Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: Mizantrop | 2013-03-05, 16:32

Autor

Wiadomo¶ć

SweetKicia  

User

Miło mi...


Doł±czyła: 17 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-08-18, 15:07   

no czego to ludzie nie robią z ciekawości :) no ale trzeba poznać swoje ciało
mysle ze przedmowcy dobrze napisali ze musisz jeszcze poczekac :)
_________________
najmłodsza w klasie ;>
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doł±czył: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2010-11-01, 18:08   

Na pewno musisz poczekać chodźby dlatego, że nie masz orgazmu a masturbacja bez orgazmu jest jak pływanie bez wody! Po za tym zaczynając sie masturbować w 12 roku życia bardzo szybko sie od tego uzależnisz a potem będzie trudno przestać. Popęd seksualny możesz wyładować jeżdżąc ma rowerze czy biorąc zimny prysznic!
 

Kux  

User


ImiÄ™: ÂŁukasz

Wiek: 28

Doł±czył: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2010-12-31, 23:28   

Czekaj i czekaj nic innego na to ci ludzie jak i ja nie poradzimy, do utrzymania orgazmu trzeba dojrzeć, a przede wszystkim mieć wytrysk. Bo jak uzyskać orgazm bez niego?? To raczej nie możliwe. I radze ci z własnego doświadczenia nie przesadzaj z masturbacja w swoim wieku bo to tylko prowadzi do uzależnienia, a z tego ciężko wyjść.
 

niesca  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Doł±czyła: 07 Sty 2011

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wysłany: 2011-01-09, 11:35   

Ja jak miałam pierwszy orgazm też nie widziałam czy to TO...bawiłam sie sama ze sobą,nagle poczułam,że nie moge przestać jakaś silna potrzeba robienia tego jeszcze jeszcze troche...
Nagle ciśnienie drastycznie podniosło mi sie do gory,serce strasznie waliło,byłam bardzo wystraszona ... jak sobie to przypominam to śmiać mi sie chce.Jednak na następny dzień chciałam powtórke z rozrywki :D i tak to sie zaczelo..
_________________
Jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.
 

kondziu133  

User


Wiek: 30

Doł±czył: 11 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-11, 21:35   

jak tak az odlatujesz to orgazm ale w twoim wieku to sperma nie bedziesz tryskal za rok moze wiecej ;]
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Doł±czył: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciekÂło¶æ ludzi?

   

Wysłany: 2011-01-11, 21:44   

Heee ;) Ja pamiętam jak byłem młodszy miałem taki podręczny masażer do pleców itd. To nieświadomie używałem tego jako wibratora, byłem w takim wieku co ty :hyhy:
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

minimisia232  

User

ach!och!mrr...


ImiÄ™: gorÄ…ca rita

Wiek: 30

Doł±czyła: 15 Sty 2011

Sk±d: z burdelu

   

Wysłany: 2011-01-15, 22:59   

ja chcesz wiedziec coto orgazm to moge ci pokazac...
_________________
sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!!!!
lofciam dupcie taylorcia
 

Mati1123

Stały User

wiecznie samotny


Doł±czył: 10 Sty 2011

   

Wysłany: 2011-01-16, 01:19   

minimisia232 widać że chcesz kolejne ostrzeżenie. On ma 12 lat nie kapujesz tego, a no tak jesteś za głupia żeby to zrozumieć.
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doł±czył: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2011-01-16, 14:03   

minimisia232, nie jesteś śmieszna lecz żałosna i bezczelna. Ostrzeżenie moim zdaniem to za mało, tutaj przydałby się ban.

[ Dodano: 2011-01-16, 14:05 ]
minimisia232, nie jesteś śmieszna lecz żałosna i bezczelna. Ostrzeżenie moim zdaniem to za mało, tutaj przydałby się ban. To tak samo jakbyś puściła film "Dzień świra" sześciolatkowi.
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

XdXszymonXdX

User


Doł±czył: 18 Cze 2011

   

Wysłany: 2011-06-18, 15:27   

Stary jeśli czUłeś mrowienie to nie wiem co to może być. JEśli zaś pomyliłes mrowienie z takim błogim uczuciem jak naprzykład przez krótką chwile się niczym nie martwieś, to na pewno był orgazm
 

Capolous  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doł±czył: 01 Lis 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2011-07-17, 18:37   

Ja pie*rdole. Czy istnieje jeszcze coś takiego rozum i instynkt? A może od razu zrób kampanię reklamową że chcesz się masturbować, podaj swój wiek i jeszcze na dodatek adres!
_________________
What you want? What you need? What you'd come here for?
Foster The People - Houdini
 

marcin7  

User


Doł±czył: 05 Mar 2013

   

Wysłany: 2013-03-05, 06:37   

Ja pamietam swoj pierwszy orgazm, ale nie pamietam ile mialem lat... chyba 6 lat! I wytrysk wcale nie jest potrzebny do orgazmu. Tylko klopot bo tryska naokolo i jest sprzatanie i mycie. Moje orgazmy od samego poczatku byly fajne i raczej przypominaly i przypominaja bardzo silne mrowienie i takie skurcze. Jezeli jeszcze nie ma spermy to bardziej mrowienie niz skurcze, gdyz nie ma co plynac jeszcze. 12 lat to wcale nie tak wczesnie, wedlug mnie to raczej pozno na masturbacje. Wiele dziewczyn i chlopcow zaczyna okolo 9 roku zycia. Ja sie ciesz, ze poznalem masturbacje tak wczesnie i to calkiem przypadkowo podczas mietoszenia w lozeczku i ogladania tv. Pierwszy raz to byl to niesamowity szok. Bylo mi goraco i tak przyjemnie leniiwie, i ta mysl, ze odkrylem cos tak wspanialego i ze bede to mogl robic niemal kiedy chce! Wow.
_________________
maurycy
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com