Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2010-01-21, 18:03

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:35   

ojzu napisa³/a:

W takim razie czemu nic nie robicie sobie z tego , że ludzie wypisują takie teksty jak podałem w przykładzie wyżej ? One obrażają nie tylko uczucia religijne, obrażają takimi tekstami całą religię.


Robimy,jeśli zauważysz wypowiedzi o podobnym wyrazie-zgłoś post do moderacji,ponieważ bardzo łatwo,na tak dużym forum,przeoczyć post niezgodny z regulaminem-głównie dlatego macie opcję zgłoś post-wykrzyknik w prawym dolnym rogu. Podkreślam,że regulamin nie może dostosowywać się do subiektywnych odczuć użytkownika i posty powinny być zgłaszane racjonalnie.
_________________
Drugs&hugs.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:36   

Cytat:

Art. 196 kodeksu karnego:

"Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".



Jeśli uważasz, że ktoś obraża Twoje uczucia religijne, możesz to zgłosić odpowiednim organom.
 

Ostatnio zmieniony przez eM 2010-01-21, 17:37, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:36   

To co opisałem to nierozłączny element całej religii. Godzi więc w grupę jej wyznawców.

A jak zgłosić "podpis" ?
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:41   

ojzu napisa³/a:

To co opisałem to nierozłączny element całej religii. Godzi więc w grupę jej wyznawców.


Tyle,że mam wrażenie,że po Twojej skardze dostanę masę zgłoszeń postów,w których ktoś negatywnie ocenił religię katolicką.Powtarzam ,że na forum każdy ma prawo do przedstawienia swoich racji ,jedynie zgodnie z regulaminem.Z pewnością nie możemy nikogo karać za to ,że jego zdanie (zgodne z regulaminem) uraża Ciebie jako osobę wierzącą.Tak samo przykład,który podał eM wiąże się z pewnymi wulgarnymi zachowaniami,a nie kulturalnym sposobie przedstawienia swoich poglądów.
_________________
Drugs&hugs.
 

Rorschach  

Pogromca postów

socjopata



Do³±czy³: 31 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:43   

slow napisa³/a:

a nie kulturalnym sposobie przedstawienia swoich poglądów.

Czekaj, czekaj... Uważasz, że tekst, na który zwrócił uwagę ojzu jest "kulturalnym przedstawieniem swoich poglądów"?
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:45   

ojzu napisa³/a:

A jak zgłosić "podpis" ?



Podpisy niezgodne z regulaminem możesz zgłaszać na PW do administratorów.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:46   

slow napisa³/a:

Tyle,że mam wrażenie,że po Twojej skardze dostanę masę zgłoszeń postów,w których ktoś negatywnie ocenił religię katolicką.


Piszę po raz 3 : nazywanie Matki Bożej dziwką jest nie dość że niekulturalne to jeszcze obraża całą religię w związku z tym godzi w jej wyznawców. Nie są to moje "prywatne" odczucia, to są fakty!

slow napisa³/a:

Powtarzam ,że na forum każdy ma prawo do przedstawienia swoich racji ,jedynie zgodnie z regulaminem.



nazywanie Matki Bożej dziwką jest zatem z nim zgodne ?
Ręce opadają.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:49   

Rorschach napisa³/a:

Czekaj, czekaj... Uważasz, że tekst, na który zwrócił uwagę ojzu jest "kulturalnym przedstawieniem swoich poglądów"?


Rorschach, po minę już to,że w dziale PS mogą wypowiadać się tylko administracja i moderatorzy oraz założyciel tematu.

Szukanie sensacji ?
Czy ja gdziekolwiek napisałam,że takie zachowanie jest na forum dopuszczalne ?

Cytat:

Cytat:
b) Zabrania się umieszczania materiałów o treściach nazistowskich, antysemickich, rasistowskich, nawołujące do homofobii czy agresji wobec różnych grup społecznych.



ojzu napisa³/a:

Piszę po raz 3 : nazywanie Matki Bożej dziwką jest nie dość że niekulturalne to jeszcze obraża całą religię w związku z tym godzi w jej wyznawców. Nie są to moje "prywatne" odczucia, to są fakty!


Przykro mi,ale nie doczytałam Twojego postu.
O ile siÄ™ nie mylÄ™ jest to tekst piosenki,ale owszem stanowi on obrazÄ™ religii katolickiej.
Tyle,że w takim razie zastanawia mnie jedno,mam ukarać autora tych słów ? Myślę,że to delikatnie mówiąc,wykracza poza moje kompetencje.Ostatecznie ty możesz złożyć skargę do sądu i zgłosić ,że zespół Decide obraża symbole Twojej wiary.

eM napisa³/a:

Podpisy niezgodne z regulaminem możesz zgłaszać na PW do administratorów.

do tego niepotrzeba tupania nogami w dziale Prośby Skargi Zażalenia.Można spokojnie wysłać PW do administracji,a nie bawić się w kotka i myszkę w stylu "wiem,ale nie powiem,sami się domyślcie".
_________________
Drugs&hugs.
 

Ostatnio zmieniony przez slow 2010-01-21, 17:52, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:52   

slow napisa³/a:

do tego niepotrzeba tupania nogami w dziale Prośby Skargi Zażalenia.Można spokojnie wysłać PW do administracji,a nie bawić się w kotka i myszkę w stylu "wiem,ale nie powiem,sami się domyślcie".


Moim zdaniem potrzebne , bo jak widać obrażanie jest nieoczywiste dla wszystkich i sam ten temat to pokazał.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-01-21, 17:54   

ojzu napisa³/a:

Potrzebne , bo jak widać obrażanie jest nieoczywiste dla wszystkich i sam ten temat to pokazał.


Ojzu.
Jeszcze raz powtarzam złość się na cały świat i pozwij do sądu ,nie nasze forum,lecz zespół DECIDE autora i wykonawcę owej piosenki.Przykro mi,ale ich nie mogę zbanować.
_________________
Drugs&hugs.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-01-21, 18:03   

slow, nie interesuje mnie czy to cytat czy dzieło użytkownika. Jest pokazywane na tym forum i na to wpływ akurat administracja posiada.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2010-01-21, 18:03   

Zgłoszony na PW podpis usunięty, z odpowiednią notką.

Myślę, że to wszystko w tym temacie więc zamykam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com