Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 13:15   czy podczas pierwszego razu dziewczynie leci krew?

chcialabym sie dowiedziec czy podczas pierwszego stosunku jak chlopak przebija dziewczynie blone dziewicza to czy leci jej krew? Czy duzo jej leci i jak sie wtedy zachowac, mysle ze to troche krepujace jest. Pytam bo chce wiedziec na przyszlosc.
_________________
Magdzia15
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-14, 13:34   

To zależny od dziewczyny i od błony dziewiczej. Niektórym leci, niektórym nie. I raczej nie jest to obfite, raczej będzie widoczne tylko na prezerwatywie/penisie/palcu w zależności od tego jak ta błona zostanie przerwana. A jak się zachować? Normalnie, idąc pierwszy raz do łóżka należy być przygotowanym na taką ewentualność. Zawsze potem można iść pod prysznic.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 14:04   

Zależy od dziewczyny jak i jej błony dziewiczej, jeśli będzie blisko i delikatna możliwe że krew zacznie lecić, ale jak w tedy postępować to nie wiem ;)
 

miaamy  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 14:09   

noo mozliwe ze poleci :) ale np. mi nic nie lecialo heh :)
_________________
I like it!
I like it!
I lkie it!
 

Kasiula260  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 16:27   

Skoro idziesz z facetem do łóżka i on wie, że to Twój pierwszy raz...to nie powinnaś się krępować :)
W końcu to ludzka rzecz....chociaż u nas nie było żadnej krwi :)
_________________
Droga miłości to najpiękniejsza droga w życiu... :*
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 17:04   

a mam jeszcze jedno pytanie. Czy po stosunku cykl miesiaczkowy kobiety sie zmienia? np. opoznia sie okres ale nie oznacza to ciazy.
_________________
Magdzia15
 

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 17:11   

Nie :)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:30   

nie wiem, a skąd wiesz, że nie? Właśnie może się zmienić, bo w czasie seksu zwiększa się poziom któryś tam hormonów. Mi po seksie uregulował się okres. Wcześniej przez 6 lat miałam straszne problemy z cyklem i brakiem miesiaczki, teraz wszystko jest ok. Więc może sie zmienić i przyspieszyć.


A co do krwi po pierwszym razie.. wg mnie jeśli dziewczyna miała robioną palcówkę, krew nie powinna wystąpić. Jeśli jednak będziesz miała krew to nie przejmuj się, w tym nie ma nic krępującego, tak jak i w tym, że masz wydzieline.
 

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:34   

Niekoniecznie od seksu Ci się uregulował, skąd wiesz?

Tak na marginesie, miałaś okres w wieku 7 lat? :O
 

norbi17  

Wymiatacz


ImiÄ™: Norbert

Do³±czy³: 03 Lip 2009

Sk±d: mnie znasz?

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:36   

ekhm... jezeli chodzi o krew no to nie wiem czy tak mało może polecieć...znam przypadek kiedy 15-latke rozdziewiczali na jakiejs domówce to krew była dosłownie wszędzie a dziewczynie leciała jeszcze nawet jakiś czas po stosunku takze jak zalozyla spodnie to od razu miala wielka czerwona plamę... :-o także mimo wszystko bym uważał :]
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:38   

nie wiem, mam 19 lat;-). Wiem, bo przez pól roku przed pierwszym razem miałam okres z 2-3 razy. Dodaktowo bardzo źle się czułam przez wieczny stan przedmiesiączkowy. Odkąd uprawiam seks wszystko jest w porządku, cykl regularny, okres normalny, co miesiąc.
 

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:41   

A no to wybacz, sugerujÄ™ sie wiekiem wpisanym :)
Rozumiem że Tobie się wyregulowało, ale nie wiemy czy z powodu rozpoczęcia współżycia czy może z innego powodu ;)
Ale sugeruję że nie ma to wielkiego wpływu ;p
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:53   

nie wiem, to na pewno z powodu seksu;). Zresztą wiele dziewczyn uważa, że po seksie powiększa im sie biust, to także przez hormony;-).

nie wiem napisa³/a:

Ale sugeruję że nie ma to wielkiego wpływu ;p


skoro mi sie wyregulowal i wielu innym dziewczynom to ma:)
 

nie wiem

User



Do³±czy³: 09 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 19:57   

A mi nie, więc twierdze że nie ma ;p Ale dotyczy to tylko seksu hetero czy homoseksualnego też? ;p
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-07-14, 20:01   

nie wiem, wg mnie homoseksualnego też, bo podniecona kobieta, nieważne czy facetem czy babą wytwarza pewne hormony ktore odpowiadają m. in. za cykl miesiączkowy.

nie wiem napisa³/a:

A mi nie, więc twierdze że nie ma ;p


to śmiem twierdzić, że albo od zawsze masz normalny cykl, albo seks nie jest dla Ciebie az tak dużym doznaniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com