysłany: 2020-03-17, 14:15   

nie ma z czego się cieszyć ,że jest taka sytuacja w kraju jaka jest.
 

Wezywer  

User



Doł±czył: 21 Cze 2019

   

Wysłany: 2020-04-28, 23:26   

Nie ma się co cieszyć... Znaczy może na plus jest to, że można później wstać i się wyspać, choć nie u wszystkich tak jest. W niektórych szkołach większość lekcji jest realizowana poprzez czaty głosowe lub wideokonferencje, przez co trzeba i tak wstać przed 8. U mnie takie lekcje są tylko z 2 przedmiotów, natomiast z pozostałych mamy wysyłane materiały na e-dzienniku lub specjalnej platformie do samodzielnego opracowania. Prace domowe w większości trzeba wysyłać, a także notatki z j. polskiego, które wcześniej mieliśmy dyktowane, a obecnie musimy sami opracowywać. Można też powiedzieć, że jest tego więcej niż było w czasie normalnym.

Na plus można powiedzieć, że jest ze sprawdzianami (znaczy dla uczniów), gdyż nikt nie kontroluje, że ściągamy z Internetu czy wzajemnie sobie pomagamy. Tak czy inaczej jest stres, choć tych prac na czas jest mniej.

Minusem, oprócz w jakiś sposób większej ilości prac do odrabiania, jest też tęsknota za klasą. Większość osób nie widziało się (w moim przypadku tak jest) od zamknięcia szkół.
_________________
Jan Izydor Sztaudynger
Skarga zmiętego

Życie mnie
Mnie!
 

kacperekmajor  

User


ImiÄ™: kacperekmajor

Doł±czył: 27 Maj 2020

Sk±d: poznaĹ„

   

Wysłany: 2020-05-27, 07:22   

co z tego ze wszystko przez neta jak mature trzeba teraz zdac.... :kwasny: :zalamany:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com