Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: Jimmy FoX | 2014-12-20, 00:02

Autor

Wiadomość

Arkovianin  

User

Imię: Karol

Wysłany: 2014-12-16, 15:30   Czy moderatorzy i Admini to s? tu?

Hej zastanawia mnie jedno. Czy na tym forum s? moderatorzy i Admini aktywni? Mam wra?enie,?e jednak nie.

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2014-12-16, 16:05   

S?, jednak kilka rzeczy tutaj uchodzi na sucho - gloryfikacja nazizmu, stalinizmu, maoizmu, pie?ni pochwalne na cz??? Lenina, Stalina, Hitlera, Bandery i band UPA, obra?anie ludzi na tle narodowo?ciowym czy posiadanie awataru z logiem 17 Dywizji SS "Götz von Berlingen".

Spróbuj jednak zrobi? offtop - dostaniesz strza?a momentalnie. :-)

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2014-12-16, 19:05   

Czuj? ?e powrót uciemi??onych jest blisko :D
A tak serio - to nie jest forum dla osób ?miertelnie powa?nych, którzy nie rozumiej? czego? takiego jak ironia i szokuje ich ludzka g?upota. Gdyby to mia?o by? powa?ne forum, musia?abym st?d jeb***? wszystkich ??cznie ze sob?. Cz?sto mam ubaw czytaj?c powody zg?osze? postów, zazwyczaj zg?aszane s? spamy, ale na przyk?ad dzisiaj przeszli?cie samych siebie. "Bluzgi, dra?ni? mnie", "Niepowa?na odpowied?" no prosz? Ci?... Jestem tu pi?ty rok i gdybym mia?a wywala? takie posty, to po pierwsze nawet nie do ko?ca w zgodzie z regulaminem (!), po drugie ich zasoby tutaj to studnia bez dna, a ja z wiatrakami walczy? nie b?d?. Ponadto nawet nie widz? powodu, zd??y?am si? tutaj dobrze zaaklimatyzowa?, tu tak by?o zawsze, mam do tego dystans a poza tym mnie to nawet ?mieszy. To jest specyfika tego forum, b?d? co b?d? MŁODZIEŻOWEGO. A zatem grzecznie odpowiadam na pytanie: owszem s?. Fakt, ma?o ich, ale s?.

Cytat:

Spróbuj jednak zrobi? offtop - dostaniesz strza?a momentalnie.

Jakim cudem tu jeszcze jeste?? :D
Jakim cudem ja tu jestem?
Jakim cudem wszyscy tu jeszcze s??
Nie wprowadzaj pana w b??d.
Nie zauwa?y?am nigdzie ?adnych pie?ni pochwalnych, mi?o by?oby, gdyby? wysy?a? stosowne zg?oszenie napotkawszy takie posty. Nie zagl?dam zbytnio do dzia?ów Polityka i Historia, nie jestem zag??biona w tematy tam poruszane i w wi?kszo?ci przypadków mog? jednoznacznie oceni? ?amanie regulaminu w przypadku, gdy kto? kogo? obrazi niezale?nie od tego, co napisa?. Mo?esz mi wytkn?? ?a?osn? niewiedz?, natomiast na tej zasadzie ja ze swojego punktu widzenia musia?abym banowa? wszystkich ludzi którzy odpierdalaj? manian? w tematach o szczepionkach czy wielu wielu innych, gdzie herezje s? w co drugim po?cie.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2014-12-16, 19:32   

Damn napisał/a:

Czuj? ?e powrót uciemi??onych jest blisko :D

A ja by?em pewien, ?e gdy tylko napomkn? o braku zdecydowanych reakcji wobec gloryfikacji nazizmu czy komunizmu, zaraz przyjdzie zdystansowana Damn i b?dzie p?acz jak to straszn? krucjat? tu si? przeprowadza przeciw niej, albo moderacji. :oczami:

Damn napisał/a:

A tak serio - to nie jest forum dla osób ?miertelnie powa?nych

To co tak prze?ywa?a? jak napisa?em, ?e dziewczyny s? g?upie? :]

Damn napisał/a:

Jakim cudem tu jeszcze jeste?? :D

1. Moderatorzy maj? do mnie s?abo??
2. Dosta?em ??cznie ju? 3 ostrze?enia za offtop i mi ju? min??y
3. Na priv te? zosta?em ostrze?ony aby nie ci?gna? zb?dnych w?tków i si? zastosowa?em

Damn napisał/a:

Jakim cudem ja tu jestem?

