Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

ONLY4FUN

User


Doczy: 02 Maj 2020

   

Wysany: 2020-05-02, 23:13   Czy powiedzieć o tym incydencie rodzicom?

Było to tak. Tata był w pracy a mama pojechała do babci zawieść jej zakupy. Ja zostałem w domu z starszą siostrą. Pokłóciliśmy się o coś już nawet nie pamiętam o co. Przesadziłem z jednym tekstem to ona mnie pchnęła na łóżko i zaczęła bić mnie pięściami. Ja instynktownie zasłoniłem twarz. A ona mnie biła nawet nie patrząc gdzie. Jak przestała to z 40 minut się zwijałem z bólu. Dodam jeszcze że ja mam niedowagę a siostra nadwagę i jest cięższa 2 razy bardziej niż ja. Ona jeszcze chodzi na kick boxing a ja się obijam całymi dniami oglądając anime. I od tego czasu strasznie boli mnie żebro a nie chce mówić o tym rodzicom bo wiem że to jest moja wina. Jak myślicie co powinienem zrobić? Nie chce bić siostry bo to w końcu moja siostra. Poprzedzając komentarze tak jestem słaby dałem się pobić dziewczynie.
 

zombiepig10  

User

Palladyn


Imię: Janusz

Wiek: 18

Doczy: 07 Kwi 2020

   

Wysany: 2020-05-02, 23:52   

Jak nie chcesz podkablować siostry, to po prostu powiedz rodzicom, że boli Cie żebro, bo np. spadłęś z rowero, albo uderzyłęś się gdzieś. Po prostu powiedz, że coś ci się stało i tyle, a siostrze uświadom, że przesadziła.
 

Swans

User


Doczy: 04 Maj 2020

   

Wysany: 2020-05-04, 13:03   

Nie wiem, czy po takim zajściu siostra "da się uświadomić". :)
No koniecznie im powiedz o bólu, bo nie wiadomo, czy Ci czegoś nie złamała. Ja jednak powiedziałbym rodzicom o tym zajściu, bo to nie było jedno uderzenie, ale regularne pobicie.
 

mikbart  

User


Imię: Bartek

Wiek: 21

Doczy: 23 Sty 2020

Skd: Łódzkie

   

Wysany: 2020-05-04, 23:30   

Prawdy nie ma co ukrywać, bo i tak wyjdzie na jae. A z anime radzę skończyć, znaleźć pasję, najlepiej sport. Moze byc sport, rower lub siłownia. A to że masz walnięta siostrę, co nie umie sobie z emocjami poradzić to współczuje. Idź do lekarza bo to moze byc poważne. I od razu powiecie pewnie że jestem ostry, bo jestem. Weź się chlopie w garść, znajdź sport i z uporem rób siłe i pewność siebię. A anime do kosza i zapomnij.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com