Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je
Najnowsze tematy:
18 (0)
Witam (4)

Autor

Wiadomość

Pat00k

User

Imię: Pat00k

Wysłany: 2019-02-14, 13:30   Czy mogę być w ciąży?

Hej, ja juz glupieje i potrzebuje pomocy. Ostatni okres miałam 23.01.2019-26.01.2019r.. Dnia 02.02.2019 (nw czy nie miałam wtedy dni płodnych bądź nie zbliżałam sie do owulacji) robiłam chłopakowi loda, on doszedł mi w ustach ja to połknełam a następnie się namiętnie całowalismy. Za chwile on postanowił ze zrobi mi minetke i tak było, wkładał tez mi palce do środka. Dzien po bolało mnie podbrzusze a następnie kolejnego dnia zaczęło mnie mega mdlic. Dzisiaj jest 14.02.2019 a mnie nadal od samego rana do wieczora mdli. I dzisiaj mam wrazenie ze częściej chodze do toalety. Nw czy mnie mdli przez to ze za dużo czytam na ten temat i się przejmuje oraz ze to wszystko sobie uroiłam czy serio mogę być w ciąży.. Boje się bo mam 16 lat. Ale nie wydaje mi się aby chłopak mógł mnie w taki sposób zaplodnic.. Koleżanki mi mówią ze to abym była w ciąży jest niemozliwe bo w ślinie są enzymy trawienne które rozkładają spermę..

PanPatryk21  

User

PanPatryk21

Imię: Patryk

Wysłany: 2019-02-14, 21:29   

Witaj,
Droga Patrycjo, nie masz sie czego obawiać, w ciaze wbrew pozorom nie jest aż tak łatwo zajść, w dodatku gratuluje faceta, który po lodzie sie z Toba nie brzydził całowac 😂, także ciesz sie z zycia i seks tylko z głowa, oczywiście w zabezpieczeniu! A objawy masz takie bo sobie wbijasz cos do głowy i podświadomość wywołuje takie stany, zmien myslenie a obawy ustąpią, pozdrawiam.

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2019-02-15, 08:06   

Niczym się nie martw, nie możesz być w ciąży, tylko się niepotrzebnie denerwujesz, więc spokojnie, wszystko będzie dobrze i bądź już spokojna, pozdrawiam :)
PS. Masz śliczne imię ^^
We are made of stars

Is it too late to tell you that everything means nothing if I can't have you?

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2019-02-15, 15:07   

PanPatryk21, hahaha też mnie to zaskoczyło :D

Idź do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Zabezpiecz się zanim was całkiem poniesie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com