Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-08, 19:27   Czy ktoÅ› sÅ‚ucha tu Queen?

Jestem młodym fanem zespołu Queen. Zastanawia mnie więc, czy jakaś inna młodzież słucha ich utworów?
 

Scarlett Vi  

User



Do³±czy³a: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-08, 23:40   

Nie jakoś nałogow, ale zdarza się

[ Dodano: 2018-01-08, 23:42 ]
Właściwie to czemu akurat Queen?
_________________
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-09, 17:03   

Scarlett Vi napisa³/a:

Właściwie to czemu akurat Queen?


Kiedyś w dzieciństwie usłyszałem jedną ich piosenkę. Nie pamiętam już którą, ale mi się spodobała. Po za tym podoba się mi ich różnorodność. Mają utwory w przeróżnych stylach. Np.: "Fun it" jest nieco dyskotekowe, "Stone cold crazy" jest zbliżone do trashu. Nawet są tak "szerocy", że mają piosenkę o Jezusie - "Jesus" (btw uważam, że to jeden z najlepszych utworów rockowych o Jezusie, radzę posłuchać), ale także utwór inspirowany muzyką arabską - "Mustapha" (Mercury miał za to problemy, bo oskarżono go, że parodiuje w nim krzyk imama). Potrafili tworzyć takie wielkie "monolity muzyczne" - "Bohemian Raphsody" i "Innuendo", ale też utwory mniej wielkie: "Fat bottom girls".
 

Scarlett Vi  

User



Do³±czy³a: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-09, 21:18   

Ale najlepsze o Jezusie to tylko Jesus Christ Superstar. Stary znany musical, ale te też nie podobają się wszystkim. Nie mniej i tak szanuję
_________________
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-09, 21:54   

Trudno się nie zgodzić. Nawet kiedyś tłumaczyłem niektóre teksty z tego musicalu. Chodzi mi o tłumaczenie poetyckie, pasujące do muzyki.
 

Scarlett Vi  

User



Do³±czy³a: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-10, 22:02   

A tak abstrahując to preferuję Scorpions. Bardziej rockowe, niż Queen, ale nie mogę powiedzieć, że to ulubiony zespół.
_________________
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-13, 15:31   

Ze Scorpions to znam tylko dwa, może trzy utwory. Ale dobre. Oprócz Queen to słucham takich zespołów jak Deep Purple, Balck Sabatth, czy też Pink Floyd. Pretty Things też są nieźli, szczególnie ich płyta z 1964 roku.
 

Scarlett Vi  

User



Do³±czy³a: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-15, 19:00   

Ojej nowy zespół (Pretty Things). Pewnie znasz Wind of change, albo inne send me an Angele? W sumie do tego da się podsumować, jakiś czas myślałam, że to zespół idealny ( jest zarówno rockowy, jak i romantyczny), ale już tak nie myślę, znudził mi się...

[ Dodano: 2018-01-15, 19:04 ]
A tak przy Pink Floyd, to pewnie znasz the Wall? Jak ja Cię za to szanuję... Ten album był tak cudownie dopracowany.

[ Dodano: 2018-01-15, 19:05 ]
To słuchasz jeszcze metalu? Jedzenie nietoperzy itd.?
_________________
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Do³±czy³: 07 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-16, 17:15   

"The Wall" to na pewno szczególnie udany album. A co do metalu, to tak, ale dosyć "lekki". I bez nietoperzy :-D . Z "Black Sabbath" lubię najbardziej "Children of Grave". Z "Scorpions" znam także "White Dove". Ciekawy cover "Dziewczyny o perłowych włosach", aczkolwiek z innymi słowami.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com