Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

lukasz95

User


Doczy: 24 Sty 2013

   

Wysany: 2013-01-24, 22:13   Czy jestem hetero...?

Siema.
Zacznę od tego, że po obejrzeniu dokumentu na TVN24, który oglądałem wraz z moją matką powiedziałem, że nie toleruję gejów a tylko lesbijki. No i wtedy moja mama rzuciła hasło, że jakaś osoba z rodziny jest gejem. A ja się pytam co dokładnie na to wpłynęło? No a ona mówi, że od zawsze był jakiś inny tzn. głos (pedalski), brak zarostu no i ogólnie interesował się dziewczynami w inny sposób tzn. czym się malują itp.

Obecnie mam 17 lat ale pamiętam, że jakieś 2 lata temu no może rok wstyd się przyznać trzepałem sobie jak jakiś transwestyta się przebiera za kobietę, jednak po tych kilku razach zrozumiałem, że jestem jakiś popierdolony, po co to robię? Pamiętam, że jeszcze kiedyś jak miałem z 12-13 lat to podniecałem się, że zakładałem jakąś perukę wikinga... Nie wiem co się wówczas ze mną działo ale teraz patrząc na to i po odbytej rozmowie z moja mamą zacząłem się niepokoić czy wszystko ze mną jest okej.

Nie odczuwam żadnych popędów na facetów, pociągają mnie dziewczyny w 100% a te epizody to były elementy ostrego dojrzewania wówczas? Teraz mam 17 lat no i jestem po mutacji, mam zarost, nigdy nie miałem dziewczyny i może przez to mam tyle wątpliwości? Nie wiem czy dobrym pomysłem nie byłoby przejście się do psychologa bo bardzo dziwnie się czuję. Powtórzę to jeszcze raz, nie odczuwam teraz żadnych popędów do facetów a 100% do dziewczyn a niestety jestem trochę nieśmiały :/
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



Imię: Artur

Doczy: 24 Wrz 2012

   

Wysany: 2013-01-25, 00:52   

lukasz95 napisa/a:

że nie toleruję gejów a tylko lesbijki.


Bezmózg który nie wie co to lesbijka <3

lukasz95 napisa/a:

głos (pedalski), brak zarostu no i ogólnie interesował się dziewczynami w inny sposób tzn. czym się malują itp.


I już wiemy, że to głupia prowokacja <3 Yay!

lukasz95 napisa/a:

jestem jakiś popierdolony


Haiii~! <3
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2013-01-25, 12:43   

O ile to nie prowokacja... wszystko z tobą w porządku, jeśli chodzi o orientację. Problemem może być rozwój umysłowy, ale tutaj o pomoc nie prosisz. W każdym razie wiedz, że wbrew stereotypowi raczej nie odróżnisz homo od heteroseksualisty na pierwszy rzut oka.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2013-01-25, 13:14   

Cytat:

Nie odczuwam żadnych popędów na facetów, pociągają mnie dziewczyny w 100%



sam sobie odpowiedziałeś na pytanie zawarte w temacie.
 

lukasz95

User


Doczy: 24 Sty 2013

   

Wysany: 2013-01-25, 19:13   

Nie, to nie jest prowokacja.
Czuję się hetero bo nie czuję żadnych popędów do facetów jak już pisałem więc to pewnie mi odpierdala.

[ Dodano: 2013-01-25, 19:15 ]

Atsushi napisa/a:

lukasz95 napisa/a:

że nie toleruję gejów a tylko lesbijki.


Bezmózg który nie wie co to lesbijka <3

lukasz95 napisa/a:

głos (pedalski), brak zarostu no i ogólnie interesował się dziewczynami w inny sposób tzn. czym się malują itp.


I już wiemy, że to głupia prowokacja <3 Yay!

lukasz95 napisa/a:

jestem jakiś popierdolony


Haiii~! <3



Pier... się, pytam się jak nie umiesz odpowiedzieć to idź zobacz czy nie ma Cię na dworze.

