Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:47   

tak w ramach postów przestań sie mnie czepiać Quku bo od jakieś czasu próbuje powiedzieć że zgadzam sie z twoim podejściem a ty wcale nie zauważasz tego przepraszam teraz was za off top
_________________
Dziik
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:47   

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

I tak jak napisałam będę miała tą pewność po długich latach znajomości, na pewno dobrze poznam tę osobę.



A potem rozwód bo wam się w łuźku nie poukładało i żegnaj książe z bajki :)
Ale to już nie bardzo na temat.
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:47   

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

mru
Dziki_90
Ja siÄ™ znam na ludziach:)
I tak jak napisałam będę miała tą pewność po długich latach znajomości, na pewno dobrze poznam tę osobę.


Co to ma za znaczenie? Nie jesteś w stanie wywróżyć czy Twój partner nie zakocha się po 10 lata w innej kobiecie. Myślę, że on sam tego nie wie..
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:48   

Dziki_90, Nie wiem po co to tutaj wyciągasz. Masz do mnie wąty to pisz tylko do mnie a nie to ogłaszasz na forum off topując. A każda uwaga z mojej strony jest z dobroci serca, nie złośliwości. Więc z łaski swojej rozmawiaj ze mną na fejsie a nie będziesz to tutaj wyciągać.
Dziękuję za uwagę, dajcie mi w końcu osta kurna!
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:49   

Nie wiesz

QukuÅ‚ka napisa³/a:

A potem rozwód bo wam się w łuźku nie poukładało i żegnaj książe z bajki :)
Ale to już nie bardzo na temat.

Wiesz tak naprawdę dobrze jest poczekać ale może nie do samego ślubu, i tutaj zgadzam się z tobą są często z tego powodu rozowy
_________________
Dziik
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:50   

Cytat:

Ja siÄ™ znam na ludziach:)


Każdy tak mówi

AnioÅ‚ek^^ napisa³/a:

będę miała tą pewność po długich latach znajomości


¯aden normalny mężczyzna nie będzie czekał długich lat. Chłopiec może i tak, ale dojrzały facet, albo Cię zostawi, albo poleci na dwa baty, że tak się wyrażę
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:52   

mru, dopiero teraz zauważyłam twój wcześniejszy post (za szybko postujecie! ide sobie!)

Nie. Nie powiedziałabym że ma żałować. :P Jeśli było to z miłości, jest w porządku wobec moralnosci więc jest ok. A to że nie wyszło to już tak bywa. Nie jestem tak zaborcza jan np. Kościół :P
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 21:58   

Człowieku, skąd Ty się wziąłeś?!
No i według mnie zależy do od Ciebie bo jest to sprawa indywidualna, no a Qukułka chyba odpowiedziałaby, ze tak :hyhy: [/quote]Niby tak ale wiesz pytam bo to tez po części opiera się na pewnych zasadach moralnych wiem to maja sprawa czy żałuje czy ale czy wwtedy taki sex ma sens ?

[ Dodano: 2010-09-12, 22:03 ]
Nie wiem po co to tutaj wyciągasz. Masz do mnie wąty to pisz tylko do mnie a nie to ogłaszasz na forum off topując. A każda uwaga z mojej strony jest z dobroci serca, nie złośliwości. Więc z łaski swojej rozmawiaj ze mną na fejsie a nie będziesz to tutaj wyciągać.
Dziękuję za uwagę, dajcie mi w końcu osta kurna! Ok zgadzam sie ale wiesz wracajmy juz do dyskusji i sie nie kłućmy tylko uważniej czytaj to co pisze bez offowania
_________________
Dziik
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 22:04   

No właśnie ale nasza dyskusja najlepiej pokazuje to, że te prawa nie powinny być z góry ustalone. Ja jestem tolerancyjna w tym temacie i jeżeli dwoje ludzi nie wierzy w miłość, ale jest im ze sobą dobrze to dlaczego mieliby nie uprawiać seksu, skoro to lubią? Dlaczego np. nie mieliby mieć ze sobą dzieci, skoro jest im dobrze w tym związku, doskonale się rozumieją itp. (Powracając na chwile do twojego porównania do zwierząt, pragnę zaznaczyć, że teoretycznie zostaliśmy stworzeni do rozmnażania).
Jeżeli mielibyśmy ustalać te normy od góry musielibysmy zdefiniowac takie terminy jak miłość. A według mnie jest to pojęcie względne. A więc kiedy człowiek powinien mieć moralniaka? Skoro zapewne tyle ile jest związków tyle jest definicji pojęcia miłość.
Nie wiem za bardzo jak miałoby to według Ciebie wyglądać.
Załóżmy, że dziewczyna zauroczyła się w chłopaku . Wydawało jej się, ze jest to miłość, ale gdy poznała kolejnego faceta okazalo się, że to jednak nie było to. tak czy siak było juz po fakcie bo poprzednik ją rozdziewiczył. Ona jednak nie miała z tym problemów, poniewaz nie miała do seksu stosunku emocjonalnego. A więc co teraz? Ktoś powinien za nią chodzić i mówić, że zachowała się źle, że tak nie powinna ?

