Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-19, 15:42   

napewno znajdziesz chlopaka o to sie nie boj ;-)
nie warto az tak zmienaic sie dla faceta bo to nie zawsze pomaga, w szkole podobal mi sie tak bardzo jeden chlooak ze schudlam dla niego 12 kg :-P nie wiem czy to cos dalo :-? jak bylam mala to mam mi powiedizala "Kazda potwora znajdzie swojego amatora" moze nie brzmi to najladniej i nie nalezy brac tych slow az tak do serca chodzi mi8 o ( potwora i amatora) ale wazny jest sens :-P :-P :-P powodzenia ;-) ;-)
 

fonsz  

User

Baku Baku Skład



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-21, 13:06   Re: Czy coÅ› jest ze mnÄ… nie tak?

smutna35 napisa³/a:

, ba! polubiłby moje wady (nadwagę, charakter etc.



Sorry że to powiem ale po jaką cholerę zakładasz ten temat... Sama napisałaś co jest z tobą "nie tak" więc staraj się to zmienić ...
_________________
 

smutna35  

Stały User

Muzykalistka...



Imię: Margośka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2008

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2008-10-21, 15:12   

fonsz, ta bo ty jestes ideałem i nie masz wad. a jesli je masz to ciekawe czy je zmieniasz
_________________
"(...)To było pięć lat temu teraz mam córeczkę, która ma cztery latka i kocham ją pomimo, że jest jego a nie Daniela"
_________________________________________

*kur*a nie mam polskich znakow!
**btw, ale za to mam iPoda, ktory je ma :)
 

fonsz  

User

Baku Baku Skład



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-21, 16:58   

nigdzie nie pisałem że nie mam wad, a te które mam albo staram się zmieniać na lepsze albo się z nimi GODZÊ i nie jęczę później że ja jestem taki i owaki
_________________
 

smutna35  

Stały User

Muzykalistka...



Imię: Margośka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2008

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2008-10-21, 19:34   

Dla mnie forum jest po to żeby móc się wyżalić i dowiedzieć co dalej robić, ale widzę że niektórzy mają inne zdanie..
_________________
"(...)To było pięć lat temu teraz mam córeczkę, która ma cztery latka i kocham ją pomimo, że jest jego a nie Daniela"
_________________________________________

*kur*a nie mam polskich znakow!
**btw, ale za to mam iPoda, ktory je ma :)
 

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-21, 20:28   

masz racje forum wlasnie po to jest :-> ;-) wiec nie przejmuj sie takim gadaniem tylko pisz o tym co cie trapi napewno znajdzie sie ktos kto ci pomoze w taki czy inny sposob ;-) ;-) ;-)
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-21, 20:51   

smutna35 napisa³/a:

Dla mnie forum jest po to żeby móc się wyżalić i dowiedzieć co dalej robić


Ale zadałaś pytanie "czy ze mną jest coś nie tak" i podałaś swoje wady (ewentualne przyczyny) więc piszemy co to może być , to nie ma byż żadna obraza tylko pomoc
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

smutna35  

Stały User

Muzykalistka...



Imię: Margośka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2008

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2008-10-23, 08:06   

Justencja, Wherever....
_________________
"(...)To było pięć lat temu teraz mam córeczkę, która ma cztery latka i kocham ją pomimo, że jest jego a nie Daniela"
_________________________________________

*kur*a nie mam polskich znakow!
**btw, ale za to mam iPoda, ktory je ma :)
 

zakochana;(

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 08:14   

Cześć mam problem...Wszyscy m mówią że wpadłam takiemu chłopakowi w oko...Całe wakacje jak przechodziłam kolo jego miejsca pracy to sie za mna oglada i usmiecha.Gdy go zagadalam to juz od tamtej pory on mnie zagaduje.Gdy jego koledzy widza ze ja ide a jego nie ma w poblizu to go wolaja. Czesto teraz ze soba gadamy i piszemy chociaz mamy nr z innej sieci.pISZE ZE CHEtNIE BY MNIE PRZYTULIL ALBO DAL BUZI ITP...I jest jeszcze jeden problem on jest ode mnie starszy.Naprawde mu sie podobam?? Prosze pomozcie mi.Dzieki
 

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 14:17   

chyba powinnas zalozyc nowy temat :-o
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 14:21   

zakochana;( napisa³/a:

Cześć mam problem...Wszyscy m mówią że wpadłam takiemu chłopakowi w oko...Całe wakacje jak przechodziłam kolo jego miejsca pracy to sie za mna oglada i usmiecha.Gdy go zagadalam to juz od tamtej pory on mnie zagaduje.Gdy jego koledzy widza ze ja ide a jego nie ma w poblizu to go wolaja. Czesto teraz ze soba gadamy i piszemy chociaz mamy nr z innej sieci.pISZE ZE CHEtNIE BY MNIE PRZYTULIL ALBO DAL BUZI ITP...I jest jeszcze jeden problem on jest ode mnie starszy.Naprawde mu sie podobam?? Prosze pomozcie mi.Dzieki


zakochana;(, myśle jednak że tak, czyli leci na ciebie, podobasz mu sie....
Na pewno. w ogóle głupie wątpliwości...><
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

kolusik  

User

Kolusik



Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 21:42   

Zawitałam na tym forum ponownie .I proszę jak pięknie wszystko wychodzi .Dziewczyna jest tłusta, pewno wogóle o siebie nie dba ,chodzi w jakiś łachmanach a nie ciuchach i chłopaka nie ma !!!! i ja się temu nie dziwie kto by chciał taką!!! naszczęście są piękni na tym świecie .Ja bym się załamała a potem wzieła za siebie .I co pani Laven łyso?.