Nie wiem.
Zg?o? to. ;)

Damn napisał/a:

Nie zauwa?y?am nigdzie ?adnych pie?ni pochwalnych, mi?o by?oby, gdyby? wysy?a? stosowne zg?oszenie napotkawszy takie posty.

Wys?a?em swego czasu, nawet do administratorki i reakcji by?o zero, wida? lubi SS. :-)

Damn napisał/a:

Nie zagl?dam zbytnio do dzia?ów Polityka i Historia,

No wi?c, sama widzisz - nie zagl?dasz, to nie wiesz o czym mowa.

Damn napisał/a:

Mo?esz mi wytkn?? ?a?osn? niewiedz?, natomiast na tej zasadzie ja ze swojego punktu widzenia musia?abym banowa? wszystkich ludzi którzy odpierdalaj? manian? w tematach o szczepionkach czy wielu wielu innych, gdzie herezje s? w co drugim po?cie.

Argument nie do ko?ca fortunny - je?li kto? w temacie o szczepionkach pisze "herezje" to s? to pewnie rzeczy niezgodne z faktami, wzgl?dnie g?upoty ( to nie jest zabronione ), jednak to co innego ni? pisanie rzeczy niezgodnych z prawem w Polsce i regulaminem tutaj - a tak jest w dziale cho?by "Historia", gdzie dochodzi do ewidentnych przest?pstw z art. 256 i 257 Kodeksu karnego, (ostatnie wyczyny kole?ki Starozakonnego).
To jest zupe?nie inny kaliber problemu.

Damn napisał/a:

Ponadto nawet nie widz? powodu, zd??y?am si? tutaj dobrze zaaklimatyzowa?, tu tak by?o zawsze, mam do tego dystans

Taaa jak z Gdyni do Sopotu :-D

===================================================================================
I tak ko?cz?c, ca?kiem ju? powa?nie.

Damn napisał/a:

Jestem tu pi?ty rok i gdybym mia?a wywala? takie posty, to po pierwsze nawet nie do ko?ca w zgodzie z regulaminem (!), po drugie ich zasoby tutaj to studnia bez dna, a ja z wiatrakami walczy? nie b?d?.

Tak jak pisa?em kiedy?, zale?y tu du?o od skali problemu.
Forum dzia?a jako medium publiczne, mo?e by? zawsze zg?oszone do prokuratury je?li g?osi tre?ci ?ami?ce prawo i Konstytucje RP, a tak?e gdzie znajduj? si? tre?ci godz?ce w powag? pa?stwa - o ile by? mo?e takie dziecko jak kolega Starozakonny czy inny oszo?om pokroju Andrzeja nie zostanie ukarany o tyle ju? w?a?ciciel forum mo?e zosta? poci?gni?ty do odpowiedzialno?ci karnej.
Na co ?wietnym przyk?adem jest sprawa forum totalwar.org.pl, które swego czasu za dyskusje w dziale "Agora" zosta?o zg?oszone jako szerz?ce tre?ci nazistowskie.
I te? by?y ?michy-chichy, ?e to tylko g?upie forum o grach strategicznych.
W?a?ciciele nawet nie zdawali sobie sprawy, ?e prokuratura robi?a backupy ka?dej stronki z ich forum jako materia?u dowodowego.
W?a?ciciel co prawda nie zosta? skazany na wi?zienie ( dosta? grzywn? ), ale musia? zobowi?za? si? do likwidacji dotychczasowej wersji forum ( czyli bez ma?a 8 lat archiwum ) i zlikwidowa? ca?kowicie domen? lub sprzeda?.
A i pisz?cy na tym forum, ludzi powa?ni i publiczni jak pan Piotr Olender autor ksi??ek marynistycznych i radny z Raciborza, mieli nieprzyjemno?ci z powodu samej obecno?ci na takim forum.

Gdy wi?c czasem takim jak ja czy philosophus zdarzy si? napomkn??, ?e kto? szerzy tre?ci niezgodne z prawem, to zamiast obra?a? si? i przedstawia? nas jako upierdliwych dupków, polecam u?wiadomi? sobie, ?e to nie szary u?ytkownik, ale w?a?nie administracja mo?e odpowiada? karnie, gdy znajdzie si? "?yczliwy" i zg?osi forum jako narz?dzie rozpowszechniania tre?ci niezgodnych z polskim prawem.

