Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

natasza  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-14, 19:00   

No takie mniej wiecej jak ta dziewczyna na twoim zdieciu mam (akurat spojrzałam.) moze troszke mniejsze a moze takie same. A reszte ciała mam perfekcyjna bardzo duzo cwicze i jestem szczupła wiec moze faktycznie sa faceci którym to nie przeszkadza...nie wiem.Wydaje mi sie że ci bardziej inteligetni nie zwracaja na to takiej uwagi chociaz nie mówie ze kazdy facet którego dziewczyna ma rozmiar D jest płytki oczywiscie :D Poczekamy zobaczymy. Ok dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Czegos sie napewno dowiedziałam.

I boze kto powiedzial ze ja sie chce puszczac? Nigdy nie zrozumiem takich ludzi którzy maja jakis problem z tym w jakim wieku dziewczyna to robi z kim i jak szybko. Mozeby sie tak kazdy martwił o swoich parterów hmm? No bo to chyba moja sprawa z kim to zrobie. A nie ma na to idealnego wieku.

Po_prostu chodzi o dojrzałość. I co złego w tym ze jakas dziewczyna robi to bez miłośći? ''Bedzie załowała'' moze tak a moze nie -czemu ma załować. Ja czekam na miłość bo jestem bardzo złozona duchowo i wierze w jakis swój idealizm. W bratniosc dusz itd. CZasem miałabym ochote ale jednak nie. Nic mi jednak do tego jak to robia inni i nie uwazam ze dziewczyny robiace to wczesniej sa dziwkami. Strasznie infantylne myslenie.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-02-14, 19:24   

Wbrew pozorom i powszechnym stereotypom faceci nie zwracają, aż tak wielkiej uwagi na piersi. A na pewno nie jest to sprawa drugorzędna. Jeśli chłopak nie chce Ciebie tylko ze względu na wielkość cycków, to musi być faktycznie bardzo płytki. Z tego co widzę Ty nie masz takich problemów, podobasz się mężczyznom...więc, w czym problem?

Może jestem zbytnią optymistką, ale wierzę, że mężczyźni patrzą przede wszystkim na twarz, urodę, całokształt no i na to co ma się w główce.

Co do seksu. Zrobisz jak zechcesz. Jedyną radę jaką Ci dam, to taka abyś kochała swojego partnera. Aby nie był to pierwszy lepszy chłopak, który się Tobą interesuje. Abyś go znała i nie wstydziła się wyznać przed nim swoich obawów...bo to nic dziwnego, że niedoświadczona dziewczyna ma takie.

Bólem się nie przejmuj, bo wbrew pozorom nie jest on aż taki straszny, jeśli nie będziesz się partnera bała i jeśli będziesz go znała. Grunt to rozluźnienie, czuj się przy nim swobodnie.
Działajcie na zasadzie.."Małe kroczki", zacznijcie od pieszczot. Niech się wam nigdzie nie spieszy.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

lostininfinity

Stały User



Do³±czy³: 08 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-14, 20:27   

Wydaje mi sie, ze wiekszy problem z tymi ,,malymi piersiami" maja faceci posiadaczek takich piersi.
Ile sie nie bedzie mowilo, przekonywalo to i tak bedzie taka narzekac i sie ich wstydzic.
_________________
I am solitary man
 

natasza  

User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-15, 17:33   

W zyciu bym nie powiedziała swojemu facetowi, że się wstydze swoich piersi!!! Chyba żartujesz? Zastanawiałam się poprostu co o tym mysla faceci. Czy naprawde tak latwo im wmówic ze tu chodzi tylko o wielkosc. Nie chce sie wymądrzać bo jak już mówiłam że jestem dziewicą ale z tego co wiem w stosunku najwazniejsza jest technika i dopasowanie. Tak wiec wielkosc ...penisa tez nie jest chyba tak istotna. Po co wiec to całe zamieszanie? Odpowiedz jest jedna: dla kasy. Carazczestrze operacje piersi i penisów też....I po jaka cholere? Piersi sa po to by wykarmic dziecko i natura o wszystko zadbała itak powiekszaja sie wtedy dwukrotnie wiec wszystko jest wporzadku. Ludzie powinni wiecej rozmawiac na takie ''ciche'' tematy bo kobiety i mezczyzni wcale nie różnia się az tak bardzo sposobem myślenia.