[ Dodano: 2013-01-25, 19:17 ]

Szej-Hulud napisa/a:

O ile to nie prowokacja... wszystko z tobą w porządku, jeśli chodzi o orientację. Problemem może być rozwój umysłowy, ale tutaj o pomoc nie prosisz. W każdym razie wiedz, że wbrew stereotypowi raczej nie odróżnisz homo od heteroseksualisty na pierwszy rzut oka.



Mam jeszcze inny problem ale to raczej nieważne bo pewnie prędzej czy później to mi przejdzie. Więc uważasz, że wszystko ze mną ok? Może dlatego, że nigdy dziewczyny nie miałem ale też zbytnio nie chodziłem nigdy na żadne imprezy no i w mojej szkole też zbytnio nie było ładnych dziewczyn może raz albo dwa mi się jakaś spodobała ale nie miałem odwagi żeby zagadać.
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



Imię: Artur

Doczy: 24 Wrz 2012

   

Wysany: 2013-01-25, 22:11   

lukasz95 napisa/a:

Pier... się, pytam się jak nie umiesz odpowiedzieć to idź zobacz czy nie ma Cię na dworze.


Lol, chłopczyk się zdenerwował.
Jesteś hetero, kręci Cię crossdresing.
Koniec tematu.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

kaliber131  

Mega wymiatacz



Imię: Andrzej

Wiek: 32

Doczy: 01 Maj 2012

Skd: £om¿a

   

Wysany: 2013-01-26, 14:48   

Oj daruj sobie stwarzanie niepotrzebnych problemów i nerwów.
Jak uwierzysz w to to będzie gorzej.. Przede wszystkim media źle wpływają na człowieka a homoseksualizm staje się coraz bardziej przez nie promowany.. Niech Ci nie męci to w głowie, bo jest dużo więcej problemów.
Wydaje mi się, że to okres przejściowy, coś Ci mózg palnął do głowy, a Ty analizujesz to godzinami. Wyrzuć z siebie te myśli, znajdź taką dziewczynę, która UDOWODNI Ci jak baardzo się myliłeś i jakie głupie miałeś myśli.
 

Kar98K  

User



Wiek: 25

Doczy: 26 Sty 2013

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2013-01-28, 22:33   

Nie. Samo rozmyślanie czy jesteś hetero czyni z ciebie homo :mrgreen:
 

annazmokraglowa  

Stały User


Imię: Ania

Doczya: 31 Gru 2012

   

Wysany: 2013-01-30, 12:24   

kaliber131 napisa/a:

Oj daruj sobie stwarzanie niepotrzebnych problemów i nerwów.
Jak uwierzysz w to to będzie gorzej.. Przede wszystkim media źle wpływają na człowieka a homoseksualizm staje się coraz bardziej przez nie promowany.. Niech Ci nie męci to w głowie, bo jest dużo więcej problemów.
Wydaje mi się, że to okres przejściowy, coś Ci mózg palnął do głowy, a Ty analizujesz to godzinami. Wyrzuć z siebie te myśli, znajdź taką dziewczynę, która UDOWODNI Ci jak baardzo się myliłeś i jakie głupie miałeś myśli.



Bardzo dobrze mówisz! :)
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Doczy: 03 Gru 2012

Skd: Kalisz

   

Wysany: 2013-02-02, 11:07   

lukasz95 napisa/a:


Zacznę od tego, że po obejrzeniu dokumentu na TVN24, który oglądałem wraz z moją matką powiedziałem, że nie toleruję gejów a tylko lesbijki.


Ach, no tak, hipokryta się trafił w pełnej krasie...

lukasz95 napisa/a:

głos (pedalski)


Nie ma czegoś takiego jak pedalski głos. Może być wysoki, lub też niski. "Pedalski" to określenie pasujące do homofoba, a homofobię się leczy.
Jesteś zate

lukasz95 napisa/a:

Nie wiem czy dobrym pomysłem nie byłoby przejście się do psychologa bo bardzo dziwnie się czuję.


Raczej do seksuologa z takimi problemami.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com