Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rafalr93  

User


ImiÄ™: l

Wiek: 30

Do³±czy³: 21 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-09-30, 17:59   Czy warto zmienic szkoÅ‚e?

Hej mam niemały problem :kwasny: Chodzę do technikum i okazało się że jest poziom wysoki i mam same pały :[ Towarzystwo mi pasuję itd Sam kierunek też ale właśnie bardzo wysoki poziom i myślałem czy nie pujśc do innego technikum o mniejszym poziomie ale z tego co mi wiadomo uczniowie są bardzo hmm praktycznie pewnie same cfaniaczki itp I nie wiem co robic teraz isc też do innej szkoły to też nie bardzo bo wszystko poznawac na nowo :kwasny: Co robic ?
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-09-30, 18:06   

Może na początek sie zastanów czego wynikiem są te banie..
Lenistwem...czy serio nie dajesz rady chociaż sie uczysz.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

bliss  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-30, 18:22   

Albo weź się za naukę, albo zmień szkołę jeśli ta ci tak baardzo nie odpowiada.
_________________
"Byłem rad, że mogę udzielić prawidłowej odpowiedzi, co też uczyniłem. Powiedziałem, że nie wiem."
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-30, 18:34   

zmiana szkoły nie jest wyjściem
odpowiedz sobie sam czy siÄ™ uczysz czy nie
Bo chociażbym chodził na Hardvarda czy Oxford na marnego dopa zawsze się wyciągnie.
1 jest oceną którą się dostaje jeśli się nie powie słowa. A za podstawowe definicje 2/3 spokojnie można otrzymać.
Moj wniosek - nie uczysz siÄ™.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-09-30, 18:40   

Po co od razu zmieniac szkołe? Skoro klasa, towarzysto Ci pasuje to siadasz do nauki i się próbujesz uczyc. Zresztą co Ci po marnym technikum?
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-30, 19:53   

Ucz sie tylko na swojki jesli nie masz aspiracji na nic wiecej a na swoje to nie trzeba duzo umiec :hyhy:
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-10-01, 14:51   

weź się za siebie, a nie idź na łatwiznę.
nie musisz się jakoś masakrycznie dużo uczyć przecież - wystarczy że nie będziesz sobie robił zaległości
_________________
meow
 

PawiQ  

Stały User


Imię: Paweł

Do³±czy³: 20 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-01, 16:45   

Sam jestem w technikum o wysokim poziomie nauczania i nie jest wcale tak trudno.

GrEjPfruT napisa³/a:

1 jest oceną którą się dostaje jeśli się nie powie słowa. A za podstawowe definicje 2/3 spokojnie można otrzymać.
Moj wniosek - nie uczysz siÄ™.


Z tym się jak najbardziej zgodzę. Wystarczy słuchać na lekcji i w domu sobie przeczytać raz notatki bądź temat a książki i to spokojnie wystarczy na zdobycie pozytywnej oceny.
A jak chcesz iść do technikum o słabym poziomie nauczanie, gdzie chodzą cwaniaczki to zostaniesz jeleniem jak się nie postawisz a, to jest gorsze niż słabe oceny.
 

Pokrak  

Stały User

Illuminatus



Do³±czy³: 27 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-10-01, 18:06   

motyl napisa³/a:

ZresztÄ… co Ci po marnym technikum?



ja po technikum elektronicznym znalazłem pracę w której zarabiam min. 3500 zł na rękę ... Wykształcenie potrzebne dało mi technikum. Praktyki w tej firmie też. Po studiach na pierwszą pracę zarobisz więcej?

W jakim jesteś technikum? Jak inf. albo elektronik to ci mogę pomagać np. w zadaniu
_________________
 

Rafalr93  

User


ImiÄ™: l

Wiek: 30

Do³±czy³: 21 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-01, 21:22   

Problem w tym że trza nieźle zakówac by miec marne 2 przy szczęściu 3 nie chciałbym powtarzac klasy i wiecie ;/
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-10-01, 21:34   

Weź się za siebie i zamiast się zastanawiać nad zmianą szkoły to się weź do nauki. Ja też poszłam do liceum o wysokim poziomie i też mimo, że się nauczę wyciągam na 2,3 a przy szczęściu mam nawet i 4 i5 ;) . Kwestia nauki i przyzwyczajenia się do tego czego od nas wymagają. Pomyśl sobie potem jak łatwo zdasz maturę.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 20:51   

Czym jest życie bez wyzwań ? Teraz przepisanie nie wchodzi w rachubę , może spróbuj książek parę przeczytać ?
 

Polly  

User


Do³±czy³a: 05 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 15:16   

Miałam podobną sytuację tyle, że w tamtym roku. Przepisałam się i teraz zastanawiam się, czemu zrobiłam to dopiero teraz ... ? :] Jeśli naprawdę odczuwasz, że sobie nie poradzisz to nie ma na co czekac .
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-05, 17:35   

Nie jest warto.

Problemy siÄ™ rozwiÄ…zuje, a nie przed nimi ucieka.'

Banicja Wieczysta napisa³/a:

Czym jest życie bez wyzwań ?

_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

kropkowa

User


Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-05, 18:31   

Też miałam podobną sytuacje.Chodziłam do technikum ale ani kierunek mi nie odpowiadał ani klasa.Po roku przepisałam się do liceum i nie żałuje,że juz do tamtej szkoły nie chodze.Jeśli naprawde sobie nie radzisz to sie przepisz,a teraz jest na to najlepszy czas.Jak ja sie przepisywałam po roku czasu to na początku było mi dość trudnno.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com