Oczywiscie ze zaczekam na ta prawdziwa miłość. I naprawde jestem pozytywnie zaskoczona waszymi komentarzami...mozliwe ze pisali poprostu ci inteligetniejsi ludzie. Ale zdanie idiotów itak mnie nie obchodzi.;*

[ Dodano: 2010-02-15, 17:36 ]
carazczęstsze-niechcacy bład ortograficzny sorki
 

mack10

User

O.G.



Do³±czy³: 03 Lut 2010

Sk±d: West-Side

   

Wys³any: 2010-02-15, 18:02   

Male jest piekne ;) A tak powaznie - kazde piersi sa fajne :D Dopoki nie wisza do kolan :hyhy:
_________________
LA LA LA
 

oliwka94  

Stały User



ImiÄ™: Oliwka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 23 Sty 2010

Sk±d: Wola Filipowska

   

Wys³any: 2010-02-16, 20:20   

Ja osobiście uważam że małe piersi nie są problemem.
Nigdy w życiu nie wypchałabym sobie sylikonem :kwasny:
_________________
Miłość jest jak trucizna czyli zabija i rani...
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-02-16, 20:57   

Nie, małe piersi nie są problemem. Aktualna popkultura wypromowała ideał kobiety z dużym i dorodnym biustem.
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-16, 20:59   

Duże się podoba,a małe jest piękna ot co !
_________________
Drugs&hugs.
 

SvenDarko  

Mega wymiatacz

RevolutionMan



ImiÄ™: Cynamon

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lip 2009

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2010-02-16, 21:03   

slow napisa³/a:

Duże się podoba


Nie tyle co się podoba, bo nie każdemu się podoba - a co - jest na co popatrzeć.
_________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skur* będą zawsze." - Andrzej Sapkowski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-16, 21:04   

SvenDarko napisa³/a:

Nie tyle co się podoba, bo nie każdemu się podoba - a co - jest na co popatrzeć.


I tyle tyle,bo tak naprawdę małe jest i będzie najpiękniejsze.
_________________
Drugs&hugs.
 

Ulquiora  

Stały User

Arancar



Do³±czy³: 16 Lut 2010

Sk±d: Soul Society

   

Wys³any: 2010-02-17, 10:09   

Hmm...
jezeli ktos chce byc z kobieta to nie patrzy na piersi a na caloksztalt... Ale prawda taka ze 90% kolesi patrzy na "cycki" i im wieksze tym lepsze no ale wiekszosc z nich nie chce byc partnerem dla dziewczyny a jedynie predzej czy pozniej jÄ… "przeleciec"
Szczerze wole wiekszy biust jakos tak mam;p kazdy ma swoje preferencje
Ale najgorsze to jak jestescie sztuczne-sylikon + tapeciarstwo
 

es-cs  

Stały User

osaczony



Do³±czy³: 30 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-17, 10:29   

małe czy duże raczej nie ważne zawsze się znajdzie amant na dany rodzaj piersi

ja osobiście lubię małe :hyhy:
_________________
Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.


jestem oazÄ… spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw.... zaje..... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora'.
 

trzesilapa4

User


Do³±czy³: 16 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-17, 12:37   

Lepsze B w garści niż D w jpg.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-18, 17:41   

SvenDarko napisa³/a:

Aktualna popkultura wypromowała ideał kobiety z dużym i dorodnym biustem.

I'm gonna disagree. Duże piersi były "w modzie" tak z dziesięć lat temu. Obecnie lansowane są zdecydowanie modele średniej wielkości ;)
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2010-02-18, 18:12   

Rorschach napisa³/a:

uże piersi były "w modzie" tak z dziesięć lat temu

jak można wziąć piersi jako modne lub nie....
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com