Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Pat00k

User


ImiÄ™: Pat00k

Doł±czył: 14 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-02-14, 13:30   Czy mogÄ™ być w ciÄ…ĹĽy?

Hej, ja juz glupieje i potrzebuje pomocy. Ostatni okres miałam 23.01.2019-26.01.2019r.. Dnia 02.02.2019 (nw czy nie miałam wtedy dni płodnych bądź nie zbliżałam sie do owulacji) robiłam chłopakowi loda, on doszedł mi w ustach ja to połknełam a następnie się namiętnie całowalismy. Za chwile on postanowił ze zrobi mi minetke i tak było, wkładał tez mi palce do środka. Dzien po bolało mnie podbrzusze a następnie kolejnego dnia zaczęło mnie mega mdlic. Dzisiaj jest 14.02.2019 a mnie nadal od samego rana do wieczora mdli. I dzisiaj mam wrazenie ze częściej chodze do toalety. Nw czy mnie mdli przez to ze za dużo czytam na ten temat i się przejmuje oraz ze to wszystko sobie uroiłam czy serio mogę być w ciąży.. Boje się bo mam 16 lat. Ale nie wydaje mi się aby chłopak mógł mnie w taki sposób zaplodnic.. Koleżanki mi mówią ze to abym była w ciąży jest niemozliwe bo w ślinie są enzymy trawienne które rozkładają spermę..
 

PanPatryk21  

User

PanPatryk21


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 27

Doł±czył: 24 Sty 2018

Sk±d: WrocĹ‚aw

   

Wysłany: 2019-02-14, 21:29   

Witaj,
Droga Patrycjo, nie masz sie czego obawiać, w ciaze wbrew pozorom nie jest aĹĽ tak Ĺ‚atwo zajść, w dodatku gratuluje faceta, ktĂłry po lodzie sie z Toba nie brzydziĹ‚ caĹ‚owac 😂, takĹĽe ciesz sie z zycia i seks tylko z gĹ‚owa, oczywiĹ›cie w zabezpieczeniu! A objawy masz takie bo sobie wbijasz cos do gĹ‚owy i podĹ›wiadomość wywoĹ‚uje takie stany, zmien myslenie a obawy ustÄ…piÄ…, pozdrawiam.
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Doł±czyła: 29 Sty 2019

   

Wysłany: 2019-02-15, 08:06   

Niczym się nie martw, nie możesz być w ciąży, tylko się niepotrzebnie denerwujesz, więc spokojnie, wszystko będzie dobrze i bądź już spokojna, pozdrawiam :)
PS. Masz śliczne imię ^^
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2019-02-15, 15:07   

PanPatryk21, hahaha też mnie to zaskoczyło :D

Idź do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Zabezpiecz się zanim was całkiem poniesie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com