Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

takitampan  

Hiper wymiatacz


ImiÄ™: Bartek.

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Mar 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2013-02-20, 23:33   

każdy facet powinien miec w swojej garderobie dwa zegarki.Jeden na skórzanym pasku a drugi na bransoletce. koniec tematu kropka ;)
_________________

LandonAston. napisa³/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

 

Micha_lina  

Administrator



ImiÄ™: Michalina

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Sty 2013

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2013-02-20, 23:36   

Również potwierdzam opinię, że zegarek jest całkiem spoko. Często się przydaje gdy nie ma telefonu pod ręką, a czasem po prostu odwala robotę bo fajnie wygląda. Mój facet nosi, już się przyzwyczaiłam i lubię to :)
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-21, 10:26   

sznurek napisa³/a:

Do lamusa-no way ,jak ktoś nie nosi to nie nosi. Mój tata ma zajawkę na punkcie zegarków,nie wiem czy to spora kolekcja ,ale ma ich z 50 sztuk ja sam mam kilka.



To jest duża kolekcja bardzo duża. Powiem Wam szczerze, że jak sam nie posiadam zegarka, to dziwnie się z tym czuję. Czuję pustkę na ręku. Zegarek to kwestia przyzwyczajenia. Jedni lubią nosić drudzy nie ja osobiście nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez zegarka, ludzie mówią, mam telefon to po co mi zegarek, tam mam przecież czas. A popatrzcie na to, zima, nienawidzę ściągać rękawiczek, by wyciągnąć telefon i sprawdzić która godzina, marznąć w palce. a tak myk! i mam od razu godzinę. Nie wiem czemu ale zegarek kojarzy mi się z męskością. Nie wiem czemu ale uważam, że każdy facet powinien mieć zegarek, dodaje mu to trochę charakteru a co do zegarków sportowych? Każdy na inną okazję. Chociaż widziałem ostatnio taki jeden zegarek z serii G-Shock i powiem szczerze, bez problemu założyłbym go do garnituru. Fakt zegarek odstrasza ceną ale niesamowicie wygląda
GW-A1000D-1A .
 

Raptowny_Gnojek  

Stały User

BEZ AGRESJI!


Do³±czy³: 16 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-21, 11:19   

Codziennie nie używam zegarka ale w zimie z przyjemnością noszę. Nie lubię z tego powodu że w nadgarstku mam strasznie chudą rękę, praktycznie same kości i to naprawdę śmiesznie wygląda z zegarkiem. W lato, żniwa gdzie jestem w pracy czy cały dzień na ciągniku to nie biorę telefonu żeby nie zgubić i zegarek jest obowiązkowo, a tak to nie noszę z tego jednego powodu.
 

benc  

Stały User

Szukam miłości...


Do³±czy³: 28 Pa¼ 2009

Sk±d: jestem?

   

Wys³any: 2013-02-21, 14:10   

Raptowny_Gnojek, sam mam chudy nadgarstek i jestem szczupły, to śmiesznie wygląda. niestety szybko nie napakuję nadgarstka by męsko wyglądał. ale zegarków nie noszę bo zgubiłem, jednak myślę że jakiś kupię bo to fajnie wygląda i jest przydatny.
_________________
Nie bój się mówić że kochasz,
nie milcz bo miłość znów cie ominie
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-22, 10:55   

Do szczupłych nadgarstków to chyba zegarki na pasku będą lepiej pasowały.
 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:18   

Zegarki u mężczyzn są dobrze widziane. Nawet moje koleżanki zwracają uwagę na mój zegarek i mówią, że to wygląda męsko i dodaje mi klasy. A w moim odczuciu trochę lansu na edifice'a :mrgreen:
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-23, 21:23   

Nigdy nie mialem zegarka, ale jak widze dobry zegarek, ktory fajnie uzupelnia fit, u innych to zaczynam zastanawiac sie nad kupnem. Cos polecic mozecie? Ani troche nie znam sie na zegarkach. Najwazniejsze czynniki? Wyglad i cena , )
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-25, 16:44   

Dyse One napisa³/a:

A w moim odczuciu trochÄ™ lansu na edifice'a :mrgreen:



Edifice ma bardzo ładne zegarki. W sumie ostatnio znalazłem taki jeden dość ciekawy http://www.zegarek.net/ze...-132PB-1A4.html Ten czarny kolor z pomarańczowymi indeksami fajnie łączy się.

Podaj cenę, do czego ma być ten zegarek, nie wiem czy dużo na rowerze jeździsz, czy do garniaka czy na co dzień, czy jesteś hardkorem i skaczesz po ścianach? :D
 

Jennie  

User



Do³±czy³a: 24 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-25, 17:02   

Nie uważam, żeby był to NIEZBÊDNY element garderoby, ale mężczyzna z zegarkiem to takie jakieś naturalne, a tak naprawdę to chodźta w czym chceta.
 

Raptowny_Gnojek  

Stały User

BEZ AGRESJI!


Do³±czy³: 16 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-25, 19:32   

Dłoń prawa czy lewa? Na której raczej nosicie czy nie zwracacie na to uwagi? Szczere wolę nosić na prawym nadgarstku..
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-02-25, 20:28   

lewa
_________________
You know who i am
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-02-25, 20:29   

Jak dla mnie na dziś zegarek jest zupełnie niepotrzebnym gadżetem. W dobrym guście będzie kiedyś sobie sprawić jakiś elegancki do równie dobrze dobranego garnituru, ale takiego przypływu hajsów się nie spodziewam w dającej się przewidzieć perspektywie.
_________________
#truestory
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-02-25, 21:09   

zegarek na nadgarstku faceta wyglÄ…da bardzo korzystnie, polecam.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

brylant  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-27, 14:52   

Jestem leworęczny i zawsze na lewej noszę, nawet jest mi wygodniej bo jak zginam rękę to koperta nie wbija mi się w rękę. Ale to dopiero ostatnio zauważyłem a tak to zawsze głównie z powodu bycia leworęcznym.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com