Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

xmartusia14x

User


Doł±czył: 30 Sie 2008

   

Wysłany: 2008-08-30, 23:02   Czy to mozliwe ĹĽe mu sie podobam?

Hej, więc tak jest u mnie w szkole taki chłopak. bardzo mi się podoba. Wydaje się bardzo spokojny i nieśmiały, chociaż wiele osób w szkole go zna i lubi. Kiedyś rozmawialiśmy razem ale nie na osobnosci. Potem kilka razy rozmawialiśmy na gg ale to zawsze ja zaczynałam rozmowę ale kiedy rozmawialiśmy był bardzo miły dla mnie. Tylko że jakos nie potrafie z nim rozmawiać nawet na gg, z innymi moimi kolegami potrafie gadać w nieskończoność a z nim jakoś z 20 minut, on nigdy nie poddaje jakiś tematów, a mi głupio jest poddać jakis beznadziejny tamat powiedzmy o pogodzie albo innych bzdetach. W szkole mówimy sobie tylko cześć i nic wiecej, a napeno nie podejde do niego bo sie wstydze że jego znajomi będą się ze mnie śmiać. W zakończenie roku szkolenego strasznie mi sie przygladał. Czy to mozliwe że mu się podobam? W jaki sposób moge go poderwać? Tylko prosze nie piszcie żeby sie uśmiechać bo to mi jakos nie pomaga. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Doł±czył: 01 PaĽ 2007

   

Wysłany: 2008-08-30, 23:15   

Hmm... po pierwsze przestań się przejmować tym co inni będą mówić. Wiem, że pierwszy raz zawsze trudno podejść do kogoś kto nam się podoba. Serce wali jak młot, ręce zimne ale jak przełamiesz się pierwszy raz to drugi i kolejne będzie Ci łatwiej. Ja osobiście lubię nawet jak koleżanka do mnie podejdzie i zagada, także myślę że skoro jest miły to na pewno nie będzie miał nic przeciwko temu. Z doświadczenia wiem jak głupie jest milczenie w dodatku jak tylko jedna strona próbuje nawiązać dialog. Jeśli boisz się, że się "spalisz" to pomyśl chwilę wcześniej o czym będziesz mogła pogadać i jak zacząć np. "jak tam pierwszy dzień w szkole?" itp. A gdy nastąpi krępująca cisza zawsze możesz powiedzieć, że musisz lecieć i tyle. ;-) Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. :-)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2008-08-31, 12:31   

Nie podobasz mu się. Inaczej startowałby do Ciebie i zawsze kontolowałby rozmowę starając Ci się przypodobać, oczarować Cię.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Doł±czył: 11 PaĽ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-08-31, 14:59   

Grunt to szczerość :-P
Ale mi też się wydaje ze ty mu się jednka nie podobasz lub on nie chce się z tobą jakoś związać.
_________________
Go¶ć zapraszam www.ratmed.pl
 

Lena  

Pogromca postĂłw

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doł±czyła: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wysłany: 2008-08-31, 16:06   

ale zagadac zawsze mozesz, jak mu zablysniesz to moze zaczniesz mu sie podobac ;-)
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Dev1l  

Pogromca postĂłw



Doł±czył: 23 Lip 2008

   

Wysłany: 2008-08-31, 17:00   

Fakt, na razie możesz wydawać się nieatrakcyjna dla niego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by to zmienić.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 04 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-08-31, 19:49   

Tylko odwagi!
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum MĹ‚odzieĹĽowym
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com