Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2009-07-17, 11:24

Autor

Wiadomo¶æ

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-15, 00:01   

Bo to tylko takie gadanie. Szczere czy nie, nie mnie oceniać. Ale często faceci tak manipulują dziewczynami, by się nie zorientowały, że coś jest nie tak. To taki chłop mówi jaka to ona ładna, jak ją rozumie i kocha. ¯e tylko na niej jej zależy. Potem dziewczyna czuje się zobowiązana i się facetowi oddaje. A ten korzysta i się cieszy. Mówić i myśleć to dwie różne rzeczy. Jak się nie czujesz pewnie, nie zgadzaj się. 18 lat żyj sam na sam ze swoją ręką to jeszcze może poczekać. A jak Cię zostawi, to będzie wiadome na czym mu zależało. Jednak jeśli naprawdę Cię kocha, to wszystko zaakceptuje. Bo jeśli się kogoś naprawdę kocha, to rozumie się jego obawy. Masz dopiero 15 lat, jesteście razem dopiero 3,5 miesiaca, nie czujesz się gotowa. Nie rób tego. Dopiero kiedy zaczniesz odczuwać chęć bliższego kontaktu, wtedy się zgódź. Jeśli chodzi o sferę seksualną, to nie można tutaj robić nic przeciwko sobie, by zadowolić drugą osobę. Trzeba znaleźć porozumienie. Nie możesz mu ulec kiedy nie chcesz, bo on to wykorzysta i za każdym razem będzie chciał Cię zdominować.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-15, 18:01   

laven napisa³/a:

często faceci tak manipulują dziewczynami, by się nie zorientowały, że coś jest nie tak. To taki chłop mówi jaka to ona ładna, jak ją rozumie i kocha. ¯e tylko na niej jej zależy. Potem dziewczyna czuje się zobowiązana i się facetowi oddaje. A ten korzysta i się cieszy.


No brak słów, normalnie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-15, 20:26   

Masz jakiÅ› problem?
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-16, 08:51   

No wiesz, laven, może to my jesteśmy za słabi, że tak nie postępujemy, ale nigdy, NAWET przez chwilę nie pomyślałem, żeby przez te słowa dziewczynę, w kontekście, traktować jak, sorry za brzydkie wyrażenie, "je****ko".
 

buziak

Stały User


Do³±czy³: 09 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-16, 14:26   

No to Babcia Buziak sie wypowie ;)

Ok:)

laven napisa³/a:

razem dopiero 3,5 miesiaca,


laven napisa³/a:

Masz dopiero 15 lat,



i powiem tak- pamiętaj to co raz zdobyte już zwrócić się tego nie da i cofnąc również :)
A mężczyzna w swej naturze zdobywać lubi więc jeżeli pozwolisz mu na to za pewien czas będzie chcial czegoś więcej typu seks oralny albo ten tradycyjny :) i znów będziesz miała taką rozterke:)?

Wszystko co związane z sferą seksualną powino wyniknąć ze strony 2 osób i ich miłość a nie na zasadzie jedna wymaga- to druga daje - bo tym samym można sobie krzywde zrobić i tylko nieprzyjemnych doświadczeń:)
Do dotykaia itp trzeba być gotowym aby to Cie cieszyło i do niczego się nie zmuszać:)

Troche mnie irytują te propozycje facetów :) i wywołanie lekkiej presji- a młoda dziewczyna niedoświadczona zakochana jest często nie na tyle silna aby mogła się im oprzeć - niestety.

AMEN
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-16, 21:31   

To już nie mój problem. Z wieloma rzeczami się spotykałam i mówię to co widzę. Wystarzczy, że usłyszę o dużej różnicy wieku i odrazu me skojarzenia idą w stronę seksu i manipulacji. Może wy jesteście porządni. I bardzo dobrze. Ale widziałam beznadziejne przypadki.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-17, 12:17   

laven napisa³/a:

Masz jakiÅ› problem?


Ależ skąd, to Wy macie wiecznie problemy. Faceci są jacy są, tego nie zmienicie. I wszyscy o tym wiedzą, więc już nam nie wypominaj. I jej też nie tłumacz, bo jeśli dojrzała, to zrozumie i powie "NIE". A koleżanka pewnie już zapomniała o tym forum, o tym temacie, o naszej pomocy. Jest dalszy sens tłumaczenia jej, że jeśli czuje obawę to niech nie robi tego, czego oczekuje od niej kochający ją chłopak?!
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2008-08-17, 14:12   

