Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-08-31, 15:26   

slavianin napisa/a:

A taka, żeby was nie dopuszczać do kapłaństwa, bo może komuś odbić i zgwałcić kleryków...


Zgoda, ale w podobny sposób można by postulować np. kapłaństwo heteroseksualnych kobiet, żeby heteroseksualni księża płci męskiej nie mieli kontaktu z kobietami. Gdzie tu spójność?

slavianin napisa/a:

Od wielu lat mężczyźni są dyskryminowani, bo nie mogą chodzić do damskich toalet. Jest to słuszna dyskryminacja, gdyż stanowi to możliwość do gwałtu.


Nie widzę w braku toalet koedukacyjnych ochrony przed gwałtem. Być może zmniejsza to liczbę przypadków molestowania, ale myślę, że poza komfortem psychicznym nie gwarantuje niczego. Ba! Jakby gwałciciel wparował do damskiej toalety, to ma większą szansę być w niej sam na sam z ofiarą niż w toalecie koedukacyjnej. Do tego, jakby to ująć - zasadniczo podział na damską i męską toaletę nie uniemożliwia nikomu skorzystania z tej drugiej. W sumie to nie wiem nawet, czy korzystanie z toalety przeznaczonej dla innej płci jest w Polsce wykroczeniem albo przestępstwem.

Poza tym - skoro toalety męskie i damskie są mniej więcej takie same, to nie ma mowy o dyskryminacji. Co innego, gdyby na przykład w damskich były tylko pisuary, a w męskich nigdy nie byłoby papieru toaletowego czy coś...

Ogólnie brawo, sprowadziłeś rozmowę do fekaliów :mrgreen:

slavianin napisa/a:

A poza tym, to niesłuszna dyskryminacja to inaczej dyskryminacja, która jest niesłuszna. Czyli dyskryminacja jest niesłuszna, poza takimi przykładami, jak powyżej.


Masło maślane.

slavianin napisa/a:

Wierząc możesz zabijać, gwałcić, kraść, rabować, nie mieć moralności, bo nic Cię nie ogranicza...


Wiara nie zabrania mi zabijać, gwałcić, kraść ani rabować. Zabijam, gwałcę, kradnę i rabuję kiedy chcę. Czyli nigdy.

[ Dodano: 2020-08-31, 15:28 ]

slavianin napisa/a:

Jeśli religia nie jest wyznacznikiem moralnym, to takowy nie istnieje...


A filozofia?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com