Zg?aszaj?c to - ja robi? administracji przys?ug?, a nie k?opot i polecam zachowa? minimum szacunku i obiektywizmu, zamiast widzie? to tylko jako z?o?liwo?ci.

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2014-12-16, 22:31   

Arkovianin napisał/a:

Czy na tym forum s? moderatorzy i Admini aktywni?

Po?owa moderatorów jest aktywna, druga po?owa i administracja s? tu raczej od ?wi?ta.

$karbówka napisał/a:

S?, jednak kilka rzeczy tutaj uchodzi na sucho - gloryfikacja nazizmu, stalinizmu, maoizmu, pie?ni pochwalne na cz??? Lenina, Stalina, Hitlera, Bandery i band UPA, obra?anie ludzi na tle narodowo?ciowym czy posiadanie awataru z logiem 17 Dywizji SS "Götz von Berlingen".

Spróbuj jednak zrobi? offtop - dostaniesz strza?a momentalnie.

Z mojego punktu widzenia to wygl?da tak, ?e je?li nie dostaj? zg?oszenia, to nie ukarz? u?ytkownika, który ?amie regulamin, czyni?c ww. rzeczy. Dlaczego? Dlatego, ?e ?amanie regulaminu najcz??ciej odbywa si? w tematach o polityce, historii czy religii. Nie wchodz? tam i nie mam najmniejszej ochoty czyta? dyskusj? naszych forumowych filozofów, opluwanie si? jadem, wytykanie g?upoty ka?demu. Ale jak ju? wejd? w jaki? temat, to z regu?y dyskusja nie tyczy si? zak?adanego tematu. Upominam. A niektórzy dalej jak g?upki ci?gn? offtop, wi?c rozdaj? ostrze?enia. Proste, wed?ug mnie. Nie mam zamiaru si? z nikim pier****?.

$karbówka napisał/a:

Gdy wi?c czasem takim jak ja czy philosophus zdarzy si? napomkn??, ?e kto? szerzy tre?ci niezgodne z prawem, to zamiast obra?a? si? i przedstawia? nas jako upierdliwych dupków, polecam u?wiadomi? sobie, ?e to nie szary u?ytkownik, ale w?a?nie administracja mo?e odpowiada? karnie, gdy znajdzie si? "?yczliwy" i zg?osi forum jako narz?dzie rozpowszechniania tre?ci niezgodnych z polskim prawem.

Najpierw prosz? napomkn??. Ty nie mia?e? z tym problemu. A reszta? Reszta woli bra? udzia? w tym cyrku, a potem p?aka?, ?e dostaj? ostrze?enia za offtop.

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2014-12-16, 22:50   

Jimmy FoX napisał/a:

Z mojego punktu widzenia to wygl?da tak, ?e je?li nie dostaj? zg?oszenia, to nie ukarz? u?ytkownika, który ?amie regulamin, czyni?c ww. rzeczy. Dlaczego? Dlatego, ?e ?amanie regulaminu najcz??ciej odbywa si? w tematach o polityce, historii czy religii

To, ?e moderatorów jest za ma?o i nie mog? by? wsz?dzie i wszystkiego widzie? - jest oczywiste.
Natomiast je?li idzie o to:

Jimmy FoX napisał/a:

?e ?amanie regulaminu najcz??ciej odbywa si? w tematach o polityce, historii czy religii. Nie wchodz? tam i nie mam najmniejszej ochoty czyta? dyskusj? naszych forumowych filozofów, opluwanie si? jadem, wytykanie g?upoty ka?demu.

to ju? jest co? czego do ko?ca nie rozumiem tutaj.
Czy moderator w?a?nie nie jest od tego?
Skoro w?a?nie tu jest najwi?kszy cyrk i s? formu?owane posty jawnie ?ami?cej polskie prawo, to teraz prosz? sobie wyobrazi? co si? stanie je?li, który? z tych "upo?ledzonych" b?dzie wkleja? zdj?cia albo GIFy w których obrzuca gównem wizerunek Bronis?awa Komorowskiego - a kto? to zg?osi?
Mo?e niekoniecznie ABW o 5 rano, i konfiskata laptopa, ale weso?o te? by nie by?o. ;)

Mnie powtarza? dwa razy nie trzeba, je?li tak ma by? jak jest teraz - to w porz?dku, niemniej chcia?em kwesti? zauwa?y?, korzystaj?c z okazji.
Wi?cej tego problemu nie b?d? podnosi?.

