Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:37

Autor

Wiadomo¶æ

AllFilippo  

User

Raptowne Realia


ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Ostrowiec

   

Wys³any: 2009-01-29, 20:06   Czy dobrze robiÄ™?

Witam. Wpadłem na forum szukając porady.
Otóż mam problem. Mniej więcej dwa miesiące temu poznałem dziewczynę. Fakt starsza ode mnie (19lat) ale mi to nie przeszkadza. Całkiem miło nam się pisało przez gadu i esy ale wpadła na pomysł, żeby się spotkać na realu. No cóż bałem się ale zgodziłem. Kiedy ją zobaczyłem, kiedy do mnie powiedziała "Cześć" zdziwiłem się. "Taka dziewczyna do mnie? :O" Pomyślałem.
Wszystko było by ok, spotykamy się nadal ale coś się wydarzyło. Tydzień, może dwa temu, podczas naszego spotkania doszło do dziwnej rzeczy. Pocałowaliśmy się. Wszystko było by ok gdyby nie fakt, że ona ma już chłopaka.
Niestety nie potrafiłem przestać, nadal się spotykamy, całujemy itp. I ja i ona wie, że robimy źle. Niestety nie możemy przestać. Powiedziałem jej, co do niej naprawdę czuję. ¯e to ona po raz pierwszy pokazała mi, co to jest prawdziwa miłość. Kocham ją, ona mówi że mnie kocha.
No ok. Całujemy się, to może jeszcze przejść. Ale od kiedy powiedziała mi że chce się ze mną kochać... Nie wiem mówi że nie żartowała. Też tego chcę, ale jest mi po prostu głupio. Chcę z nią być. Moja koleżanka mówi, że nie chce stracić ani mnie, ani swojego chłopaka.
Proszę o pomoc, czy ja dobrze robię? Co mam zrobić, żeby było ok. Wiem, że jeśli przestaniemy się spotykać, powiem że nie chcę tak dalej, wtedy ją stracę. A i to by było kłamstwo...
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Do³±czy³: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:02   

Nie uważasz, że jesteś za młody, żeby uprawiać sex? :-o
 

AllFilippo  

User

Raptowne Realia


ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Ostrowiec

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:04   

A czy ja powiedziałem, że chcę? Wiem 14 lat to albo patologia albo żal dla niektórych... Nie mam zamiaru się z nią kochać. Bo po 1 siebie bym skrzywdził, a po 2 ją, tym że by zdradziła... O ile już tego nie zrobiła. Momentami czuje się jak kochanek...
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Do³±czy³: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:08   

A Tobie nie przeszkadza to, że nie jesteś jedyny w Jej życiu?
 

AllFilippo  

User

Raptowne Realia


ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Ostrowiec

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:11   

Szczerze przeszkadza. Kiedy myślę, że ona z nim... Ale co ja mam zrobić. Nie chcę jej stracić, ona podobnie mnie też. Czuję się bezradny. Koledzy mówią "Walcz!" Walcz jak... Co mam zrobić wyzwać go na pojedynek, rzucić rękawiczką? :-o Czuję się bezradny bo chcę być tym jedynym, chociaż wiem że mam 50%...
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:17   

14 do 19 xD
Ciekawie sie to maluje xD :D



Ejjjj moge prosic nawe na priv o wasze wspolne foto ;D ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:19   

