Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rafalr93  

User


ImiÄ™: l

Wiek: 30

Do³±czy³: 21 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 21:22   

jutro wybieram papiery i przenosze do innej budy myślę że nie popełniam błędu ... bo jeśli tak to sie chyba potne :kwasny:

[ Dodano: 2009-10-05, 21:31 ]
a tak wogule to możecie usunąc temat ten ?
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 21:51   

poco ?
niech będzie ślad jednej z największych głupot jakie słyszałem w 3 ostatnich dniach

"nie dam rady" :( za przeproszeniem ale nie chce ci się uczyć i zmiana szkoły to zwykłe pójście na łatwiznę, w gimnazjum nie byłem najlepszy z chemii i biologi a jestem w LO 100 x trudniejszym od twojego technikum i jakoś daje radę - ale nie przez beczenie na forum o tym jak mi jest tam źle i jak tam jest trudno że 75% to laureaci a ja nie :(

"powodzenia" w nowej szkole

pozdrawiam

[ Dodano: 2009-10-05, 21:54 ]
to tylko podsumowanie z mojej strony
temat do zamknięcia na życzenie autora
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Rafalr93  

User


ImiÄ™: l

Wiek: 30

Do³±czy³: 21 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 22:27   

a co wy na to jak powiem że tam gdzie zamierzam isc bardziej mnie ten kierunek kręci,widze w nim przyszłosc i pieniądze i nadal sądzicie że ide na łatwizne ? zresztą tam nie jest też tak łatwo ale wybrałem technikum a nie zawodówke to chyba też coś znaczy ?
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 23:11   

Niech to tylko nie stanie się Twoim nawykiem. Czasem tak jest, że człowiek się wycofuje - czasem wychodzi mu to na dobre, czasem jednak na złe. Moje koleżanka, gdy byłam na pierwszym roku studiów, zrezygnowała po miesiącu tylko dlatego, że została skrytykowana przez wykładowcę i stwierdziła, że nie da rady. A pewnie by dała, tylko czasem trzeba wykazać się charakterem.
Nie można ciągle uciekać. ¯yczę Ci naprawdę powodzenia w nowej szkole, ale czasem trzeba stanąć oko w oko z trudnościami. Zaprzeć się, zrezygnować z czegoś w imię rzeczy ważniejszych, nie poddawać się!
I nie mówić - nie dam rady, nie potrafię, to tylko demotywuje :)! Zawsze sobie powtarzaj, że kto inny ma dać sobie radę, jak nie Ty :)!
Powodzenia jeszcze raz!
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-06, 17:30   

Rafalr93 napisa³/a:

a co wy na to jak powiem że tam gdzie zamierzam isc bardziej mnie ten kierunek kręci,widze w nim przyszłosc i pieniądze i nadal sądzicie że ide na łatwizne ? zresztą tam nie jest też tak łatwo ale wybrałem technikum a nie zawodówke to chyba też coś znaczy ?



wróć sobie do pierwszego postu w którym piszesz że zmieniasz szkołe ponieważ nie dajesz w niej rady ! Zmiana zainteresowań itp to całkiem inna sprawa.
¯adnym argumentem jest to że jest to technikum a nie zawodówka.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com