Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

paulinnkkka

User


Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:05   Czy on nie chce mnie już?

Chodzę z chłopakiem miesiąc przeszło... I wczoraj przyjechała do niego siostra cioteczna i gdy z nia był nie odzywal sią ani nie pisał esów....Nic dopiero o 12 w nocy napisał że niby mu tel sie rozładował....A dziś nic nie napisał a ja mu za to napisałam że chcę przerwę i że może robić co chce, a on że będzie robił co chce, i ja wtedy mu odp że chyba lepiej żebysmy sie rozstali ale on nic nie odp...;( Co sądzicie czy on juz nie chce mnie:( ? Dać sobie spokój? Kocham go i on mowił że też...;(

Poprawione przez blondix.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:14   

Moim zdaniem był z siostrą i nie miał czasu żeby Ci odpisać, lub po prostu faktycznie rozładował mu się tel.
Sorki ze pisze ale zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko, nie potrafisz zrozumieć że ma czasem swoje życie.
Robisz z niczego wielkie halo! Pomyśl co on teraz myśli ? skoro nagle chcesz przerwy a potem zerwania? że to ty go nie chcesz masz go dość itp. Na jego miejscu dałabym sobie spokój bo z taką dziewczyną naprawde trudno wytrzymać, co ma do Ciebie na zawołanie przylatywać, a jak jeden dzien nie napisał od razu mu nie wierzysz i wielki foch na cały świat, jaka ja biedna, zostawił mnie.... żenada, szkoda gadać.

paulinnkkka napisa³/a:

? dac sobie spokuj?


jęsli masz się tak zachowywać to lepiej tak! Jeśli się nie umie zrozumieć partnera i uwierzyć mu... no to sory ale coś z tobą nie tak.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:17   

Paulinko powiec mi jeszcze jaki jest wasz wiek?
Jak powiedział, że Cię kocha więc tak pewnie jest.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:19   

Miesic, to jesycye nie jest tak dugo w sumie. Nie odpisał? Dziwne. Może on też chce się rozstac, tylko nie wie jak to rozegrac i myśli, że milczenie jest najlepszym w tym wypadku rozwiązaniem? Może myśli, że wszystko jakoś samo przejdzie... Chłopak dziwnie się zachowuje.Co prawda może chciał czas poświęcic tylko dla siostry, ale moim zdaniem, jeżeli tak było, to powinien o tym powiedziec. (pewnie byś zrozumiała). Postaraj się namówic go na spotkanie w cztery oczy i porozmawiaj z nim o tym. Niech Ci wszystko wyjaśni, powie o co mu chodzi.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:22   

Wiesz co, nie mam zielonego pojęcia, w czym tkwi problem. Pozwól, że przeanalizuję: Przyjechała do niego kuzynka, a on nie zadzwonił. I co z tego? Miał gości, chyba nie wymagasz od swojego chłopaka by dzwonił dziesięć razy dziennie? ¯aden koniec świata. A może... podejrzewasz go o zdradę z kuzynką? ;>
Po co, do cholery, napisałaś mu, że chcesz przerwę? Taki związek jest bezsensu.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

paulinnkkka

User


Do³±czy³: 28 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:25   

To niechodzi ze tylko wczoraj mnie olal ale osttanio wogole mniej pisze i odpisuje na esy po kilku godzinach, a wczesniej niebylo tak zawsze odp min co 10,15 min
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-11, 13:25   

Å‚o matko..
Nigdy nie załatwia sie takich spraw przez sms czy gg.
Jak była u niego siostra cioteczna to powinnaś to zrozumieć. Po co od razu wyskakiwać z jakimiś przerwami czy rozstaniami? Nie odzywał sie do Ciebie tylko jeden dzień.. bez przesady. Zrobiłaś niepotrzebne halo, teraz sama musisz to odkręcić.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-11-11, 14:03   

a spotykacie sie w realu czy tylko sms??
robisz cos z niczego. a po za tym miesiac to mało, a wyznania miłosci po tak krrotkim czasie to za szybko. co najwyzej zakochanie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-11, 20:26   

Chryste panie. Znowu niekończące się zdania. I jakie chaotyczne.
Lepiej będzie, jak dasz sobie z chłopakami spokój na najbliższe lata, bo widać po Twoim zachowaniu, że nic z żadnym nie wyjdzie. Dorośniesz i wszystko będzie ok.
 

Daire  

User

Tylko Ja^^



Wiek: 32

Do³±czy³a: 10 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-12, 14:42   

Przeciez on ma swoje życie! Daj mu czasem odetchnąc. Nie mozesz go miec na wyłącznośc.
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-12, 15:23   

Olał cię i widocznie miał to głęboko głęboko d**ie...

//Cenzura [Funner]
// Cenzura cenzurą .. ale Danielo obiecuję, jak jeszcze zobaczę raz takie durne i nabite posty w Twoim wykonaniu to właduje Ci warna ...
 

Pati

User



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-24, 16:21   

Myślę, że krótka przerwa mogłaby wam pomóc .
Nie można cały czas z kim żyć, bez wolności itd.
Może coś w rodzinie u niego się stało i nie chce o tym mówić.
Może lepiej, żebyś z nim pogadała, dlaczego on się tak zachowuje, ale nie przez sms-y tylko tak na żywca . ;) .
_________________

 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-07, 20:59   

Miesiąc to jest zdecydowanie za mało by móc powiedzie, że się kogoś kocha, a Tym bardziej w Twoim wieku. Zachowujesz się jak jakaś rozkapryszona 13-latka.
Daj chłopakowi trochę luzu.
Zabwny jest fakt, że piszesz do niego przez Sms na tak ,,poważne" tematy. Hmm... Sama zaproponowałaś przerwe, albo zerwanie , a teraz przeżywasz, że Cię olewa. Troszkę dojrzej Koleżanko :)
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

PoZachodzieSÅ‚oÅ„ca  

User



Wiek: 45

Do³±czy³a: 04 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 21:47   Re: Czy on nie chce mnie już?

paulinnkkka napisa³/a:

Chodzę z chłopakiem miesiąc przeszło... I wczoraj przyjechała do niego siostra cioteczna i gdy z nia był nie odzywal sią ani nie pisał esów....Nic dopiero o 12 w nocy napisał że niby mu tel sie rozładował....A dziś nic nie napisał a ja mu za to napisałam że chcę przerwę i że może robić co chce, a on że będzie robił co chce, i ja wtedy mu odp że chyba lepiej żebysmy sie rozstali ale on nic nie odp...;( Co sądzicie czy on juz nie chce mnie:( ? Dać sobie spokój? Kocham go i on mowił że też...;(

Poprawione przez blondix.


Z tego co napisałaś, bardziej wydaje mi się że to ty go nie chcesz niż on ciebie. xd
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-07, 22:56   

Takie trochę zabawne, ale bez obrazy. Też jeszcze niedawno miałam 13, czy też 14 lat :P
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com