Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Mateusz4445  

User


Imię: Mateusz

Wiek: 28

Doczy: 03 Mar 2020

   

Wysany: 2020-03-03, 11:13   Czy to ze mną jest coś nie tak?

Witam
Musze się poradzić ponieważ nie wiem czy to ja muszę udać na leczenie, czy tylko mi się tak wmawia.
Ostatnio wyświetlił mi się jakiś gość na instagramie proponowany.Obserowala go tylko moja dziewczyna jest jakimś tam YouTuberem ok 170 tys obserwujacych co jest dość istotne według niej.Zobacyłem,że lubi jego zdjecia większość bez koszulek a jedno nawet bez majtek tylko zakryty kawałkiem liścia. Może to i ze mną jest coś nie tak bo kiedyś byłem zdradzony, ale chce się upewnić. Gdy jej to napisalem dostalem odpowiedz ze on jest znany i,ze lubi tez zdj z jego dziewczyna, ze mieszka daleko i co niby by miala z nim zrobic. Ale jak dla mnie co to za argument,że ktoś jest "sławny?" to od razu jakieś przyzwolenie? Po czym zostało to tak odwrócone,że to ja jestem chory bo ją staluję i żebym się to niej nie odzywał.Wiecie wyszło na to ze to ja jestem chory i że powinienem się leczyć. Stąd moje pytanie czy przeszadzam,że dziewczyna lubi zdj z zakrytymi jedynie genitaliami kawalek liscia? Czy to,ze ktos jest "znany" i ze lajkuje tez jego zdj z dziewczyna to jakas taryfa ulgowa?
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-03-04, 17:29   

Tak, jest z Tobą coś nie tak. Oglądanie i lajkowanie zdjęć, nawet półnagich zdjęć, to nie zdrada.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2020-03-04, 20:58   

Zawsze można zmienić dziewczynę.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

rhagar

User


Doczy: 08 Cze 2017

   

Wysany: 2020-03-09, 15:51   

Bardzo dobra reakcja.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2020-03-10, 10:00   

Mateusz4445 napisa/a:

czy przeszadzam,że dziewczyna lubi zdj z zakrytymi jedynie genitaliami kawalek liscia?


Bardzo przesadzasz. To, że dziewczyna lubi czyjeś zdjęcia (jakie by one nie były), nie świadczy o niczym. Nie jesteś jej rodzicem, że możesz zabronić jej przeglądania treści 18+.
Jeśli pogadaliście i dziewczyna wyjaśniła Ci jak to wygląda z jej strony, to nie narzucaj na nią płaszczyka swoich błędnych interpretacji i krzywdzących (dla was oboje) domysłów.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com