[ Dodano: 2008-10-29, 21:47 ]
Ale wiesz co spoko znajdziesz se chłopaka dopiero pewno po 30 he he bo wcześniej nie ma szans no chyba że zarwiesz jakiegoś nie domytego gościa bo chyba taki będzie chciał z tobą chodzić!!!

[ Dodano: 2008-10-29, 21:51 ]

Gabbrisha napisa³/a:

Moim zdaniem nie powinnaś się zmieniać :D Jesteś jaka jesteś i nic tego nie zmieni a wierz mi, że ktoś kiedyś pokocha Cię właśnie taką jaka jesteś (pomimo Twoich wad).
Nie masz chłopaka ?? i co z tego, widocznie żaden na Ciebie nie zasługuję. :-)





Ale ją bajerujesz ,,Nie masz chłopaka ?? i co z tego, widocznie żaden na Ciebie nie zasługuję"

Boże taka gadka ,,żaden na ciebie nie zasługuje"no OMG Jest brzydka i już
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-29, 21:55   

Cytat:

Zawitałam na tym forum ponownie .I proszę jak pięknie wszystko wychodzi .Dziewczyna jest tłusta, pewno wogóle o siebie nie dba ,chodzi w jakiś łachmanach a nie ciuchach i chłopaka nie ma !!!! i ja się temu nie dziwie kto by chciał taką!!! naszczęście są piękni na tym świecie .Ja bym się załamała a potem wzieła za siebie .I co pani Laven łyso?.

:-?
Panie Boże dziękuje Ci, że urodziłam sie sobą, a nie kolusik. Strzeż moje dzieci, żeby nie były takie same.
Amen.

Ja pie***le, że też jeszcze takie pustaki chodzą po świecie i zatruwają życie normalnym ludziom. Co z tego, że jest 'tłusta'? Zawsze może schudnąć. Poza tym każdy zasługuje na miłość i odrobinę szczęścia.

kolusik napisa³/a:

Ale wiesz co spoko znajdziesz se chłopaka dopiero pewno po 30 he he bo wcześniej nie ma szans no chyba że zarwiesz jakiegoś nie domytego gościa bo chyba taki będzie chciał z tobą chodzić!!!


niedomytego zawsze można umyć.
A swoją drogą ciekawe kto Ciebie podrywa. Chyba jakiś napalony 15-latek, który nie ma co zrobić z tym co mu lata między nogami.
żal mi takich ludzi i tyle. Niestety głupota jest nieuleczalna.
 

kolusik  

User

Kolusik



Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 22:14   

Gabbrisha pisała do smutnej 35 że nie musi się zmieniać .To prosze sobie wyobrazić że tak wszyscy otyli ludzie w Polsce stwierdzą że nie muszą się zmieniać to zachwilę zrobią nam się tu Stany Zjednoczone gdzie jest pełno otylców !!!!

[ Dodano: 2008-10-29, 22:19 ]
Niestety pustakiem nie jestem to co pisałam to moje poglądy .A tak ogółem to nawet jeśli schudnie (co jest nie możliwe bo nie może się pewno opanować od jedzenia)To i tak będą jej wisieć wały jednym słowem fuuu .Za mną tacy nie gonią (Jestem innej oriętacji seksualnej).Będziesz miała dzieci jakie se będziesz chciała !!!mnie to jeb**.Nie pisałam że ona nie zasługuje na miłosc!!!.
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-10-29, 22:22   

kolusik napisa³/a:

Gabbrisha pisała do smutnej 35 że nie musi się zmieniać .To prosze sobie wyobrazić że tak wszyscy otyli ludzie w Polsce stwierdzą że nie muszą się zmieniać to zachwilę zrobią nam się tu Stany Zjednoczone gdzie jest pełno otylców !!!!


Na Twoim miejscu zajęłabym się sobą, bo na prawdę masz zachwianą równowagę wartości i tego co jest ważne w życiu.
Niektórzy po prostu są otyli i nie mogą schudnąć. Wszystko zależy od genów. Ja np. mam innym problem, jem bardzo dużo i jestem chuda jak patyk. Nic nie mogę przytyć. Więc jedyne co pozostaje to zaakceptować siebie. Zresztą jest bardzo dużo facetów, którzy wolą kobiety przy kości:). Wystarczy obejrzeć pare odcinków rozmów w toku, w którym mówią o takich niby problemach przez które połowa kobiet sie załamuje. Zupełnie niepotrzebnie.
Każdy w życiu spotka tą odpowiednią osobę, tylko trzeba być cierpliwym.

[ Dodano: 2008-10-29, 22:26 ]

kolusik napisa³/a:

Nie pisałam że ona nie zasługuje na miłosc!!!.


bardzo okrężną drogą, ale skuteczną dałaś nam to do zrozumienia. Osoby brzydkie czy grube nie mają szansy na znalezienie kogoś. -.-
toć to głupota stulecia.

kolusik napisa³/a:

Niestety pustakiem nie jestem to co pisałam to moje poglądy


no i właśnie tymi poglądami udowodniłaś światu, że jednak jesteś.

kolusik napisa³/a:

A tak ogółem to nawet jeśli schudnie (co jest nie możliwe bo nie może się pewno opanować od jedzenia)


bardzo mi przykro, ale muszę obalić Twoją teorie. To jest możliwe. Znam dziewczyny, które jeszcze dwa lata temu były bardzo grube, teraz są chude jak patyk. I wcale tak radykalnie sie nie odchudzały. Jadły tylko warzywka i ćwiczyły.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com