Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

motylek  

Stały User



ImiÄ™: gabryska

Wiek: 31

Do³±czy³a: 17 Lip 2009

Sk±d: podkarpacie

   

Wys³any: 2009-07-30, 20:35   

a ja tak nie moge pisac chyba ze mam jakas sprawe to okej ale pisanie co tam slychac co robisz czesto to nieee.... bo po co :-o od tego mam mojego kochanego zreszta nie mam jakies tam kolegow wiec nie pisze z nikim :-D on jest hapy bo nie musi sie wkurzac :mrgreen:
 

Madeline  

User



ImiÄ™: Magda

Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Lip 2009

Sk±d: Pszczyna

   

Wys³any: 2009-07-30, 21:58   

Bez przesady... Związek nie polega na tym, żeby się ograniczać... Ważne jest zaufanie, bez niego wszystko się wali... Ja pisałam normalnie z kumplami, mój chłopak też pisał z koleżankami, ale nie mieliśmy o to do siebie pretensji... :) Była malutka zazdrość i przedrzeźnianie, ale to zawsze na dobre wychodziło :-D :-D :-D
_________________
W życiu piękne są tylko chwile..... :) :)
 

Romantyk

User



Do³±czy³: 30 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-31, 10:23   

tylko jak ostatnio zaczęły pisać do mnie kumpele to dziewczyna była bardzo zła... i zapodała taki tekst : " coraz wiecej pisze tych dziewczyn" . Lekka zazdrość z jej strony . Napisałem do każdej , że już nie bd z nimi pisał . I jest wszystko ok ; )
 

.nobody  

User

nobody is perfect xD



ImiÄ™: .nobody

Do³±czy³: 30 Lip 2009

Sk±d: z Nibylandi xD

   

Wys³any: 2009-07-31, 10:55   

Romantyk napisa³/a:

Napisałem do każdej , że już nie bd z nimi pisał . I jest wszystko ok ; )



heh poczekaj miesiąc, dwa, może pół roku, może dwa lata, jak się okaże, że Wasza miłość na całe życie to jednak NIEmiłość... zostaniesz sam jak palec ;) )

Madeline napisa³/a:

Ważne jest zaufanie



heh no właśnie, Romantyk i jego partnerka/kobieta/dziewczyna/sympatia chyba nie wiedzą co to ;) )

na to mam jedno zdanie (przeczytaj i się zastanów)

... wierność nie polega na tym, że nie sypiasz z tą czy z tamtą... wierność polega na tym, że w towarzystwie innych ludzi, dziewczyn itd itd gdy jesteś sam, bez swojej lubej zachowujesz się tak jakby ona siedziała/stała obok Ciebie...

i można to odnieść na każdą dziedzinę życia :)
_________________
Hej Go¶æ za 75 postów bÄ™dÄ… tutaj moje linki xD
Regulamin Forum/ Pkt. 4/ podpunkt. b/

STOP BYKOM! PiszÄ™ poprawnie po polsku!

Bywam uszczypliwy, sceptyczny i szyderczy! -czasami-

.nobody
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-31, 12:19   Re: Czy pozwalacie... ?

Romantyk napisa³/a:

Czy pozwalacie swojej dziewczynie pisać SMS z jej kolegą ogólnie z chłopakami. ?

w moim przypadku czy pozwalam chłopakowi . Raz mu powiedziałam że ma przestać pisać z taka jedną. Ale wtedy miałam powody . Nieźle namieszała miedzy wami... Więc niechciałam by to się powtórzylo. Poza nią nie mam nic do żadnej z jego koleżanek.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-31, 12:20   

Jak by mi chłopak zakaz pisać sms do innych chłopaków, to raczej nie byłby normalny, no przecież jakieś zaufanie dla dziewczyny powinno być. Jak, by mi zaczął robić sceny za to, że z kims pisze to zostałby wyśmiany.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-07-31, 13:21   

Romantyk napisa³/a:

Napisałem do każdej , że już nie bd z nimi pisał


I z jakiego powodu to zrobiłeś ?
Eh..nie wiem ,czy tak trudno jest zrozumieć ,że pisanie do płci przeciwnej nie musi być odrazu flirtem i tworzeniem zabezpieczenia na przyszłość ?
_________________
Drugs&hugs.
 

trubol  

Stały User



Do³±czy³: 30 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-31, 15:47   

Koleżanki czy kolegów oczywiście można mieć i można z nimi pisać. Dla mnie ważny jest powód pisania SMS'ów z innymi. Czy chodzi o normalną, uczciwą i pozbawioną tajemnicy przyjaźń, koleżeństwo, czy może jest to podrywanie, intymne zwierzania, sekretne rozmowy. Wegług mnie jest na to prosty test: jeżeli nie boisz, wstydzisz się pokazać swoich wiadomości swojemu chłopakowi czy dziewczynie, to jest to w porządku. Mam pytanie, czy możemy wymagać od drugiej strony, żeby nam pokazywała swoje SMS'y? Czy możemy ją/jego kontrolować i sprawdzać? Wiem, jest zaufanie, ale również nie chcemy być naiwnymi idiotami, których się wykorzystuje i oszukuje. Jeżeli jedna strona nie kocha, to lepiej wiedzieć o tym wcześniej niż później.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-07-31, 17:19   

byłoby to chore, gdyby chłopak zabronił mi pisać z innymi. nie dam nigdy zamknąć się na świat i opierać swoje życie na towarzystwie jednej tylko osoby. jeśli to po prostu znajomości, nie jakieś romanse niby sprzed lat, to nic.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Becius  

User



ImiÄ™: B.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: a z daleka jestem.

   

Wys³any: 2009-07-31, 17:33   

moim przypadku chłopakowi .. tak, pozwalam, nie będę mu zakazywać bo to chore, ma prawo do swojego życia przecież.
_________________
Jestem tą sentymentalną idiotką, która oddała my miliony za twój uśmiech < 3

Postanowienie noworoczne?
- nie klnąć.
- mniej palić.
- przestac tyle o tobie myśleć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com