Jimmy FoX napisał/a:

Najpierw prosz? napomkn??. Ty nie mia?e? z tym problemu. A reszta? Reszta woli bra? udzia? w tym cyrku, a potem p?aka?, ?e dostaj? ostrze?enia za offtop.

Okej.

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2014-12-17, 01:13   

$karbówka napisał/a:

Czy moderator w?a?nie nie jest od tego?

Owszem, jest. Przyznaj? Ci racj?. Ale z drugiej strony, warto zachowywa? si? jak doros?y cz?owiek. Ok, czasem mo?na si? zachowa? jak dzieciak, ale bez przesady. Chodzi mi o to, ?e je?li faktycznie kto? r?nie g?upa, to warto to zg?osi?. To tylko dwa klikni?cia. Moderatorzy to tez ludzie, niektórzy co? przeocz?, niektórym nie chce si? czyta? Waszych wypocin. Mnie si? nie chce. Przyznaj?. Nie mam czasu i nie mam ochoty czyta? te bluzgi i przekomarzania, która racja jest najw?a?ciwsza. Mimo tego przegl?dam ka?de zg?oszenie (chyba, ?e zosta?o sprawdzone przez innego moda) i staram si? wykonywa? dobr? robot?. Je?li kto? ma jakie? zastrze?enia, niech pisze do admina. Ja mam to gdzie? i b?d? robi? swoje, póki mog?.

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2014-12-17, 10:08   

Jimmy FoX napisał/a:

To tylko dwa klikni?cia. Moderatorzy to tez ludzie, niektórzy co? przeocz?, niektórym nie chce si? czyta? Waszych wypocin. Mnie si? nie chce. Przyznaj?. Nie mam czasu i nie mam ochoty czyta? te bluzgi i przekomarzania, która racja jest najw?a?ciwsza.

Tu nie jest tak ?le, na historycy.org moderator musi czyta? 150-linijkowe posty profesora Wyszczelskiego, który obra?a ludzi niezgadzaj?cych si? z jego ksi??kami :-D

Cho? oczywi?cie, rozumiem doskonale, ?e te dzia?y to wyl?garnia idiotów i wi?kszo?? to bagno zniech?caj?ce do zagl?dania tam - no ale tak jest, ?e zwykle ciekaw? dyskusj? psuje jaki? gimbus, który zrobi ba?agan, potem przyznaje si?, ze "tylko trollowa?" albo zaczyna wyzwiska jak ko?cz? si? argumenty.
Niemniej s? tematy, które trzymaj? wysoki poziom merytoryczny i mo?na si? czego? ciekawego dowiedzie?, jak np. o stanie wojennym, gdzie nie by?o wyzwisk, a spór na dokumenty i ?ród?a.

Co do bluzgów to akurat ja generalnie jeszcze nie mia?em okazji si? nikomu odwdzi?czy? tym or??em, bo stara?em pisa? kulturalnie i j?zykiem literackim - lecz, ?e teraz rozumiem sk?d ta pob?a?liwo?? dla idiotów w dziale "Historia" - to sobie do woli pobluzgam, skoro nikt nie patrzy. :-)
Dzi?kuj? za holistyczne wy?o?enie problemu i po?wi?cony czas na odpowied?.

Arkovianin  

User

Wysłany: 2014-12-18, 09:49   

No có? , w?a?nie widz?,?e to forum nie jest do ko?ca powa?ne, no ale jak kto woli :-D

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2014-12-18, 17:58   

No, mówi?c z?o?liwie, moderatorzy tutaj wol? czyta? tematy takie jak "Nie mog? znale?? dziewczyny" czy "Nie mog? zwali? konia 2 razy pod rz?d", zamiast dyskusji o stanie wojennym. :-D
Jak dla mnie dzia? "Wasze problemy" jednak bardziej niszczy psychik? ni? "Historia". :oczami:
To jest pewien paradoks, którego tacy maluczcy, jak my, nie zrozumiemy.

Arkovianin  

User

Wysłany: 2014-12-18, 23:20   

Moderatorzy powinni by? bardziej obiektywni moim zdaniem

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com