Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 18:37

Autor

Wiadomo¶ć

samotna1412

User


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-28, 17:40   Czy on coĹ› do mnie czuje?

Hej! Chciałabym żebyście mi pomogli:) Od jakiegoś czasu podoba mi się chłopak o rok starszy ode mnie. Nie wiem czy ja jemu się podobam i to mnie gnębi. Poprostu uważam że jestem brzydką osobą i nie wiem czy mam u niego jakiekolwiek szanse:( On jest bardzo miły i bardzo nieśmiały. Parę razy gadaliśmy ale bardzo krótko;( Gdy ja jestem w pobliżu to on zerka na mnie. Ale pewnie to nic nie znaczy... Doradźcie mi co ja mam zrobić w tej sytuacji...
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-28, 18:17   

samotna1412 napisał/a:

On jest bardzo miły i bardzo nieśmiały.



Ooo znam paru takich. Dla takich wygląd nie gra roli. Liczy sie to jaka jesteś. Oni z pozoru są nieśmiali...jak sie rozgadają to na dobre;)

Pogadaj z nim w tej sytuacji to ty musisz zacząć
 

samotna1412

User


Doł±czył: 28 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-01-28, 19:03   

dzięki. buziaki:* :-)
 

Justencja  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Justyna

Doł±czyła: 16 Wrz 2008

   

Wysłany: 2009-01-28, 20:40   

samotna1412 napisał/a:

Poprostu uwaĹĽam ĹĽe jestem brzydkÄ… osobÄ… i nie wiem czy mam u niego jakiekolwiek szanse


nie ma to jak wysoka samoocena. Raczej, nie zamartwiaj się tym bo to nic nie da. A gdy chłopakowi się podobasz i wmawiasz sobie, że to niemożliwe bo "jesteś brzydka" to niestety będziesz miała jakieś opory, a co za tym idzie - brak szczęścia, i będziesz tego żałować.

Myśle, że nie powinnaś zrywać znajomości. Gadaj z nim, i staraj się spędzać z nim czas, nie narzucaj się. Ale i nie graj niedostępnej. Staraj się byc miła! Być może podobasz mu się, więc daj mu jakieś pole do popisu. Może jak Cię lepiej pozna jakoś się rozkręci i nie będzie taki wstydliwy...
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com