On taki nie jest. Nie chce mnie wykorzystac Ja to wiem, tylko wiadomo ma 18 lat i gdy jest blisko mnie czasem czuje potrzebe czegos wiecej. Ponosza go emocje i czasem nie panuje nad tym alepo chwili mnie przeprasza i ze nie bedzie nalegal. Ale Ja go rozumie z jednej strony a z drugiej no troszke sie boje. I nie chce zeby sie na mnie wkurzal ze jestem jego dziewczyna a nie moge dac mu tego czego on czasem potrzebuje. Dziekuje wam za rady chociaz niektore mnie irytuja ze mowicie ze zwiazek z taka roznica wydaje sie dziwny i chlopakowi chodzi tylko o seks. 3 lata to nie jest duza roznica wieku tym bardziej ze jestem bardzo dojrzala jak na swoj wiek. Milosc jest slepa i nasz przypadek to milosc od 1 wejrzenia gdy tylko na mnie spojrzal odrazu podszedl i sie poznalismy. W ogole zabiegal o mnie staral sie i nadal sie stara, okazuje mi ta milosc dba o mnie i sie martw. I jesli chodzilo by mu tylko o jedno to po co by ze mna dalej byl, jesli wie ze jestem uparta i tak szybko zdania nie zmieniam. Z dnia na dzien widze o nim ze naprawde bardzo mnie kocha i zalezy mu na mnie wiek dla niego nie ma roznicy rozumi wiele spraw ze czegos nie moge bo rodzice mi nie pozwalaja chodzic np. na jakies imprezy co trwaja do rana i nie ma do mnie o to pretensji tylko szanuje te decyzje bo wie ze jestm mloda i bardzo mnie kocha i jesli ja nie ide na impreze bo nie moge to on tez sobie odmawia chociaz kumple go namawiaja. Mowie wam to naprawde inny chlopak od wszystkich od poczatku zauwazylam to mysli przyszlosciowo chce sie uczyc i wszystko rozumie. Jednak jesli chodzi o ta sprawe o uczucia to czasem nie zalezy to od niego bo testosteron robi wiele z chlopakami i to on nimi kieruje i ciezko jest mu czasem. Wiec Ja naprawde nie wiem co robic. Wasze rady duzo daja mi do myslenia i dziekuje wam za nie. Piszcie dalej.
_________________
Magdzia15
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-08-17, 14:21   

Magdzia15 napisa³/a:

3 lata to nie jest duza roznica wieku

tu masz racjÄ™.

Magdzia15 napisa³/a:

tym bardziej ze jestem bardzo dojrzala jak na swoj wiek

tu bym miała wątpliwości, jeżeli jesteś dojrzała jak na swój wiek to dlazego swoje problemy rozwiazujesz przez forum, a nie sama? Tylko Ty wiesz na ile jestes dojrzała, ale pytanie ludzi Ci obcych o to, co powinnas robic e tej sytuacji, nie świadczy zbyt o Twojej dojrzałości.

Magdzia15 napisa³/a:

Wiec Ja naprawde nie wiem co robic. Wasze rady duzo daja mi do myslenia i dziekuje wam za nie. Piszcie dalej.

o tym mówię, jka Ty nie wiesz to skąd my mamy wiedzieć?
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2008-08-17, 14:36   

Pyta tu na forum wielu ludzi strach mlodych itd. wiec po to ono jest zeby pytac i radzic sie innych zeby nie popelnic bledu. chociaz nie zawsze ludzie tu maja racje. Ja juz chyba sama wiem co robic bo nie pomagacie mi za bardzo kazdy daje mi tylko wyklad. wiem wiem myslicie ze jestem jak kazda 15 lata durna mloda niedoswiadczona i nie wiem nic o zyciu a tu sie mylicie bo wiem bardzo duzo tylko radze sie w tej sprawie was bo nie chce zrobic mojemy chlopakowi przykrosci ani sobie zle. wiec jesli niektorzy z was maja mi pomagac w sposob taki ze tylko potepiacie ten zwiazek i oskarzacie nie wiedzac jak jest tylko sugerujac sie zycie. nie zawsze tak jest sa wyjatkowe sytuacje i ludzie. i nie wszyscy da tacy sami.
_________________
Magdzia15
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-08-17, 16:04   

Magdzia15 napisa³/a:

wiem wiem myslicie ze jestem jak kazda 15 lata durna mloda niedoswiadczona i nie wiem nic o zyciu a tu sie mylicie bo wiem bardzo duzo tylko radze sie w tej sprawie was bo nie chce zrobic mojemy chlopakowi przykrosci ani sobie zle.

wiec zrob jak uwazasz.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-17, 21:51   

W porzÄ…dku. PodsumujÄ™ sobie:

Pytanie: Czy powinnam uprawiać z chłopakiem petting?
Moja odpowiedź: Ależ naturalnie. Jeśli tylko wiesz, że jesteś na to gotowa. Ale jeśli masz jakieś wątpliwości, powiedz mu "nie". Poczekaj. On zrozumie. W końcu jest taki wspaniały, ach...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-08-17, 22:34   

Co Ty taki poirytowany? Czasem trzeba uświadomić jakie zdarzają się sytuację. Po to przychodzi na forum, żeby się spytać i dowiedzieć czegoś. To mówię jakie w życiu dzieją się rzeczy. Choć równie dobrze mogę usiąść i pisać w stylu "nie wiem rób co chcesz". Tylko co to da? Zresztą nie ma o czym gadać, bo Tobie i tak nic nie pasuje.

Kolejna sprawa. Każda nastolatka mówi, że jest "dojrzała jak na swój wiek" i "dużo przeszła". Więc mnie to nie rusza. Nie rób niczego, czego nie chcesz, tylko dlatego, że on od Ciebie tego wymaga. Podejmij w końcu decyzję, zamiast drążyć cały czas temat, bo to nic nie da.
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2008-08-18, 10:50   

Dzieki wam za rady szczegolnie Tobie leaven .
_________________
Magdzia15
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-08-18, 21:59   

Problem w tym, że laven pisała to samo co wszyscy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com