Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Weronika.  

Wymiatacz

czekam


ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2011-04-12, 18:27   

Nigdy nawet nie zaczynałam pisać żadnej książki, powieści czy opowiadania. Słomiany zapał + brak jakiejkolwiek weny/talentu czegokolwiek...
_________________
Nawet nie chodzi mi o sens - jest czy nie
Ale w tym cała bida że go nie za bardzo widać
 

PUNK96  

Wymiatacz



ImiÄ™: Tymek

Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Sty 2010

Sk±d: Zapolice

   

Wys³any: 2011-04-12, 19:32   

Pierwszą powieść napisałem... nie poprawka: dyktowałem, kiedy nie odrastałem jeszcze od ziemi. Potem już nie udawało mi się skończyć żadnej dłuższej powieści i zostawały mi "teksty nie skończone". Do dziś nie mam takiego zapału jak dawniej :-D
_________________
,,Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy" - Stefan Pacek
 

Ched  

Stały User

Ciasteczkowa Potwora



Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-04, 20:29   

Można powiedzieć, że właśnie to robię. Kilka jednocześnie, bo jestem hardkorem i nie umiem skupić się na jednej tematyce na zbyt długi czas, ale wszystko przekroczyło 30 tysięcy słów, więc można to traktować jako powieści ;)

Poza tym to jest po prostu fajne, chociaż czasami muszę modyfikować mój skomplikowany plan, bo najdzie olśnienie z elementem, który absolutnie i koniecznie musi się pojawić.

Jestem też koszmarna, jeżeli o research idzie, bo niedouczona nie będę pisała - aktualnie mam stos podręczników do historii z jednego konkretnego okresu, bo wyśniło mi się fantasy polityczne, z bardzo dużym naciskiem na tę politykę...
_________________
TIGER, tiger, burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-05-04, 21:40   

Ched napisa³/a:

Jestem też koszmarna, jeżeli o research idzie, bo niedouczona nie będę pisała - aktualnie mam stos podręczników do historii z jednego konkretnego okresu, bo wyśniło mi się fantasy polityczne, z bardzo dużym naciskiem na tę politykę...


¯yczę powodzenia. Z chęcią poczytam
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Ched  

Stały User

Ciasteczkowa Potwora



Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-04, 21:46   

Ja też z chęcią bym poczytała polityczne fantasy, ale książki wpisane do tego podgatunku, z pominięciem pani Cherryh, z polityką nie mają szczególnie wiele wspólnego, lub nie wykorzystują wszystkich elementów epoki, na której bazują, co mnie bardzo smuci.
Więc sobie napiszę coś, co chciałabym przeczytać - to jest moja główna motywacja do pisania w ogóle ^^'

Przydatną rzeczą przy pisaniu jest spróbowanie swoich sił w NaNoWriMo - jest to taka międzynarodowa zabawa w pisanie powieści - każdy pisze swoje i ma miesiąc na uzyskanie 50 tysięcy słów ;)
(inna sprawa, że po "wygraniu" zabawy nie jestem w stanie do tej pory patrzeć na to, co napisałam :wstyd: )
_________________
TIGER, tiger, burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-03, 19:51   

Ja zaczęłam pisać romans, ale nie będę go kończyła, choć mówią, że początek jest dobry. Mam masę pomysłów na książkę, lecz nie mam czasu pisać. Może kiedyś w przyszłości...
Szczerze wolę pisać krótkie opowiadania, zazwyczaj erotyczne. Mam nawet własnego bloga z nimi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-03, 23:23   

Powieści może nie, ale pisałam internetowe opowiadanie. Niestety zaczyna mi braknąć czasu na tego typu rzeczy.
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

Szary66  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Wrz 2010

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2011-09-07, 19:57   

Aktualnie pisze coś na kształt władcy pierścienia Oczywiście nie zgapiam. W sumie...

Koleżance dałem fragment przeczytać to mówi że mam nie złą wyobraźnie. Zobaczymy..
_________________
Daję nadzieję innym.....sobie nie zostawiam żadnej....
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-07-12, 16:16   

Jestem w trakcie pisania.
Jednak na razie są to krótkie przemyślenia.
Czasami jestem bardzo natchniona, szczególnie budząc się w nocy, albo wstając z rana. W głowię mam tyle myśli, że zwyczajnie przewija mi się przed oczami tekst, albo całkiem dobre frazy.
Albo kiedy kogoś ujrzę, jakąś sytuację, z pozoru zwyczajną, muszę ją opisać.
Dlatego zawsze mam za sobą notatnik. Każdej notatce nadaję tytuł.
Poza tym martwi mnie mój styl, ale wciąż ćwiczę.
Nadużywam tych banalnych słów.
Stworzę dzieło za kilka lat, 8, ewentualnie 10.
Ale stworzÄ™.
Strzeżcie się, zwykle są to przemyślenia na temat przypadkowych ludzi, których ujrzę gdzieś w parku, czy autobusie, i oni w jakiś sposób zwrócą moją uwagę. Niektórzy ludzie posiadają pewne cechy, które przyciągają uwagę, ale nie ma co ukrywać zdecydowana większość to przeciętniacy, o nich nie piszę.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-12, 17:23   

Ja napisałam 2 książki są dość krótkie ok.60 stron A5, aktualnie piszę także i trzecią.
Podam tytuły ;)
"Zabójcza miłość.", "Kraty sierocińca.", a na trzeci się jeszcze do końca nie zdecydowałam "Kara" lub "Kara. Moje tabu." gdzie Kara to imię głównej bohaterki.
 

szarokolorowa  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 29 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-20, 19:33   

Salomea napisa³/a:

Ja napisałam 2 książki są dość krótkie ok.60 stron A5, aktualnie piszę także i trzecią.
Podam tytuły ;)
"Zabójcza miłość.", "Kraty sierocińca.", a na trzeci się jeszcze do końca nie zdecydowałam "Kara" lub "Kara. Moje tabu." gdzie Kara to imię głównej bohaterki.



Jest jakaś możliwość przeczytania choć jednej z nich? Publikowałaś gdzieś?
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-20, 20:39   

Nie, nie publikowałam. Możliwość przeczytania... wątpię :(
 

szarokolorowa  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 29 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-20, 22:59   

Salomea napisa³/a:

Nie, nie publikowałam. Możliwość przeczytania... wątpię :(



Szkoda. Zaintrygowałaś mnie. W tak młodym wieku napisałaś już tyle, a i tytuł mnie zaciekawił. Moje gratulacje!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-07-20, 23:29   

Zabójcza miłość.

To rzeczywiście
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com