Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2009-07-17, 10:24

Autor

Wiadomo¶æ

isweetkiss  

User

Kasia :D


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Maj 2009

Sk±d: Ma³e Misteczko :D

   

Wys³any: 2009-05-19, 16:17   

Moim zdaniem petting to nic złego ale w twoim przypadku to zgadzam sie z wiekszością że jak kolesiowi sie nie podoba to trudno :(
Też miałam taka sytuacje. Tylko mój chłopak był tylko rok starszy niż ja. Ale on miał już seks za sobą a ja nie. Na samym początku nie chciałam żadnych rąk pod bluzką czy dotykania mojego biustu, całowania ciała i niedosyc wkładania rąk w spodnie. Nie kazałam siedotkąnc, ale z czasem w dużym strachu powoli pozwalałam sobie i jemu na wiecej i wiecej..... wymagało to dużej odwagi :)
Ale pozwoliło to mi wejśc w świat bliskiej mi osoby.... :)
_________________
MoNiuLk@ :)
 

moniqusia91  

Stały User

'wredna suka'



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-19, 17:57   

skoro się kochacie to nie masz się czego przed nim wstydzić,
powiedz mu, że to jest dla Ciebie coś nowego...
a on sobie ze wszystkim świetnie poradzi... i doradzi :)
-> ZAUFANIE !
_________________
Królowa swojego losu,
Księżniczka własnej bajki.
 

Lady90  

Stały User


ImiÄ™: Brydzia

Wiek: 33

Do³±czy³a: 29 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 09:36   

Nie chcesz to tego nie rob a jesli chlopak Cie Kocha tgo zrozumie to ;)
 

agunia345  

User

anna


ImiÄ™: anka

Do³±czy³a: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-11, 22:27   

Hej!!Mam 14lat i mam chłopaka, który ma 15 lat....Ostatnio zaproponował mi petting, ale powiedział, że jak nie chcę to nie będzie naciskał bo bardzo mnie kocha....JA też Go kocham, ale nigdy tego nie robiłam i się trochę boję....CZy to nie jest za wcześnie??Jak myślicie, co mam zrobić, zgodzić się czy nie??
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-11, 22:32   

agunia345 napisa³/a:

CZy to nie jest za wcześnie??Jak myślicie, co mam zrobić, zgodzić się czy nie??


To już zależy od Ciebie. Chociaż dla mnie 14 lat to zdecydowanie za wczęsnie na takie rzeczy.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

shT  

Stały User

^^


ImiÄ™: ShuTTerRek...:))

Wiek: 31

Do³±czy³: 20 Kwi 2009

Sk±d: KrK

   

Wys³any: 2009-07-12, 12:14   

Chcesz tego to się zgódź.. Masz jakieś wątpliwości to nie ;)
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 20:56   

Chcesz czy nie chcesz... nie rób. To, że coś powiedział, to marny argument. 14 lat to zdecydowanie za wcześnie by zacząć swoją przygodę z seksem, a petting właśnie do niego prowadzi. Wierz mi... potem bardzo trudno jest powiedzieć 'nie' dalszym zakusom.

Inna sprawa, że związki nastolatków są mało stabilne.
 

Magdzia15  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Sie 2008

   

Wys³any: 2009-07-14, 12:16   

Witam Minelo juz tyle czasu jak sie nie odzywalam na tym forum, otoz dziekuje wam za wszystkie rady. Nadal jestem z moim chlopakiem to juz 15 miesiecy i jest nam razem dobrze. Ja mam juz 16 lat duzo z nim gadalam i sie zrozumielismy o co kazdemu z nas chodzi,i dla waszej wiadomosci jakis czas temu zgodzilam sie na jego propozycje abysmy zapoznali sie z naszym cialem(takie male erotyczne przyjemnosci) na poczatku sie krepowalam ale potem bylo juz dobrze, a on wiedzial ze sie wstydze i boje i byl nieco delikatny i sie smial sie jak czegos nie chialam ani nic. Ale on uwaza ze 16 lat to juz w sam raz na te rzeczy, bo juz jestesmy dlugo ze soba to o czyms swiadczy i powinnam dac mu troche przyjemnosci jak i on mi. Chociaz ja tego tak czesto nie potrzebuje tak jak on tego, i troche mnie to irytuje, ale staram sie go zrozumiec.
Z gory dzieki i chetnie poczytam inne wasze .porady
_________________
Magdzia15
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-15, 21:14   

Przede wszystkim końcówka Twojego posta nie brzmi za wesoło, skoro to on uważa, że to już ten czas, a o sobie nic nie piszesz. Poza tym irytujesz się, że on tego potrzebuje tak często, ale ulegasz. Coś nie tak :niepewny:
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-15, 21:35   

Magdzia15, co masz na myśli TE rzeczy? Seks, seks oralny czy petting. 16 lat, to mało i jeśli jesteś niepewna/nie potrzebujesz tego, to się nie zgadzaj, nie ulegaj. Jasno powiedz, gdzie on może się posunąć i do czego Ty. Granice lepiej stawiać jasno i twardo, bo skoro się wahasz, to dajesz mu możliwość do przekonania siebie, aby doszło do czegoś, czego może byś nie chciała. A wcale nie trudno do czegoś takiego doprowadzić.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-07-15, 21:51   

Å‚oo jesu babo...jak dla mnie 14 lat...za wczesnie....
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-16, 22:18   

Jak nie chcesz to się na to nie zgadzaj, to chyba proste. Nie powinnaś robić nic wbrew sobie.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-17, 10:04   

Dokładnie.
Nic na siłę , jak będziesz czuła się gotowa to porozmawiaj z Nim o tym.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com