Przecież to pedofilia.
Nie chcę, by to zabrzmiało jakoś dziwnie, nie chcę Cię urazić. Ale nie mam zielonego pojęcia, co może podniecać 19 latkę w 14 latku. Gadanie, sruty pierduty, ale prawda jest taka, że to jest ogromna przepaść. Zupełnie inaczej myśli 14-latek i 19-latka. Chyba, że panna zatrzymała się w rozwoju.
Nie sądzę, by to było coś poważnego. Zwłaszcza, że dziewcze ma już faceta. Nie wiem, może jest jakaś niewyżyta, może kręcą ją młodsi. Ale to nie jest normalne.
Najlepiej daj sobie spokój odrazu. Bo jest duże prawdopodobieństwo, że ona się tylko z Tobą bawi, jesteś jakąś ciekawą przygodą w związku.
I tak nic z tego nie wyjdzie. Bynajmniej nie teraz. Daj jej spokojnie żyć z tamtym facetem, albo niech szuka sobie innych. Bo Ciebie może tylko zranić. Nie boli Cię to, że jednocześnie mówi, że kocha i potrzebuje Tobie i jakiemuś kolesiowi? A poza tym, jaką masz pewność, że nie kłamie i Tobą nie manipuluje. Bo to bardzo prawdopodobne.
Uważam, że to niebezpieczna znajomość i dobrze by było ją ograniczyć. Poszukaj lepiej sobie dziewczyny w Twoim wieku, która jest wolna i nie będzie Cię nakłaniać do seksu w takim wieku. Bo jak już wspomniałam, to nie jest normalne i podchodzi pod pedofilię.

Nie słuchaj kolegów, bo oni też nie są obiektywni i nie rozumieją, jak myśli 19-letnia kobieta. A z tymi szansami, to ja bym je ograniczyła do 1%.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Ostatnio zmieniony przez laven 2009-01-29, 21:21, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

AllFilippo  

User

Raptowne Realia


ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Ostrowiec

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:20   

Nie masz już co oglądać? :D Niestety aktualnie nie posiadam.
A co do wieku. Co w tym złego? Są przecież pary które żyją dobrze posiadając różnicę wieku 1-lat. Dla mnie nie liczy się wiek, a charakter. Zresztą wiele osób na rl daje mi 2 lata+ więcej... :(
*Różnica 4 lat jest tak wielka?*
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:22   

Zrozum, że jest różnica między 20 i 25 latkiem, a 15 i 20 latkiem.
Analogicznie. Wyobraź sobie, że Twoja dziewczyna ma 10 lat.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

qwersa  

User

yyyyyyyyyyyy


Do³±czy³: 28 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:24   

laven napisa³/a:

Przecież to pedofilia.
Nie chcę, by to zabrzmiało jakoś dziwnie, nie chcę Cię urazić. Ale nie mam zielonego pojęcia, co może podniecać 19 latkę w 14 latku. Gadanie, sruty pierduty, ale prawda jest taka, że to jest ogromna przepaść. Zupełnie inaczej myśli 14-latek i 19-latka. Chyba, że panna zatrzymała się w rozwoju.
Nie sądzę, by to było coś poważnego. Zwłaszcza, że dziewcze ma już faceta. Nie wiem, może jest jakaś niewyżyta, może kręcą ją młodsi. Ale to nie jest normalne.
Najlepiej daj sobie spokój odrazu. Bo jest duże prawdopodobieństwo, że ona się tylko z Tobą bawi, jesteś jakąś ciekawą przygodą w związku.
I tak nic z tego nie wyjdzie. Bynajmniej nie teraz. Daj jej spokojnie żyć z tamtym facetem, albo niech szuka sobie innych. Bo Ciebie może tylko zranić. Nie boli Cię to, że jednocześnie mówi, że kocha i potrzebuje Tobie i jakiemuś kolesiowi? A poza tym, jaką masz pewność, że nie kłamie i Tobą nie manipuluje. Bo to bardzo prawdopodobne.
Uważam, że to niebezpieczna znajomość i dobrze by było ją ograniczyć. Poszukaj lepiej sobie dziewczyny w Twoim wieku, która jest wolna i nie będzie Cię nakłaniać do seksu w takim wieku. Bo jak już wspomniałam, to nie jest normalne i podchodzi pod pedofilię.



Bardzo mądrze napisałaś... Zgadzam się z tym
Zastanawiają mnie tylko myśli tej dziewczyny... :-o
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-29, 21:51   

Nie ten dział.Przenoszę do działu Wasze problemy.Następnym razem czytaj regulamin.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com