Seks to nie jest to samo co kradzież, ani morderstwo, aby móc kogoś za to osądzać.

Spoko Qukułka, ja też nie ograniam ;D
Zintrygowało mnie Twoje podejście, dlatego, że seks, o którym mówimy, nie kwalifikuje się do żadnych znanych mi zasad moralnych.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 22:12   

mru napisa³/a:

Seks to nie jest to samo co kradzież, ani morderstwo, aby móc kogoś za to osądzać


nikt nikogo nie osądza, tylko po prostu każdy mówi co jest według niego właściwe,tak ? pamiętaj że jeżeli już jesteś z kimś po ślubie, albo ten któś już nie spotkał innej osoby w której mógł się zakochać to to już coś znaczy, nie miał jej spotkać tylko miał spotkać ta konkretną i tyle co potwierdza że definicja miłości opiera się tez na wyższych sferach niż tylko seksualność wiadomo ze każdy chce tego spróbować bo to jest pociągające ale robią to z osoba która się kocha odnajdujemy pełnie szczęścia dlatego warto zaczekać nie do ślubu ale przynajmniej jakiś czas w którym będą mieścić się wspólne przeżycia ile czasu nie wiem to zawsze wychodzi w praniu
_________________
Dziik
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-12, 22:20   

Dziki_90 napisa³/a:

nikt nikogo nie osądza, tylko po prostu każdy mówi co jest według niego właściwe,tak ?


Oh Boże. Mówię o tym, że nie powinniśmy oceniac osoby, która sypia z kimś bez miłości.

Dziki_90 napisa³/a:

t;]albo ten któś już nie spotkał innej osoby w której mógł się zakochać to to już coś znaczy, nie miał jej spotkać tylko miał spotkać ta konkretną i tyle co potwierdza że definicja miłości opiera się tez na wyższych sferach niż tylko seksualnoś wiadomo ze każdy chce tego spróbować bo to jest pociągające ale robią to z osoba która się kocha odnajdujemy pełnie szczęścia dlatego warto zaczekać nie do ślubu ale przynajmniej jakiś czas w którym będą mieścić się wspólne przeżycia ile czasu nie wiem to zawsze wychodzi w praniu


w ogóle nie o tym mówimy.
Twoje posty nie są dla mnie do końca zrozumiałe. W ogóle nie wiesz o czym piszę, a jeszcze mi na to dopisujesz (?)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 22:27   

mru napisa³/a:

w ogóle nie o tym mówimy.
Twoje posty nie są dla mnie do końca zrozumiałe. W ogóle nie wiesz o czym piszę, a jeszcze mi na to dopisujesz (?)


to jest jak najbardziej na temat tylko wczytaj się dokładnie proszę szczerze :) bo tak naprawdę nikt nikogo do tych norm nie zmusza tylko są pewne normy moralne i każdy decyduje czy ich przestrzega czy nie, wporzadku
_________________
Dziik
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2010-09-12, 22:47   

Obecnie dla mlodziezy liczy sie dobra zabawa nie ma to teraz wiekszego znaczenia czy z milosci czy nie dla mlodziezy, tym bardziej kiedy wojujÄ… im hormony
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

Dziki_90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 10 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-13, 11:00   

mru napisa³/a:

w ogóle nie o tym mówimy.
Twoje posty nie są dla mnie do końca zrozumiałe. W ogóle nie wiesz o czym piszę, a jeszcze mi na to dopisujesz

P.s sorrki za wczoraj w pewnym momencie straciłem wątek,zbyt skupiłem się na głupotach przepraszam, wiem ze to off teraz, ale wporządku jest przeprosić, a co do drugiej wypowiedzi taki urywek tam był, jeżeli się okaże że to nie ta osoba tylko to było błędne zauroczenie, czy coś w tym stylu, to cóż po prostu przyznać się przez samym sobą do błędnej oceny, ale nie żałować bo na tamtą chwile myśleliśmy że to ta jedyna osoba którą kochamy, nawet jeśli się potem okaże ze to nie to , i tyle, a my nie mamy prawa osadzać jej, tylko rozpatrywać to według swojego zdania, nie mamy prawa mówić że zrobiła źle, i ją umoralniać według naszego zdania nawet jest te poczucie moralności według nas jest spaczone, tylko powiedzieć że według nas źle się stało, ale nie osadzać jej, można nawet dodać że , nie przejmuj się tak myślałaś że to ten jedyny, przy okazji tak nie w temacie, niezłe masz argumenty i potrafisz bronić własnego zdania nie narzucając go masz plus cenie sobie takich ludzi mimo ze wczoraj dziwnie pisałem :)
_________________
Dziik
 

natalia23

User


Do³±czy³: 23 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-24, 00:15   

Myślę,że faceci troszkę inaczej podchodzą do spraw seksu niż kobiety. Kobiety szukają miłości,czułości a faceci potrafią się kochać z kobietą ,której nie kochają.
_________________
catering warszawa fotografia ślubna warszawa meble biurowe
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com