Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tatiana  

User


ImiÄ™: tatiana

Wiek: 30

Do³±czy³a: 13 Sie 2008

   

Wys³any: 2008-08-13, 11:50   Czy dalej kochamy zÅ‚ych chÅ‚opców ?

Zacznijmy od linka:Rzeczpospolita: Wciąż kochają złych chłopców --- http://www.rp.pl/artykul/154603.html
Rzeczpospolita donosi, Drogie Panie, że lubimy tzw. drani i podaje mające o tym świadczyć argumenty. W artykule, do którego link podaję, padają słowa: narcyzm, antyspołeczność, wybuchowość, tendencja do manipulowania ludźmi itp. O ile niekoniecznie sama użyłabym identycznych sformułowań do wyjaśnienia, dlaczego wiele z nas lubi tzw. złych chłopców, stwierdzam, że coś w tym faktycznie jest - ci 'źli' nierzadko zdają się być bardziej pociągający

Jeśli prawdą jest, że dobre dziewczynki wolą złych chłopców, zdradźcie nam teraz, Drodzy Panowie, jak to u samych chłopców jest - większe wzięcie mają dobre, czy złe dziewczynki?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-13, 12:49   

Bo ja wiem... Myślę, że większe branie mają złe... Ja jednak wolę te dobre i mądre. I zgadzam się z artykułem, że dziewczyny wolą tych złych. I to mnie, właśnie, najbardziej boli :(.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-08-13, 13:09   

Dziewczyny wg mnie widzą w tych złych napakowanych itd.. prymitywach wzór silnego męrzczyzny które je zawsze ochroni a zwykle jest inaczej
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-13, 13:17   

Hmm, jednak artykuł nie głupi, ale fakt faktem laski wolą takich "złych, fajnych" leszczyków. Nie wiedzą co tracą :). Niemniej, na siłę świata nie zmienię i jak widać taka kolej zostanie. A że kiedyś mnie usidli jakaś dziewczynka... Hmm, piszę się na to :). Póki co... Mam gdzieś.
 

evelinka:)  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Cze 2008

Sk±d: tam gdzie jestem

   

Wys³any: 2008-08-14, 16:29   

ja osobiscie nie lubie takich napakowanych chloptasow:/ ale takich miekkich az tez nie;) chyba bardziej wole lagodniejszych... a mnie boli ze chopcy wola dziewczyny ktore sa "Å‚atwe":((( ale dobrze ze nie wszyscy tacy sa( m.in. mam nadzieje panowie z forum:P)
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-14, 16:44   

PrzyklasnÄ™ i powiem: "tak" :D.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-14, 19:54   

A ja przytaknÄ™.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-14, 22:53   

Takie tam głupie gadanie. Nie lubię uogólniania. W życiu bym się nie związała z takimi napakowanymi facetami. Może nadmiar testosteronu czasami kręci, ale jeżeli kobieta ma rozsądek to się z takim mutantem nie zwiąże. Ja wybrałam spokojnego, cichego i cudownego mężczyznę. Ja też jestem porządna. Więc takie gadanie jak to źle i niedobrze nie ma sensu. Bo zawsze znajdzie się ktoś odpowiedni dla nas. A nie ma co wzdychać za tymi co wolą prostych i głupich ludzi.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-08-16, 17:20   

evelinka:) napisa³/a:

ja osobiscie nie lubie takich napakowanych chloptasow:/ ale takich miekkich az tez nie;)

jednak lubię złych, ale nie napakowanych, lubię takich drani, hmm, może nie drani, ale doświadczonych facetów, którzy już swoje przeszli, takiego faceta z przeszłością, tacy mnie kręcą. ale nie tylko tacy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-16, 19:02   

EEe nie zzgodze siÄ™ z tym:)
Może nie tyle wolimy złych ale poprostu te łobuzy bardziej się w oczy rzucają i z tłumu wyroniają gdż łatwiej zauważyć jest gościa który się "buja" ma zyt wygórowaną opinie o swoim ego ..dużo znajomych niż takiego skromnego cichuteńkiego i spokojnego :)

Tu raczejd ziałają zmysły a nie upodobania:)
Bo kobieta przy doborze stałego partnera zawsze będzie się kierować czy parnet przejawi stałośc w uczuciach, czy czują się przy nim bezpiecznie, czy ich związek ma przyszłośc i czy ten pan jest zdolny do kompromisów a tutaj trudne zadanie łap[ać się na macho bzykającym :mrgreen:
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-17, 22:10   

Lena napisa³/a:

jednak lubię złych, ale nie napakowanych, lubię takich drani, hmm, może nie drani, ale doświadczonych facetów, którzy już swoje przeszli, takiego faceta z przeszłością, tacy mnie kręcą. ale nie tylko tacy.



Rozumiem Cię Lena ;) Do takich chłopców ciagnie jakiś takii magnes ^^ i maja taki dziwny błysk w oczach o.O
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-17, 22:17   

Ich nie da się nie kochać :P
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-17, 22:42   

A ja powiem, że ich nie da się kochać. Ja dostaję padaki jak widzę takiego chłopa co myśli, że jest fajny. Szaleje taki i wyrywa panienki na swój "urok", to "zło". Znam takiego jednego podrywacza. Jest powiedzmy, że skinem. Pali, pije. Owszem jest inteligenty. Wykorzystuje to i manipuluje dziewczynami. Ma ich potem od groma. Bo się "szkoli" w podrywaniu. Przy tym traktuje kobiety jak obiekt szkoleniowy, poniżając je. Jakie ja mam ciśnienie jak o nim słyszę. Bym mogła tętnicę przegryźć. Nie znoszę, gdy facet nie ma szacunku do płci przeciwnej. Już wolę pantoflarza. ;/
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 13:01   

To zależy co rozumieć przez określenie "zły". Taki ostrzejszy element w charakterze chłopaka jest nawet wskazany, ale bez przesady.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 13:19   

Ja nie kocham
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com